arkadaşlar yardımcı olun kayınvalıdeme demeli miyim?

söylememek en doğrusu.ama kısmette varsa sen söylemesen de söylesen de gelir burnunun dibine.hayırlısı.belki senin kayınvaliden şu nadir bulunanlardan çıkar.hani gelinini kendi evladı gibi görenlerden.

canım ebnımkayınvalidene söle bence ama alma de biraz uzak olalaım bırbırmzı ozleyelım de snedne duymayıpta başkasındna duyarsakırılır ve senın hakkınd ayanlış düşünür bölesi daha uzucü olur ama sunuda eklım uzak olsun guzelolsun canım

bencede söyleme canım şimdi nişanlısın herşey tozpembe ama evlenince işler değişir kaynananın iyisi olmas ne demişler en iyi kaynana ölü kaynanadır :)))

arkaslar haklısınız ılgınızden dolayı cok tşk ederm nısanlıma söyledım oturcagımız evın karsı daıresı satılık dedım ama annenlere söylemek ıstemıyorum dedım oda neden dedı cunku ozaman cok dıpdıpe olmus olcaz dedım ben böyle ıstemıyorum dedım sende sakın söyleme dedım oda tmm canım sen ıstemedıkten sonra demem zaten bende ıstemem karsılıklı oturmayı dedı ama tek korkum su ev ben evlenene kadar satılsın nolurr yoksa bana gelıp gıderken balkondakı kocaman satılık yazısını görcekler offf ne şanssızım ben yaaaa:KK43:

cnm bence hiç gerek yok şimdilik ne kadar iyi olsanda mesafeli ol o kadar yakın olursa sürekli aranızın iyi olması çok zor olur.

Vallaha ne yalan söyleyim, ben isterdim kayinvalidemin yakinimda bir yerde olmasini!!:nazar:

Benimki türkiyede seneden seneye görüsüyoruz ama burda yurtdisinda bizlere yakin otursaydi cok memnun olurdum...:kahve:

Cünkü

1. Kendisini severim (ufak tefek hatalari var ama kimin yokki?)
2. Basimizda bir Büyük oldugnu bilmek hissetmek basimiz darda oldumu ona gidebilmek cok rahatlatici olurdu...
3. Cocuklarimi heran ihtiyac oldugu zaman ona birakabilmek hic gözüm arkada kalmadan

Muhtemelen bende böyle dib dibe oturmak istemezdim, ama keske 3000 km degilde
3 km mesafe olsaydi aramizda....:nazar:

Bence hemen kötü ve negatif düsünme güzelim, o ev onun kismeti ise zaten sen söylemedende gelir onu bulur, hadi diyelimki o evi aldi yine hersey sende ve esinde biter, ne fazla yüz göz olacaksin nede buz gibi!!a.s

Hayirlisi insallah...:teselli:

Sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sakın ha sakın söyleme.İlişkileriniz ne kadar iyi de olsa evlenince insanların karşılarındakine niyetini belli etmeleri uzun sürmüyor.UZAK OLUN TATLI OLUN.Kayınvalden satılık yazısını görse bile bakalım fiyat konusunda anlaşabilecekler mi? nasip olursa alabilir ancak.O güzel kafanı yorma...Ha ay kızım aşkolsun karşı dairen satılıkmış da bize niye söylemedin derse,annecim senin yaşlılığında rahat etmeni istiyorum,biz gençler hızlıyızdır,kaımız deli akar,sesli konuşur,gülüşür sizleri rahatsız ederiz,hem ne gerek var çok muhabbet tez ayrılık getirir,ben muhabbetimizğin bozulmasını istemiyorum ondan söylemedim dersin:)))

bence sakın söyleme herzaman uzak olmak iyidir daha rahat edersin bugunle yarın bir değil ya değişirse bence söyleme çünkü mutlaka pişman olursun kaynana bu bellimi olur uzak olacaksın ki yüzgöz olmayasın. ama yinede karar senin inşallah doğru kararı verirsinde asla pişman olmazsın

Vallaha ne yalan söyleyim, ben isterdim kayinvalidemin yakinimda bir yerde olmasini!!:nazar:

