arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var:(((

reze

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
2
0
merhaba arkadaşlar ben formunuza yeni katıldım. bana yardım edebileceğinizi düşündüm yazmak istedim ben 1 senelik evliyim.eşimle korunmuyoruz ama adetimden 4 gün önce geri çekilme yöntemiyle birlikte olduk.ben 4 gün sonunda normal adetimi oldum.diğer adet günüm yaklaştığında adet belirtileri vardı herzamnki gbi ama bikere midem bulanır gbi oldu hemen şüphelendim ama başka belirti yoktu tekrar günümde adet oldum şuan 3.günümdeyim ama adetim kesilmeye başladı normalde 6 gün sürer acaba hamilemiyim ??CADIARZU ama çok stres yaptım 1 haftadır yoksa strestenmi kesildi anlamadım.. nolur yardım edin :KK43:((

merhaba arkadaşlar ben formunuza yeni katıldım. bana yardım edebileceğinizi düşündüm yazmak istedim ben 1 senelik evliyim.eşimle korunmuyoruz ama adetimden 4 gün önce geri çekilme yöntemiyle birlikte olduk.ben 4 gün sonunda normal adetimi oldum.diğer adet günüm yaklaştığında adet belirtileri vardı herzamnki gbi ama bikere midem bulanır gbi oldu hemen şüphelendim ama başka belirti yoktu tekrar günümde adet oldum şuan 3.günümdeyim ama adetim kesilmeye başladı normalde 6 gün sürer acaba hamilemiyim ??CADIARZU ama çok stres yaptım 1 haftadır yoksa strestenmi kesildi anlamadım.. nolur yardım edin :KK43:((

arkadaşım bence sitrestendir çünkü aynı şeyleri bende yaşadım ama inş hamilesindir stres yapma sakın allah gönlüne göre verir inş doktora hiç gittinmi CADIARZU

canım stresten olabılır ama suphelerın warsa bı kan tahlılı ver garantılı sonucu alırsın.
Allah gonlune gore versın ınsallah...

Ben stresten olduğunu düşündüm.Bir çok kadında adet günü kısalabilir normalde 3gün olarak gören çok kadın da var ayrıca.Emin olmak için diğer arkadaşlarında dediği gibi tahlil yaptırabilirsiniz.

Bu geri çekilme yöntemiyle birlikte olduk da ne demek oluyor ?Online arkadaşlardan bilen varsa beni de aydınlatırsa sevinirim.

Ben stresten olduğunu düşündüm.Bir çok kadında adet günü kısalabilir normalde 3gün olarak gören çok kadın da var ayrıca.Emin olmak için diğer arkadaşlarında dediği gibi tahlil yaptırabilirsiniz.

Bu geri çekilme yöntemiyle birlikte olduk da ne demek oluyor ?Online arkadaşlardan bilen varsa beni de aydınlatırsa sevinirim.

canım şimdi bunu nasıl anlatalım burada kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aslında eminim biliyorsundur ama belki ismi tuhaf gelmiştir.
Erkeğin normal ilişki esnasında tam boşalacakken cıkıp dısarı bosalması bu yöntem
Valla en masum anlatımı bu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bence degilsin, bazi kadinlar en fazla 3 gün olur, belki seninde stresten öyle olmustur. Tabiki de her korunma yöntemi gibi %10 hamile kalma durumu olabiliyor. Allah gönlüne göre versin

teşekkür ederim arkadaşlar cvplarınız için bebek için daha çok erken o yüzden bukadar stres yaptım yemin ederim stresten mideme ağrılar giriyo artık..bikaç gün sonra test yapıcam emin olmak için dedim ya başka hiçbelirti yok sadece psikolojik karnım şişmiş gbi hissediyorum ve biliorum bukadar kısa sürede karın büyümez ama işte benneyaptımki

X