Arkadaşlar ):

tamam arkadaşlar birbirine kırılabilir ama böyle bir mevzuda ve böle bir tavırla değil,bu nasıl bi davranış anlamıyorum yaniii,artık dahada yorum yazmıcam bu konuya canım arkadaşım,küstüyse gönlünü almak için elinden geleni yapıyosun işte bu yeşim kaç yaşında ilkokulda olur böle şeyler,ben sana küstüm barışmam falan,alllaaallaaaa

ayy güselim sen ne dediğinin farkındamısın Allah aşkına. . . yeşim kim oluyorda senin giriş çıkış saatlerine karışıo . sonuçta sen rahat davranabilmk için ev açmışsınız . girişlerinz yazılıcak çıkışlarınız sorgulanıcaksa gidp bi yurtta kalsaymışsın .ayrıca 10 geç bi saat deilki . hadi gecenin bi yarısı gelsen paldur kültür arkadşn bundan ötürü senden rahatsız olsa konuşmasa bunu anlıcam ama arkadaşının şuanki tavrı çok yersiz . ama suç ondada deil sadece sen nie böle basit bi sebep yüzünden canını sıkıosunki . konuşmazsa konuşmasın yani . kendini hatalımı görüosunda bu kadar çok konuşmasını istiosun YEŞİMN !!!

23 yaşında canım ufff !!!!

canım arkadaşım işte ona alıştım artık ne biliyim ayrılmak istemiyorum yeşimle

evlenirsen ayrılacaksın nasılsa....bence, şimdiden alıştır kendini....

ay bu yesim senin esin mi yahu bu ne boyle??

altı üstü aynı evi paylaşmak durumunda olan iki ayrı bireysiniz..

istemediğini belirtebilir ev arkadaşını.. oldukça normal..
küsmek,,komik,, çok çocukca..
kendi odaklı.. egoizm dumanları sezinleniyor.. evin hakimi gibi.. siz de sanki izin veriyormuş gibisiniz.. ne yapmalıyım,,diye sormanızdan böyle algıladım sanki..

kendince rahatsızlığını belirtir geri çekilir.. siz de gerektiğini düşündüğünüzü uygularsınız..

yani..bilemedim..fikre açık bir konu da değil bence,,

allahım yarebbim:)
ne diyeceğimi şaşırdım
evlenmeyeceksin yeşim için
:1shok:

ay ben yarim saattir guluyorum valla yesim icin evlenmeyeceksin demek vay beaa...:roflol:

Arkadaşım sen bizimle dalgamı geçiosun ya . küçücük çocuk bile böle bi konuşma yapmazzzz

Biz Seni Anlamıyorum -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:tomato:

ev arkadaşın senin üstünde bi hakimiyet kurmuş belliki.kendinde ,sen eve 22 de geldiğin için sana küsücek hakkı bulabilmiş bu bağlamda..hiç sevmem böyle arkadaşlıkları..evin maddi yükünü ortak olarak paylaşıyorsanız,genel temizlik yadane biliim işte eve getirdiğiniz arkadaşlarınız ..vs dışında sana karışma hakı yok kesinlike..sende ona dönüp,yok arkadaş senin kuralın eve 22 de gelinmez anlayışıysa,benim kuralımda eve sabaha kadar gelinmesede olur dersin..e nolucak o zaman..sende ondan çekiniyosun heralde.diktatör ruhlu arkadaşın heralde.ev arkadaşın o senin..annen değil hayatım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…