Benimki türkiyede seneden seneye görüsüyoruz ama burda yurtdisinda bizlere yakin otursaydi cok memnun olurdum...:kahve:

Cünkü

1. Kendisini severim (ufak tefek hatalari var ama kimin yokki?)
2. Basimizda bir Büyük oldugnu bilmek hissetmek basimiz darda oldumu ona gidebilmek cok rahatlatici olurdu...
3. Cocuklarimi heran ihtiyac oldugu zaman ona birakabilmek hic gözüm arkada kalmadan

Muhtemelen bende böyle dib dibe oturmak istemezdim, ama keske 3000 km degilde
3 km mesafe olsaydi aramizda....:nazar:

Bence hemen kötü ve negatif düsünme güzelim, o ev onun kismeti ise zaten sen söylemedende gelir onu bulur, hadi diyelimki o evi aldi yine hersey sende ve esinde biter, ne fazla yüz göz olacaksin nede buz gibi!!a.s

Hayirlisi insallah...:teselli:

aynen gülsüm aynen.aklımdan geçenleri yazmışsın.
bven olsam söylerdim.aramız normalde iyidir diyorsun çünkü.iyi olan kadın durup dururken niye değişsin ki?hadi değişti diyelim.her şey sen ve eşinde biter.siz gerçekten huzurlu ve mutluysanız ne kaynana nede başkası aranızı bozamaz.
ama ben eşime güvenmiyorum.yarın bi gün olası bi tartışmada haklı olsamda beni yalnız bırakır vs... diyorsan endişelenmekte haklısıın tabi.
çok nadir örnekler dışında;insan niyeti ne ise onu bulur karşısında.
sen kendi niyetinden eminsen hiç böyle hesaplara girme.yarın bi gün kendi görünce sana demiyecekmi niye söylemedin diye.koca ianı görmedinmi demiyecekmi?yada belkide sana söylemeyecek ama hep bu yüzden içinde kırgınlığı kalacak.onları istememiş olacaksın.
bence söyle ve Allah'a hayırlısı için dua et.

ılk zamanlar güzel güzel komsuculuk oynarsın sora ıkıncı evlerı yada evın olur..sorada benım gıbı yüzlerini görmek istemezsın

nişanlınızdan ya da komşudan vs duyma ihtimali varsa sizin söylemeniz iyi olur. böyle bir ihtimal yoksa söylemeyin bence.
ben, kendi ailem bile olsa kapı komşusu olmak istemezdim. her yaptığınızdan haberleri olacak, ister istemez evinize müdahele edecekler... dip dibe olmak iyi değil bence.

sormazlarsa söyleme
sorarlarsa baska yerler söyle
nişanlına korkularından söz et nişanlın kendisi sölemek isterse kendisi sölesin

bencede solemeyın hatta karsı daıre ıcın baska musterıler bulunkı cabuk dolsun kayınvalıdenız farkedıpte sızı kotu bılmesın:1closedeyes:

cnm bence uzak ol ne kadar iyi olurlarsa olsunlar mutlaka sorunlar çıkıyo bence uzak ol iyi ol en güzeli

bencede söyleme canım.inan uzak olmak daha iyi.duyarsada bilmiyordum,göemdim,duymadım deyiver.sonra çok pişman olursun canım..herseye karışırr canım arkadaşımm.huzursuz olursunuz.

bence hiiiçç haberin yokmuş gibi davran..ha aynı evde oturmuşsun ha karşı dairende bence aynı şey..ona misafir gelse sana da gelecek..her akşma yemeğin yoksa bize gelin muhabbeti olacak ve sen evliliğinden evinden bişi anlamadan bööyle bi hayat geçireceksin..o yüzden söyle bence..sduysada pek istekli olmadığınıbelli et cnm..

Kesinlikle söyleme dertsiz başına dert alma en iyisi ile yakın olsanda sorun çıkar. uzak olun tatlı gidin tatlı gelin. tıbki benim gibi binlerce şükürler birbine uzak evlerimiz.

Söyleme sakınnnn
Yarın evlenince işler değişir belli olmaz dimi ama.....
:1no2:

X