arkadaşlar yardımcı olun kayınvalıdeme demeli miyim?

bencede söyleme canım.
uzak olun, ne kadar iyi anlaşsanızda kayınvaliden karşı dairende oturunca illaki sorun çıkar, rahatsız olursun.
mutluluklar diliyoruumm..

Canım kaynanandan uzak olman konusunda tüm yorumlara katılıyorum.
Ama bide şunu düşün,eğer çalışıyorsan ve çalışırken yemek vb. gibi konularda desteğe ihtiyacın olursa,helede çocuğun olduktan sonra bakmasını planladığın kişi kayınvalidense söyle.Söyleki o evi alsın ve sende evliliğin boyunca bugünkünden bile daha iyi geçinmeye çalış.Hee yok benim annem zaten yakında herşeyime yardımcı olur diyosan.Bu soruyu sormamış ol ve asla söyleme :)))

Ne gerk avr
ya hayret bir şey.
çok yakinlik her zaman dert olur.
En iyi kayanan ile arada en az 2 apartman bir sokak mesafe olmali

Sakın yapma, hayatının hatası olur.
Şansın varsa o daire hemen satılır da duyma ihtimalleri hiç kalmaz

arkadaslar söylememe kararı aldım kesinlikle söylemiycem zatan arka bınamda kendı annem var o herseyıme yardımcı olur sagolsun ama karsı karsıya baska ben söylemıycem nısanlımda ıstemıyor zaten söylemek ama insallah ben oraya oturana kadr satılır satılmazsada görmedım derım nepımm ya böle seler hep benı bulurr zatenn

sakın deme nekadar iyi olsan da uzaklık en iyisi ben altlı üstlü oturuyom iyiler hoşlar ama olmuyo be gülüm istediğin gibi rahat çıkamıyon evden nere gidiyon kim geldi falan filan sakın söyleme bence

bencede söylemeyin..kendiside duyarsa onada yapacak bişeyiniz yok zaten...

niye söylemedin falan derse düşünemedim der geçersin...

aman kardeşim aman...çok iyi bi kayınvalidem var ama bizim iyiliğimizi çok düşündüğü ve aşırıya kaçtığı için iyilikten maraz doğuyor...seviyeni baştan koymanı tavsiye ederim..

:kahve:bencede sakın söylemeyin şimdi iyisiniz inanın herşey degişecek siz bile şaşıracaksınız :mymeka:uzak olun tatlı gelinleri olun uzak mesafe iyidir sizde yaşayınca anlayacaksınız inşallah daire çabık dolar..

yaw millet kaynansından kaçmaya çalışır sende dibine kadar getirmeyimi düşünüyon.bırakya ne kadar uzak okadar iyi.şimdi evli değilsinde ondan iyi davranıyo.ayrıca karşı dairene gelirse aranızda hiç sınır kalmaz valla cart curt sana gelir herşeye karışır.oyüzden hiç bulaşma.haa eğer o başkasından duyarsa sende "aaa hiç haberim yok" dersin.inşallah duymz.bak herkes hemfikir.eee tecrübe var nihayetinde:)

sonunda keske soylemeseydim diyip pisman olmaktansa soyleme gitsin gormedim farketmedim de simdi hersey iyi olur seni alana kadar insallah oyle olmazda canim genelde oyle oluyor evlendikten sonra adin el kizi oluyor bosversene sen.

ayy korktum vala herkesler sakınnnnnnn demiş ben evlenirsem kayınvalidemle altlı üstlü oturcam.şuan kayınvalide adayımla çok iyi geçiniyorum.vala öyle yapmacık falanda değil kendi bazı şeylerden çok çektiği için bana çok ilgili çok iyi.mesela beni kızdırdığında erkek arkadaşım aaa biz senle birlik olup bunun üstesinden geliriz der hep kendisi.vala benim için bir problem yok daha iyi olur çocuğu yollarım arada onlara kalsın orda:)benim ailemin hep bi sözü vardır en iyi elden iyidir gene kendi insanın diye.saygı ve sevgi çerçevesinde bir problem olacağını ve 180 derece değişebileceğini sanmıyorum herkesin ufak tefek hataları ve sinirli zamanları olabilir.

X