Arkadaşlar yardım lütfen galiba hamileyim ama üstüne görme yaşıyorum.

safak_d

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
578
2
Bir haftadır adet sancısı gibi ağrılar çekiyorum. Dün akşam adet gördüm ama dünden beri çok az bişey geldi ve bişey yok daha. Pıhtılaşmış kan gibi biraz geldi ama başka bişey yok . Yarın için doktora randevu aldım ama çok kafam karışık. Sizce hamile olabilir miyim. Çünkü normalde böyle bişey yaşamadım adet olarak. Ama adetli gibi de sancım var. Çok şaşkınımmm:bbo:

bir haftadır adet sancısı gibi ağrılar çekiyorum. Dün akşam adet gördüm ama dünden beri çok az bişey geldi ve bişey yok daha. Pıhtılaşmış kan gibi biraz geldi ama başka bişey yok . Yarın için doktora randevu aldım ama çok kafam karışık. Sizce hamile olabilir miyim. çünkü normalde böyle bişey yaşamadım adet olarak. Ama adetli gibi de sancım var. çok şaşkınımmm:bbo:

hemşerim merak ettim öğrenebildinmi ne olduğunu?

olabilir ama yinede umutlanma stresten olabilir insallah olur eger istiyosan hayirli haberlerini bekliyoruz gonlune gore versin Allah

sabahtan beri aynı normal bir adet gibi değil. normalde adetlerim çok düzenlidir ve ilk gün en az üç dört tane ped değiştiririm düşünün dünden beri hiç değiştirmedim . bu ay ilk defa klomen kullandım belki de ondan adet olduğum halde hamileliğe yormak istiyorum :KK43:(( Yarın doktorda belli olur zaten. neyse hayırlısı olsun hepimiz için

X