Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

huysuz kadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2016
330
62
35
Selam hanımlar ben düzensiz adet oluyorum yani tam tarih yok bende 3 aydır hamile kalamıyorum bugun doktora gittim yumurta azlığı var gibi bişey söyledi test istedi ama o hastande yoktu başka yerde yaptr gel dedi inthap içinde bana fitil verdi ama ben içimde şüphe oldugu için gelrken bir test aldım yaptım ve suan ikinci çizgi silikte olsa çıktı çok şaşkınım en son ilişkimde 19 eylulde oldu sizce teste güvenmelimiyim

Kanla netleştir bence. Ya acile git baş ağrım mide bulantım var va bi bahane bul zaten kanda betaaya bakmadan bir ilaç veremezler

Kanla netleştir bence. Ya acile git baş ağrım mide bulantım var va bi bahane bul zaten kanda betaaya bakmadan bir ilaç veremezler
Kan falan hiç istemedi benden doktor ve ben hastaneye 1 bucuk saatlik uzak bir mesfdyim gidemem şuan ama çok şaşkınım ya doktrun dediğinin ardına böyle bişy olması çok kafamı karıştrdı

Kan falan hiç istemedi benden doktor ve ben hastaneye 1 bucuk saatlik uzak bir mesfdyim gidemem şuan ama çok şaşkınım ya doktrun dediğinin ardına böyle bişy olması çok kafamı karıştrdı
Yarın tekrar testi tekrarla o zman. Normalde kan istemesi gerekiyor benm 10/15 gün geçmişti adetim. Pcos dan şüphelendi ilaç vermeden yinede kanda bakalım dedi istemişti kan.

Yarın tekrar testi tekrarla o zman. Normalde kan istemesi gerekiyor benm 10/15 gün geçmişti adetim. Pcos dan şüphelendi ilaç vermeden yinede kanda bakalım dedi istemişti kan.
İstmediği gibi yumrta sayın az gibi bişyler dedi yani hiç hamileliğe yormadı

Siz testi tekrarlayın. Pcos olduğu için her şey olabilir. Gebelik olabilir yani. Eczane yakınsa test alın. Sağlık ocağında kan verin. Netleşir.

Eczaneden 2 tane daha test alırdım ben sizin yerinizde olsam. Birini hemen diğerini de sabah ilk idrarla yapardim. Kafam rahat olsun ki strese girmeyim haybeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…