arkadaşlar yardım lütfen

enterasan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
788
0
Arkadaşlar benim bir sorunum var....(bu ay beklediğim adet tarihim en geç 23 ü) ve en son adetimin bitiminden sonra 9. gün (14 ünde) sağ kasığımda sancı ve hafif akıntı şeklinde sütlükahve renginde lekelenme gördüm ertesi gün olası bir kist ihtimalini düşünüp dok.gittim ultrasonda herşey normal çıktı,kan testi de negatif çıktı,o akıntı bir haftadır devam ediyor ne artma var ne de kanama gibi koyulaşma...aklıma takılan şey adetten 10 gün önceden kan testi doğru sonuç verirmi,nette dolaştım döllenmeden en az 9 12 gün sonra kanda değer yükseliyormuş ki ben kan testi yaptığımda eger yumurta döllendiyse 6.günüm oluyor oda en erken olasılık tabi... ,dok.da bana ikna edici bir cevap veremedi şaşırdım yani desteğinizi rica ediyorum...hiç başıma gelmeyen şeyler bunlar...şimdiden teşekkürler:1no2:

Son düzenleme:
Canım benimde ikinci hamileliğimde adet tarihim gecikmişti aynen senin gibi koyu akıntım oldu.en az 10 günde belli oluyor kan testinde hamilelik....

evet benim de ilk hamişliğimde günüm geçmişti...akıntım yoktu..bu kadar erken gelen bi akıntı beni şaşırttı adet gibi de değil ...senin akıntın adet öncesinden mi başlamıştı ve ne kadar devam etti.. sağol canım ilgilendiğin için..

benimde adetten 1o günönce kahve akıntım geldi ilk kez böle bişey oldu bende kuşkulandım kan testi yaptırdım 5.53 çıktı sınırda dediler 4 ün sonra yine yaptırdım 159 çıktı cnm inş hamilesindir belirti olarakta belim çok ağrıyodu

bence kan testinde çıkması için erken. Yumurtlama döneminde benimde bir iki gün hafif kasık ağrılarım oluyo. İnşallah yerleşme kanamasıdır. Bende yumurtlama dönemindeyim hatta bitmek üzere bikaç gündür pembemsi yapışkan katı bir akıntım var. beklicez başka çaresi yok sen şanslısın adetine çok az kalmış benim daha çok var. İnşallah hamilesindir arkadaşım.

QUOTE=ayşegül34;3914879]benimde adetten 1o günönce kahve akıntım geldi ilk kez böle bişey oldu bende kuşkulandım kan testi yaptırdım 5.53 çıktı sınırda dediler 4 ün sonra yine yaptırdım 159 çıktı cnm inş hamilesindir belirti olarakta belim çok ağrıyodu[/QUOTE]

peki 10 gün devam ettimi lekelenmen,benim hala devam ediyor adetime de dönüşmedi bi iki gün daha beklicem sonra bi test daha yaparım artıkfisfisfis

X