Arkadaşlar ):

alalala yeşime ne ki sinir olurum bu tarz arkadaşlar kendini anne baba sanır
cnm kendinden hiç taviz verme gelsin kendi barışsın çok meraklıysa sana ama eğer barışırsanızda onu ilgilendirmeyeceğini bir daha böyle şeyler sölememesi konusunda uyarın

ahh canım benim herkese komik geldi bu durum... bence sen de gül geç...
ama yeşimin kalbini almak bu kadar önemliyse geç karşısına konuş...

biz burda seninle aynı evi paylaşıyoruz... ortak yapmayı sevdiğimiz şeyler var ... vs...
ama bir hayatı paylaşmıyoruz... benim de senin de farklı hayatlarımız ; farklı arkadaşlarımız var...

öğrencilerimle ilgili bir işim vardı... kaldı ki arkadaşlarımla eğleniyor da olabilirdim...

bu kadar uzatmanın bence ikimize de faydası yok de...

ben farkında olmadan kırdıysam üzgünüm ama başka da söyleyecek birşeyim yok benim...
konuşmak istediğinde dinlerim de... çık git sallama da yani...

ayy hiç sevmem böle tipleri...

arkadaşlar ev arkadaşım yeşimle kavga ettik. çok üzgünüm olay şöyle oldu:
Ben bir akşam üstü eve geldim saat 22 gibiydi yeşim bana çok geç geliyorsun dedi. bende yeşime 22 geç deilki dedim şimdi yeşim pireyi deve yaptı ve benimle barışmıyor. arkadaşlar çok üzgünüm:KK43: yardım edin size ihtiyacım var lütfennnnn !!!!!!!
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ev arkadaşın seni merak etmiş olamazmı....

yeşim niye her işe burnunu sokuyormuş bakalım
canı küsmek istiyorsa bunu bahane etmesin
nerde olduğuna kaçta geldiğine niye karışıyor
kendini senin annen sandı galiba

ay ona neymiş hem kendide çıkıyormuş hem suçlu hem güçlü buna diyorlar galiba ya boşver mecbur konuşacak aynı evdesiniz sonuçta

canım o hiç böyle birisi deil galiba kendiside dışarıya çıkmak istiyor ama oda 12 den 5 e kadar dışarda bende daha 20 de çıkmıştım dışarıya:uhm::uhm::uhm::uhm:
e ne alaka canım, kendide çıksın dışarıya kim onu eve kapatıyoki kendide geç gelsin hatta beraber çıkın bazı akşamlar dışarıya,naptın bugün,daha hala konuşmuyomu senle

pardon da yeşime ne oluyor? böyle şeylere hayatta gelemem ben, ona sadece ev arkadaşı olduğunuzu hatırlat istersen. ayrıca sen niye bu kadar perişansın, küstüyse gelir barışır.

Son düzenleme:
canım o hiç böyle birisi deil galiba kendiside dışarıya çıkmak istiyor ama oda 12 den 5 e kadar dışarda bende daha 20 de çıkmıştım dışarıya:uhm::uhm::uhm::uhm:

bu saatler ne ki. çizelgemi çıkarıyorsunuz kızlar. istediğin saatte eve gelirsiniz,istediğiniz saattede çıkarsınız. istersen başka bir kız arkadaşıda kalırsın,istersen bara gider,gece 3 te dönersin... ona ne.
bu yeşim benim arkadaşım olacak. oyarım ,içinede bade koyarım.:nazar:..

Son düzenleyen: Moderatör:
Akılsız, Yeşimle barışınca umarım ayrı konu açmazsınız çünkü buradan merakla takip ediyoruz

yeşim annen değil,baban değil,eşin değil
ona söz düşermi alla alla

bence biraz haddini bilsin ona ne kacta eve geldiginizden ablaniz mi anneniz mi o sizin? hayret bir olay cok skliyorsa kendisi de gezmelere gitsin. yok evinizde aksam sekizden sonra girilmez kurali varsa onu bilemem tabi

barıstınızmı yeşimle haber varmı delikafadulden

22 bence geç değil
Sanırım arkadaşın başka bişeye kızdı da sinirini senden çıkardı gibi neden günlerce uzatsın yoksa
Ayrıca neden bu kadar karışıyor anlayamadım

ay bu yeşime tanımadan gıcık kaptı herkes ben de dahil :roflol: sende müsamaha gösterme artık arkadaşım:kızgın: bi de arkadaş gelip söleseydi noldu barıştılarmı acaba valla merak ettim delikafadulden

arkadaşlar barışmıyor benle yaaa ne yapacağım şimdi !benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

Valla hakkında bu kadar yorumu görse ne yapar acaba bence zamana bırak büyük bir ihtimalle seni merak etti senin için endişelendi sende buna değer vermeyince kırıldı.Üstüne gitme ayrıca sanırım yeşimle sadece ev arkadaşlağınız yok aynı zamanda siz dostsunuz dostluklarda emek,paylaşılan değerler insanı zenginleştirir ve anladığım kadarıyla sana çok değer veriyor insan sevdiğine kırılırmış.Tabiki barışacaksınız ama şimdilik üstüne gitme.

arkadaşlar barışmıyor benle yaaa ne yapacağım şimdi !benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

bırak Allahaşkına,sana kapris yapıyor. ne hali varsa görsün.
senden özür dilemesi gereken o... ne takıyorsun bu kadar...

X