Arkadaşlar ):

tek taşı unutmuşun

onsuz mum ışıgımı olur ayol:smiley-cool:

konu sahibi bence derse gitti ... akşama da biz yeşimle barıştık der kesin... biz de burda böle çene çaldığımızla kalırız :)

Malum öğlen oldu, yemek zamanı:1rolleyes:

Konu ev arkadaşı, bizde uzaydan, felsefeden bahsetmiyoruz herhalde.

sıkıyosun artık insanarı kuzu
acuk geliştirmelisin kendini muhahahaa

hey gidi nuray heyyyyyyyy
aynı çekyattan şimdi nerelerdeyiz beee

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ama yeşime ne desem barışmıyorya naz yapıyo iyikibir geç geldik hatta 22 geç deilki !!!senağlamasenağlamasenağlama

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ama yeşime ne desem barışmıyorya naz yapıyo iyikibir geç geldik hatta 22 geç deilki !!!senağlamasenağlamasenağlama
yahu arkideşim
nerdeydin de yeşim trip yapiyo bi sölesene?
uygunsuz bi yerde idiysen şayet valla yeşimin yerinde olsam eve almazdım bırak küsmeyi...
amma lakin arkadaşlarınla takıldıysan yeşime ne?

ülen ne yeşimmiş bee
seni bu kadar tırsıtan erkek arkadaşına neler cektiriyodur kim bilir vay anasını olamadık şöyle cazgir cevriyelerden :smiley-cool:

bu yeşim artık saçmaladı ona göre geç geldin diye konuyu bu kadar uzatıp böle çekiştirmek hiç mantıklı değil,22 geç bi saat değil evet, ama geç de olsa bu saat 02 de olsa böle bişeye karışması en büyük mantıksızlık bence.

SENİN DEDİĞİN GİBİ ARKADAŞIMIN YANINDA (KIZ ARKADAŞ!) ÖĞRENCİLERİM İÇİN BİR OYUN HAZIRLIYORDUM VAKTİN BU KADAR HIZLI GEÇECEĞİNİ ANLAMAMIŞTIM AMA PİREYİ DEVEMİ YAPMASI LAZIM UFFFFF NE YAPACAĞIM ŞİMDİ BEN !!senağlamasenağlama

eh be arkadaşım
sana da helal olsun yani!
nasıl bu kadar pasif olabiliyorsun??
veremedin mi ağzının payını da salya sümük similleri koyuyosun mesajına?
ona ne yahu??
anan mı baban mı kocan mı sahibin mi neyin???
karnını o mu doyuruyo??

bu ne saçma, bu ne dingil hayat, bu ne manyak yaşam tarzı ya, bu ne bohem ya ?-tatlicadiarzu-

valla böylesine hiç acımam çakarım 2 tane ağzının üstüne yemişim ev arkadaşını falan herkes haddini ve yerini bilecek şakkıdı
begenmiyosa kapı orda, kimseyle zorla aynı evi paylaşmıyosun sonucta

bir ev arkadasinin bu kadarcik seye bu kadar büyük tepki veremiyecegini düsünüyorum...

her nedense belki tepkinin seklinden bu yesim bayan olmayabilir diye düsündüm sengözlerimebaksanab eger öyleyse acikca söylemelisiniz ki dogru fikirler verilsin

Allah Allah...
O na neymis ben anlamadim...yesimse yesim yemisim yesimini hayret birsey
Ne karisir bilmem
Cok cins insanlar var cidden !

banada öyle geldi nedense :ecrin_bebek:

ev arkadasim bana boyle karisicak üüüüyle mi mirmirmirmir

hemde ben ogrencilerime oyun hazirlarken gecirdigim vakit icin

AYY BIRAKIN ALLAH ASKINAA kaydirigubbakcemile

ay canım çok hoşsun yaaa Allah da seni güldürsün işyerinde kendikendime gülüyorum şu anda müdürler falan görmez umarımmm sengözlerimebaksanab :roflol::roflol: hakkaten ne bu anlamadım böle bi bohem olmaz gerçekten kaydirigubbakcemile3 var bunda bi iş,bu yeşimin tepkisi deil gibi, yeşim erkek olsa arkadaş niye söleyemesin ama? :uhm:

yeşim ya erkek yada size başka hisleri var. Tövbe Yarabbim. günah almayımda... bundan bu çıkıyor...

bu yeşim yasinin kod adı olmasınsengözlerimebaksanab

kıızzz akılsız cevap ver cabuk söz kimseye dimiciz :Saruboceq:-tatlicadiarzu-

ay bide gidip yeşimle barısmayamı calısıyosun yahu salla gitsin delikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…