Arkadaşlar ):

olur olurrr şekerim bal gibi olur:))))sen bul hem boşver onu artıkın:))))

tuzu kuru hatun seni :))

neyse daıtmayalım konuyu...

bence ev arkadaşlığı önemlidir... hani eve gittiğinde bir huzur olmalı... evim demelisin...
ama elbette karşılıklı hoşgörü ve saygı da olmalı...

bence yeşime bunu anlatmalı ; ara ara da birlikte bişey yapılmalı diye düşünüyorum ben ...

yeşim yurt müdürlüğüne mi soyundu,
çıkarken izin kağıdı da imzalatıyor mu sana.delikafadulden

bırak konuşmasın sende rahat rahat gez işte geç saatlere kadar

kızl akılsız:)
akşam üstü ve 22 sence burda bi yanlışlık yok mu
akşam üstü 4-5 gibidir yafff

beni seneler öncesine götürdün
bi ev arkadaşcazım vardı
nuray,hani onun yüzüne kaçak elektrik kullanmıştık
daa doğrusu suçu ona atmıştım ya o nuray işte:)

gençlik serde tabi ozamanlar
nurayda bende gece hayatını seviyoruz
ben yoğun çalıştığım için her gece çıkamıyodum
fakirlikde diz boyu
aynı çekyatta yatıyoruz
ben uyumuş oluyorum o geldiğinde
leş gibi ağzı içki kokardı
bizde bu yüzden tartışırdık bazen

akşam üstü kısmına ben de takılmıştım :roflol:

bu arada sizinkisi resmen karı - koca ilişkisi olmuş...
len herif içkili içkili gelion eve ... leş gibi kokusuyosun ... delikafadulden

gecelerin kadını AYN bile koca bulup evlendi hatta bi de cocuk dogurduysa ben hayli hayli evlenirim gamyoncuiremsu

doru demiş yeşim istanbul gibi bi yerde akşam üstü 22 de ne işin var sokaklarda :roflol:

akşam üstü kısmına ben de takılmıştım :roflol:

bu arada sizinkisi resmen karı - koca ilişkisi olmuş...
len herif içkili içkili gelion eve ... leş gibi kokusuyosun ... delikafadulden

aynen ölee,karı koca gibiydik bizz,kocam beni terk etti:)

gecelerin kadını AYN bile koca bulup evlendi hatta bi de cocuk dogurduysa ben hayli hayli evlenirim gamyoncuiremsu

gecelerinin kadını bir zamanlar barmaid di canım,iş gereği yani muhahahaaaa

Bu ev arkadaşlığı denen şey nakadar tiksinç geliyo şinci bana. Ayn bak sen de beni götürdün 1960'lara:))
Kuzumlan ev arkadaşıyız. O hep geç gelirdi emme ağzı içki kokmazdı öle çok tartışmazdık da. Birlikte yatmak mevzusuna gelince hatırlamak istemiyorum çok sarhoştum:çok üzgünüm:

:roflol::roflol: çok komik yaa demek geç geldin diye sana kızdı.
ne kadar öngörüşlü bi kişiyimki hiçbirzaman ev arkadaşı olayına sıcak bakmadım.
hele bayanlar ev arkadaşlığı yapamıyo maalesef mutlaka abuk sabuk kavgalar çıkıyo

:roflol::roflol: Allahım ya yine gittim o günlere:roflol:

Sıyırtık ne zaman geç geldim. kamuoyunu yanıltma:mymeka:Birgün bile akşama yemek yaptım, şunları şunları pişirdim dedinmi, benle Next'e bir anne şevkatiyle yaklaştınmı. Napalım karınımızı köprü altı köşelerinde doyuruyoduk:icecream:

Ulan cigara partilerimizi, soğuktan buz kesmiş hallerimizi hatırladıkça gülerim :roflol:

salak Next'te camış gibi yatardı, kalkıpda bir kahvaltı neyin hazırlamak yok:dilcikar:

yoksa kuzunun büyük kız senden mi laa hadi itiraf ett

sallama la next next nextimin arkasından yok tabi burdaaa
sıkıyosa yüzüne sööle,karı 2. yi doğurdu tarih oldu:)

hafızamın teeeeeeeeeee bi köşesinde sizinde kaçak elektrik kullandınız kalmış niyeyse
ama dürüst emperyalist gençlik sadece ısınmak için kullanmış,yemek bilem yapmamışlar
muhahahahahaha

ev arkadaşlıkları bi harikaydı be
bi de serap vardı bizim evde,sıska çelimsiz bişey
bana avarel ona co derlerdi nuraya da ötekinin adı neydi onu derlerdi
serabın bi tavşanı vardı
kırk yılda bi sebze alırdık,fakirlik diz boyu tabii
onu da o tavşancık yerdi:) bize bişey kalmazdı

Next yoğun şekercim. Koştur koştur işe git, süt izni zamanı koştur eve git. bebeyi doyur, yemek yap, evi hallet derken zamanı kalmıyormuş, demesi o. Peeeh sanki biz geçmedik o yollardan kime yutturuyorsa O koşturmaya rağmen hatun kilo verememiş, aynı duruyo danagamyoncuiremsu

O kaçak elektrik meselesi de Next yüzünden olduydu zati. sadece tek priz olacakmış efendim, başka olmazmış, harammış., Koğuş ağası gibiydi lan o, giriş çıkış saatimizi tutardı:icecream:

Krdi'nin tuvalet sefası öldürürdü bizi, karı bir girer 40 saat çıkmazdı, garibim Murat napıyorsa bunla şimdi, çocuktan başka:dilcikar: En sıcak odayı Krdi kapmıştı, Next'i ise küçük Emrah gibi izbe, güneş almayan karanlık bir odaya tıkmıştık. Muhahaha:roflol:

bence bu akşam eve giderken bir buket çiçek al ve arkadaşını yemeğe çıkar şöle mum ışığında filan kız kulesi olabilirbarışmak için süper ortam sonracıma ona eski mutlu günlerinizden bahset özür dile bidaha yapmıcam dee o şimdi seni biraz süründürsün barışır zaten :roflol:
vallahi alemsiniz hee

işallah modlar da bunlari yer de bi kaç gün kafa dinleriz

akılsız aklımızı başımızdan aldı sanırsam kafamçokkarıştı

kuzu doğru der

olitik üye simili:

bence konu sahibi de gittigine göre sorun yok demektir :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…