arkadaşlar yardımmmm

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
672
4
arkadaşlar 16 haftalık oldum ama hala cinsiyeti belli degil.siz nezaman ögrendiniz çok merak ediyorum ciciler alacagım ama alamıyorum belli olmadıgı için.

merhaba benim oğlum aceleci idi 11 haftalıkken doktorum kesin erkek dedi ama erkekler sanırım daha çabuk belli oluyor sen bilirsin ama daha alış veriş için çok erken biraz daha bekle ben yedi aydan sonra başlamıştım alışverişe ama illa alacağım diyorsan ara renkleri tercih edebilirsin yeni doğan kıyafetleri zaten hep aynı sadece yeşil beyaz sarı gibi renkleri tercih edersen sorun olmaz eğer biliyorsan bu renklerde bebek yelekleri örebilirsin mesela çok zevkli oluyor hem bebeğin içinde hazırlık yapmış olursun

merhaba canim bende persembe gunu gidicem yineden
ultrasona(bu arada 16+5)insallah bu kez belli olur.
cunku henuz bizde hicbisiy almadik..

Canım henüz çok erken benim bebeğim kızdı sanırım kızlar utangaç olup göstermiyor birazda bebeğinin duruşu ile ilğili benim arkadaşın bebeği hiçç göstermedi cinsiyetini inan doğuma kadar bilemediler...
ama 15 ila 20 hafta arası net oluyor gösterirse canım

bende de durum ayni sanirim yarin gidicem bende doktora bakalim anlasilcak mi aman be arkadasim saglikli olsunda hadi hayirlisi ama erkekler erken gosterirmis sikma canini bende gidim doktora yarin yazarim sana bakalim benim gostercekmi

Selam Arkadaşlar,
kısaca kendimi tanıtmak isterim aranıza bugün katıldım ama çok uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum ve umarım banada yardımcı olursunuzbenim 7 yaşında bir kızım var ve bukadar uzun aradan sonra 13+2 hamileyim ve 2. gebeliğim olduğu için cinsiyetini çok merak ediyorum fakat benim doktorum bana 2 hafta sonra bir yorumda bulunacakmış fakat geçen cuma 2'li test için bir hastanede doktor yani ultrasoncu 5dk baktı veya bakmadı ve hiç beklemediğim bir anda kesin olmamakla beraber kız dedi hiç üzülmedim dersem yalan olur kendim için değil ama eşim çok erkek bebek istiyordu bunun üzerine ilk şoku atlattıktan sonra kendi doktorumu arayıp durumu anlattım ve bu tahmine ne kadar güvenebileceğimi sordum oda bana bu dönemde yanılma payının çok yüksek olduğunu söyledi ve iki hafta sonra kendisinin bakacağını belirtti arkadaşlar sizce erkek olma şansı hiç kalmadımı aranızda bu tip karışıklık yaşayan varmı ? Bu 2 hafta nasıl geçer bilmemki (

Allahtan inşallah hayırlısı ne ise olur benim 18 haftalıktı kızımın cinsiyeti belli olduğunda.
Canım sen yinede fazla birşey alma daha çok erken :)

canim benim dedigine gore 16. haftadaymisin,telaslanma en net 16-17 haftalarda belli oluyor diye duydum...ve bir de bebeklerin hareketliligni dusunursek ,....bazen donuyorlar gostermiyorlar...

benim arkadasimin da bebegi gostermemis ancak 20 haftada gorduler kizmis...endiselenmene gerek yok elbet ogrenirsin ,....

sevgili sudem bende 17 haftalik hamileyim kiz yada erkek allahtan hayirlisini dile oyle kendini sartlandirma ne gelirse allahtan yeterki saglikli olsun dilerim ki allah gonlune gore versin tabiiki bende isterim kiz ve erkek sevgisini tatmayi ama ne olur oyle uzme sikinti yapma hersey allahtan unutmaki iki kizi olan aile zangin oluyo allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin

arkadaslar su bebegin ay ay gelisini ornegin ksmt de var nasil koyuluyo o sekiller bende 17 haftalik hamisim ve hamilelerin imzasi olan o takvimi bende koymak istiyom ama beceremiyom (umarim anlatabildim_) _)

bende 22 haftalik oluncaya kadar ögrenemedim..annem kac kere ultrasona gönderdi belli olsunda yanimdayken biseyler almak istiyorum diye ama ne yazikki annemin yanindan ayrilanakadar ögrenemedik ve annemin aldiklari sari yesil turuncu...

Sevgili Ranagul arkadaşım öncelikle moral verdiğin için çok teşekkür ederim tabiki en başta sağlıklı ve hayırlı evlat olsun dilerim ama gönlümde değil desem yalan olur allahın bildiğini kulundan niye saklimki inan varya bukadar takacağımı hiç sanmazdım beni bu piskolojiye eşim soktu allah kısmet ederse haziranın 5'de doktorum söylicek cinsiyetini ama kendimi alıştırdım bile kız isimleri ve cicileri bakmaya başladım.. :))))) Tabiki o benim kuzucuğummm teyzesi ne olursa olsun ....

ben ogluma hamileyken 8 ayim bitiyodu o ana kadar hep kiz dedi doktor 8. ayin sonunda oglan demezmi biz sok olduk esimle. Icimdende hic bisey almak gelmemsiti o gune kadar zaten dogumdan 15 gun once aldik ne aldiysak ama ben oglumdan sonra vazgectim erkeklere mavi kizlara pembe ustelik herseyi ayni renk hic guzel görünmyor. Bebekler icin her renk var artik üstelik yeni dogmusa beyaz kadar yakisan bi renk yok . Birde hurafelere cok kiziyorum pazarda biseyler bakarken kadinin biri sari al sarilik olmasin demisti bu zamanda hala bunlari dusunmuyolarmi ne alakasi varsa. Butun renkler guzel bence bi ara farkettim kendim icin hep pembe almisim kiz bebek istiyorum ya bilinc alti kendime pembeler aliyorum bi baktim pembe panter gibiyim simdi dikkat ediyorum bisey alirken pembe almiyim diye.5-6 aylik oldumu bebek oglansa tabiki pembe kirmizi yakismiyor o yuzden ortak renklerden hepsinden alin acik yesil acik sari turuncu gibi

11 haftalıkken ikili tarama testinde doktorum %90 erkek demisti
tecrubelı anneler karnıma bakınca erkek dıyorlardı kı 15.haftada %100 erkek oldugunu teyit etti doktorum
:sm_cool:

bunu oku canımm bir yerdenn buldumm kopyaladımmmm

cinsiyetle ilgiliiiii şeyler yazıyorrrrrrrrr

kızlar sizlerde okuyun mutlaka

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu.

slm sudem ben dun ogrendim erkek dedi doktor doktor benim gonlumdeki erkek di cok sukur simdi allah sana gonlundeki ni versin insallah bisey sorcam cin takvimine baktinmi insallah kizdir sevgiler ranagul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…