Arkadaşlar yardım edin kaç gündür hayata küstüm?

Executionerexecuted

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
90
5
24
Kızlar merhaba öncelikle çok uzun olucak . Nolur okuyun Ama özellikle sizin yardımınıza çok ihtiyacım var. Bu size çok çocukça gelecektir eminim hatta ne dertler var ama ben çok kötüyüm Neyse ben size göre biraz küçüğüm yani çok değil. Son sınıfım üniversite sınavına hazırlanıyorum. Bu sene yeni bir okula yazıldım. Gözüme bir çocuk takıldı ilk haftalarda benden bir sınıf altta 11 yani. İsminide bizim sınıftan biri ona seslenirken duydum. Neyse telefonumdan fal baktırdım bir kaç kere onu notlara kaydettim. o aralar telefonumu sınıfta unuttum. Şifremide biliyorlar mutlaka okutmuşlardır. diye zaten biliyordur dedim bir süre sonra ona açıldım 30 aralık da instagramdan yazdım.zaten biliyordun ama dedim hayır dedi bilmiyordum felan neyse dedim sonra buluştuk. 2 şubat okul çıkışı. Sonra 2 aya yayılan bir konuşmamız oldu whatsapptan. Ama o zaman diliminde birkere buluşmamız haricinde hic okulda karşılaşmadık. Hatta okulda seni aradım hiçbiyerde yoksun diyordu sınıftan çıkmıyosun felan. Görüşmedik okulda Whatsapptan iyi anılarımızda oldu çok konuştuk gece gündüz çok kavgalar da ettik yani tripler attım.Benle hoşlandığın çocuk gibi konuşma kavgalar çıkıyor herşeyi ciddiye alıyorsun dedi. Çok kavga edince konusmayı kestik. Snapchatten serileştik bir kaç süre.Ama onuda herkesle yapıyorum . Snap atmak özelden yani. oda bazı kişilerle seri yapıyor.Bir süre geçti özür diledim snapchatten. Kabul etti ama çıktığım var dedi. Bende çok üzüldüm işte zorlama felan dedi zorlaştırma senin ve benim icin dedi.Seriyi bozalım dedim hayır be dedi saçmalama dedi. Tek senle yapmıyorum dedi olsun bozalım dedim. Tamam dedi ama akşam yine snap attı. Neyse whatsappına kızla fotosunu hikayesine ve durumuna tarih koymuştu ertesi gün tarih felan kalkmıştı.Neyse bir kaç gün sonra snaplerime yanıt felan vermeye başladı instagramıma baksana felan hikayeme dedi. Baktım söz paylaşmış kime felan dedim sevgiline mi.Artık sevgilim yok dedi . Sonra fotom nasil felan dedi. şok oldum sonra işte konu açıldı banada umursamaz diyodun bak ne oldu şimdi felan dedi.Neyse sonra konusmaya devam ettik felan 15 tatil oldu hala okulda konusamadık. Yanıma gelmiyordu bende gitmiyordum. Neyse işte on beş tatil bitti okulun ilk günü arkadaşlarıyla sınıfın önünden geçti. onlara biraz ters baktım.Çıkışta snapten Bugün niye dövücek gibi baktın korktum dedi. Kantindeydin arkamı döndüm gittin korktum dedi. Felan yine bir hafta önce felan Kantindeyken gelmişti tektim birşey almaya geldi.Kantincide yoktu yanlızdık. O an sınıftan biriyle kavgalıydım kalktım kantinden gittim. çıkışta insan sevdigini görünce durur bakar sen kaçıyosun yazmıştı.Neyse bir kaç kere buluşalım dedi. Tamam dedim öyle kaldı . Neyse Bu pazartesiye kadar iyiydi bu pazartesi. Okulda oturduğum sınıf kantinle birleşik bir cam var arada sadece. Cama biri vurdu bende vurdum. sandalyeye çıktım onlar vardı. sevdiğim cocuk yani hemen oturdum geri. Sonra bi kaç ders sonra tuvalete gittim sınıfının önündeydi felan. çıkışta snapten bugün cama vurdum hemen baktın geri oturdun beni görünce niye dedi? sen olduğunu bilmiyordum dedim. Felan sonra akşam yine konuştuk snapten ben kendimle ilgili tipsizim felan diye snapler atıyordum arada yine öyle snap atarken allah yaratmış sorgulma dedi. Sonra bugün çok güzel yürüordun dedi .Dalga geçme cidden dedim hayır karşılaşmamak için hızlı ve etrafına bakmadan yürüyosun dedi. neyse işte sonra Senden kaçmıyorum cidden sen benle karşılaşmak mı istiyorsun dedim. Sürekli niye oturdun niye kalktın niye baktın diyosun dedim oda öyle bir çabam yok.Olsa her dakka görürsün beni dedi. Zaten sınıftan çıktığın yok çıktığında da mal mal hareketler yapıyorsun dedi. Kaçmıyorum dedim.Birşeyler dedim işte .ben normal takılıyorum sen yetişemiyorsun dedi. bende takmıyorsun ama sende dedim.Evet haklısın biraz takmıyorum. dedi Yanıma gelsen terslemem dedi.Sonra bir anda beni sevme bence dedi . Bizden olmaz mk dedi Karşılıksız aşk kötü biliyorum ama sevme boşuna kendini hırpalama kendini dedi .yarın beni başka kızla görsen canın yanmaz mı dedi. Yok sevgili değiliz birşey değiliz dedim. Niye dedim sevme işte dedi sonra neyse sen bilirsin dedi. Unutamam dedim unutursun felanlar.senin herseyini biliyorum dedim sonra hemen dalgaya vurdu doğum tarihim kaç dedi. Neyse kaldı öyle akşam yine yazdım bişe sorcam dedim sor dedi. ben ne mal mal hareketleri yapıyormuşum dedim. felan dalga cevap verdi. arkadaşlarınla dedikodumu yapıyorsun dimi felan dedim sinirlendi. Hobilerimiz herşeyimiz farklı anlaşamıyoruz dedi.Ağır konusccam ha yazma sinir ediyosun konusmayalım artik . cünkü mal mal konuşuyosun dedi bunları diyince felan beni umursamazın teki olarak gör ve sevme beni dedi sonra naptim simdi sabah bişe yoktu dedim neden iyiydin dedim bilmem dedi.sorma cok soru soruyosun dedi bende ayıp ediyorsun felan yazdım. Ücgündür serileşiyoruz ama konuşmuyoruz durum böyle napıcam

