Arkadaşlar zor bir gebelık geçiriyorum

cecege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
316
45
32
Güzel anne adayları anneler zor bır gebelik geçiriyorum bu süreçte sanırım birde panik atak çıktı. Şimdi size soyleyecıgım şey garip gelebilir ama bu süreçte dostumu düşmanımı tanıdım derler ya benmki de o hesap herkesin her derdine kostüm ama o kostuklarım bugün beni yalnız bıraktı bir kahve içmeye bır merhabâ demeye hasret kaldım eğer benim gibi olan ve yakın oturduğum anne adyalrı varsa arkadaşlık etsek bı cay kahve içecek insan arıyor buraya adres söylesem yasak mı acaba engel yemek istemiyorum

Kız tanımadığın kimseyle çay içme boşver otur evinde ortalık piskopat kaynıyo

Lütfen böyle bir şey yapmayın. Burası herkese açık bir platform. En yakınım dedikleriniz sırtını cevirmisken hiç tanimadiklariniz başınıza neler getirir. Üstelik manyağı var sapığı var !

Evet çok haklısınız ama çok bunaldım bı yandan hamılelık hormonları bı yandan panik atak kafamı meşgul etmek istiyorum sürekli ama tek basına bıraz zor oluyor

Hastanelerin gebelik egitimleri var. Bir kac ay sürüyor. Kadın doğumcuya gittiginizde sorarsınız. Oradaki hamile olan insanlarla tanisirsiniz. Güvenli yer olan hsstane içinde tanımış olursunuz muhabbrt ilerlerse çay da icersiniz

Benim istediğim öyle bişey değil herkes b yanlış anladı sanırım anlatmak istediğim şeyi ki belırttımde semt veya mahalleme yakın olanlar varsa KK da onlar tercıhım. Hastanede yattım ordakiler o an da kalıyor

Evet çok haklısınız ama çok bunaldım bı yandan hamılelık hormonları bı yandan panik atak kafamı meşgul etmek istiyorum sürekli ama tek basına bıraz zor oluyor
Hamilelik kurslari oluyor ,devlet hastanesinin nts ye girdiğinde ebeye ua da saglikocagina bir sor. Parka çık yuruyus yap doktorun izin veriyorsa.

Hamilelik kurslari oluyor ,devlet hastanesinin nts ye girdiğinde ebeye ua da saglikocagina bir sor. Parka çık yuruyus yap doktorun izin veriyorsa.
Çıkıyorum canım parka falanda gidiyorum benım sabit bı doktorum yok henuz devlet hastanesıne gidiyorum ordakıler de asıstan sürekli değişiyo çok da ilgili değiller açıkçası

Ortalık manyak dolu yapmayın öyle bir şey. Bebeğinize odaklanın bol bol okuma yapın anne çocuk hakkında, lohusalık için, doğum için araştırın uzman kişileri takip edin. Hangi ay neler oluyor onları öğrenin...
Her şey arkadaş demek değil, ben de gurbette bir başımayım, komşum yok, akrabam yok, arkadaş çevrem yok, bir tek eşim var o da sabah kalkıp işe gidiyor, akşam gelip oyun oynuyor
Kendinizle vakit geçirmeyi öğrenin, baktınız olmuyor açın TV kadın programı izleyin, alışık değilseniz başta salakmalak geliyor sonra çok sarıyor
Ankara'da oturuyormuşsunuz, çıkın parka gidin, bebeğinizle geldiğimizi hayal edin, anne karnında da hisseder o sizi, müze gezin, kütüphaneye gidin...
Tanımadığınız la buluşmayın!

Çıkıyorum canım parka falanda gidiyorum benım sabit bı doktorum yok henuz devlet hastanesıne gidiyorum ordakıler de asıstan sürekli değişiyo çok da ilgili değiller açıkçası
Senin gebeliğin için bir sıkıntı yoksa gebelik okuluna yazdır kendini. Ücretsiz.

Çok güzel yazmıssınız bende bu sorunlarım cıkmadan once sizin gibiydim 1 ay öncesine kadar kimseye ıhtıyac duymaz kendi işimi kendim halleder kendımle vakit geçirirdım ama bı gece hepsi değişti malesef bende biliyorum bûn söylediklerinızı yapmayı ama o kadar kolay olmuyor panık atak olan birinde yıne de teşekkür ederim sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…