Arkadaşlar Yardımınız Lazım Lütfen!!!

BadSwan

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
9
0
5ay önce dkh bıraktım tam aralıksız 2 yıl kullandım 5 aydır adet olmadım ama geçen ayın 25 gibi başlayan 10 günlük bir bulantım oldu sonra aşırı bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşadım yüzümü sivilceler bastı ama adet olmadım akabinde göğüslerim acımaya başladı sol göğsüm şişti ve hala şiş ve hala acıyorlar kasığımın sol kısmı dışardan dahi dokununca acıyor ve mide bulantılarım gene başladı yemek yiyorum 1 saat sonra karnım acıkıyor arada ateş basıyor özellikle akşamları bazen ayaklarım donuyor geçen hafta eczane testi aldım bir şey yoktu acaba testi tekrarlamalıyım yoksa bunlar başka bir hastalık belirtisimidir şuan bu yazıyı yazarken dahi belim ve kasıklarım ağrıyor mide bulantısıda cabası..

canım psikolojikde olabilir hamilede o yüzden kan tahlili yaptır derim inş gönlünce hayırlı bir zamanda olur

5 aydır adet olmamışsın bence doktora gitmelisin.. ben 10 gün geçse giderim ki doğum kontrol hapı kullanıyordum bende 2.5 yıl kullandım.. hiç vakit kaybetmeden doktora git en iyi sonucu o verir sana..

X