Seri ne bilmem de bunları kafana takma canım sınavlarına çalış, üniversiteye gidince neleri çıkacak karşına ne aşk acıları ne mutluluklar yaşayacaksın. Şu an yalnızca ders olsun hayatinda

Seri ne bilmem de bunları kafana takma canım sınavlarına çalış, üniversiteye gidince neleri çıkacak karşına ne aşk acıları ne mutluluklar yaşayacaksın. Şu an yalnızca ders olsun hayatinda
Seri snapchatten özelden snap atiyorsun o kisiyle üc gündür sonra bir günlük seriniz oluyor öyle devame den snapler işte

O onu dedi ben bunu dedim ...
Zorlandım ama okudum.
Ergenlikte böyle dengesizlikler olur ilerde kımik anılar olarak kalıyor akılda. Ben ne safmışım falan diye düşünüyorsun.
Ben lisedeyken sevgilime öyle aşığım öyle aşığım anlatamam noldu sonra geçti gitti.
Üniversite bitirdim evlendim mutluyum.
Kafanı böyle şeylerle doldurma mutlu olduğun şeyleri yap önünde bi üniversite hedefi olsun.
Bu günlerin bi daha gelmicek karşına daha ne insanlar çıkacak.

doğru söylüyorsun canım hala arkadaşız dedi utanmadan bide ama sanki tamamen bitirmiyo mu bana mı öyle geliyo

Kucugum ama cok diil derken ?
Max 17 olsan aramizda 23 sene var yahu
Hep diyorum su kk yi kuranlar bi zahmet GKK kursa da rahatlasak diye

Mal mal haraketler yapıyorsun demis boyle üslubu olan erkeklerle muhatap dahiolma ne lisede ne üniversitede nede disarda once kendini sev sonra seni sevecek birini bulursun asla kendine hakaret ettirme

doğru söylüyorsun canım hala arkadaşız dedi utanmadan bide ama sanki tamamen bitirmiyo mu bana mı öyle geliyo
Ortada yaşanmış hiçbir şey yok bu aşk değil. Oyalanmak için sana böyle davranıyor. İlgi alaka hoşuna gidiyor senin ona olan zaafını kullanıyor.
Kendine iyilik yapmak istiyorsan tüm sosyal medya hesaplarından sil konuşma görüşme. Onun peşinde olduğunu düşünmesin.
Sonra zamanla hislerin azalıyor.

Mal mal haraketler yapıyorsun demis boyle üslubu olan erkeklerle muhatap dahiolma ne lisede ne üniversitede nede disarda once kendini sev sonra seni sevecek birini bulursun asla kendine hakaret ettirme
Silemiyorum hep aklimda evet aşk yasanmadi aramizda oyalanmak icinmidir yani neden böyle yapar bi erkek

Bende 17 yasindayken tek basima dunyayi yikacak gucte hissediyordum kendimi
Merak etme buyuyunce geciyor
su an sorum yas sorusu değil niye durduk yere kendinize kavga malzemesi buluyorsunuz ayrica 15 yaş üstü herkes birey olabiliyor 13 yastan cokda farki olan bir yas nerdeyse reşit yani yasla övünmek olmasin Olgunlaşmak yaşa bağli değil ki,

Bir sen naza çekmişsin bir o çekmiş.
Bazı şeyleri açık açık konuştuysan içimden geldiği gibi davrandıysan ve olmuyorsa zorlama.
Çevrenden duyan bilen olduysa da takıldık olmuyor bizden diyip geç.
O yaşlarda çevre baskısı da hissedebilirsin diye söylüyorum yoksa millete ne?

doğru söylüyosun okulda bilmeyen yok zaten öyle derim ama düsünmekten deliricem

Bu konunu emin ol sadece acizik okudum. Yüklenmek istemiyorum yasin çok genç diye ama.

Lütfen aklını başına al ve su falcimidir fal midir ne zikkimsa kurtul bi an önce.

Hayatin iki telvenin iki kartın elinde degil.
Senin elinde.

Ve sen falda çıkanı degil kaderinde olanı yasarsin. Bunu asla unutma.

Bu arada su erkek muhabbetleri icin fazla mi heveslisin acaba.

Güzelim benim. Kardeşim yaşındasın inan ki yazarken kelimeleri seçerek yazmaya çalışıyorum ama şimdi 17 sin . Falcılarla.erkek ler le geçiyor zamanın.
Yarın 27 olacaksın ve eğitim ne durumda maddi gücün ne durumda olacak Allah bilir ama emin ol böyle devam edersen bu falcilara cooookkk para yedirir hayatin asil güzelliği olan yarinlarini yasayamazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…