Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

mavi0909

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
2
0
23
Arkadaşlar 1.5 senedir vajinusmus hastasıyım en sonunda dayanamayıp anneme anlattım annem her zaman arkamda destekçimdir. Ve beni aldığı gibi hemen özel bir doktora götürdü doktor vajinal botoksla bu işin tamamen biteceğinin garantisini verdi ve yarın işlemi yaptırcam ama çok korkuyorum nasıl ilerliyor işlem yapılırken uyutulcağımı söyledi doktor ama uyanınca herhangibi bir ağzı sızı olcak mı veya 20. Günde eşinle ilişkiye girebilirsin dedi 20. Günden sonra girdiğimde yine acı olcakmı 1.5 senedir çok denedim eşimle ilişkiye girmeyi ama asla yapamadım sanki arada bir duvar var asla ilerlemiyordu canım yanıyordu yaptıran varsa bilgi verebilir misiniz?

Benim problemim tamamen bedensel olarak canım çok yanıyor bu yüzden kasıyorum psikolojik birşey değil eşimle ilişkiye giriyorum ama asla ilerlemiyor itiyorum bu sefer bu işleme karar vermeden önce doktorla önden bir konuşma yaparak hastalık ne derecede diye testler yaptık doktor tamamen bedensel bir problem olduğunu söylediği için bu işlemi önerdi 4-6 ayda etkisi geçicek ve sen tamamen alışcaksın zaten dedi o yüzden karar verdik

X