arkadaşlar yardım edin, hamile miyim gerçekten ben şimdii??

hayırlı olsun canım 10.gün için değerin çok iyi 12.gün yaptıracaksın büyük ihtimalle 200 - 200 üzeri çıkarsa çoğul gebelik diyebiliriz.Heyacanlı ve bir o kadarda hassas günler seni bekliyor.Bebişlerin diyorum umarım ikiz dir.İçime doğdu kız.Ailene sevdiklerine hayırlı ve uğurlu olsun.

Çok teşekkür ederim aktuel. O kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Ne hissedeceğimi bilemiyorum gerçek değil sanki. Bişey olacak bozulacak, hamile değilsin diyecekler diye çok korkuyorum

meritcim hayırlı olsun,

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

tedavini nerede olmuştun sorabilir miyim?

tinycim çok teşekkür ederim. darısı başına inşallah diyeceğim sanırım yeni başlayacaksın tedavine.
ben amerikan hastanesinde oldum, mikro ile başladık direkt, ilkinde tuttu çok şükür:Saruboceq:

tebrikler kaydirigubbakcemile2
Allah sağlıklıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

çok teşekkür ederim canım.
allah hepimize nasip etsin inşallah, tamamına erdirsin hayırlısıyla
hepiniz öyle iyisiniz ki, beni hemen aranıza aldınız, rahatlattınız.a.s.:1hug:
kimseye de söyleyemiyorum daha, sizinle de paylaşmasam çatlardım.
iyi ki varsınız:enbuyukkk:

hadi gözün aydın canım. bende 8. gün idrar testi yapmıştım ve çıkmıştı. sende kesin hamilesin. ve büyük ihtimal çoğul gebelik seninkide. aramıza hoşgeldin..........:içelim:

güzelim Allah tamamına erdirsin hakkında hayırlısı bizede dua edermisin senin yaşadıklarını yaşayalım bebişimizi içimizde hissedelim diye

merit canim insallah hamilesindir. bende 8.gün test yaptirmistim sonuc pozitifti.senin adina cok sevindim Allah tamamina erdirsin uygulamanin tüp bebek oldugunu yazmissin lütfen cok dikkat et burdaki doktorlarin önerisi tüp bebékte 13.haftada rahim agzinin dikilmesi ve sezaryanla alinmasi.canim benim cok dikkat et sik aralikli kontorollerine git.Allahim tamamina erdirsin darisi olmayanlarin basina bye

etmez miyim annemannem, en içten duaların hep sizlerle. allah herkese hamişimmm demeyi nasip etsin, sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin.
ben 4,5 senelik evliyim 2 senedir falan istiyorduk. çok umutsuzluğa kapıldığım oldu. ama allah ne zaman hayırlısıysa o zaman veriyor. sadece sabretmemiz ve dua etmemiz lazım. ve olumlu düşünmeyi de hiç bırakmamız. inanmıyordum, geyik gibi geliyordu ama gerçekten doğru.
sen hangi aşamadasın annemannem, oldu mu transferin?

menekşe çok teşekkür ederim, allah sana da hayırlısıyla ikizlerini kucağına almayı nasip etsin.
senin 10. gün,12.gün falan değerlerin kaçtı?? çoğulda kaç gibi oluyor çok merak ediyorum

tinycim çok teşekkür ederim. darısı başına inşallah diyeceğim sanırım yeni başlayacaksın tedavine.
ben amerikan hastanesinde oldum, mikro ile başladık direkt, ilkinde tuttu çok şükür:Saruboceq:

merit arkadaşım çok sevindim.allah kucağına almayıda nasip eder inşallah.bende amerikanda tedavi görüyorum doktorun kim?

etmez miyim annemannem, en içten duaların hep sizlerle. allah herkese hamişimmm demeyi nasip etsin, sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin.
ben 4,5 senelik evliyim 2 senedir falan istiyorduk. çok umutsuzluğa kapıldığım oldu. ama allah ne zaman hayırlısıysa o zaman veriyor. sadece sabretmemiz ve dua etmemiz lazım. ve olumlu düşünmeyi de hiç bırakmamız. inanmıyordum, geyik gibi geliyordu ama gerçekten doğru.
sen hangi aşamadasın annemannem, oldu mu transferin?

menekşe çok teşekkür ederim, allah sana da hayırlısıyla ikizlerini kucağına almayı nasip etsin.
senin 10. gün,12.gün falan değerlerin kaçtı?? çoğulda kaç gibi oluyor çok merak ediyorum

canım ben 10. gün test yaptırmadım. 8. günden sonra 12.günü bekledim. benim değerim 12. gün 1670di.ama benimki çok yüksekti başka ikiz bekleyenlere sorduğumda onların ki 300-400 civarı çıkıyordu. benim neden bu kadar yüksek çıkmıştı hala anlamış değilim.fisfisfis

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. hepimiz için dua ediyorum:Saruboceq:
menekşe gerçekten değerin çok yüksekmiş. benim 12.gün yarın, bakalım kaç çıkacak??

toprak canım doktorum alper mumcu. çok iyi,tatlı, anlayışlı biri, bizim canımıza can kattı, ne kadar teşekkür etsek az ona ve ekipteki herkese.
senin doktorun kim canım?

merit canım rabbim tamamına erdirsin inşallah kucağına aldığın günleride göreceksinn şu an nasıl mutlusundur tahmin ediyorum inşallah mutluğun daim olur yüce allahımda herkeze yaşatır aynı mutluğuğu :teytey:

AMİN CANIM AMİİİNNNNNNNNN
allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin, herkese bu muhteşem duyguyu yaşatsın bir an önce inşallahhhh:Saruboceq:

bülent bey de çok iyi diye duymuştum. sana da bol şans toprakçım, sular seller gibi geçsin günler pozitif sonucu aldığın havalara uçtuğun günler gelsin bir an önce inşallahhhhh:sm_cool:
sen hangi aşamadasın canım, oldu mu transferin??

amerikan hastanesi canım benimki. doktorum alper bey harika biria.s.

bülent bey de çok iyi diye duymuştum. sana da bol şans toprakçım, sular seller gibi geçsin günler pozitif sonucu aldığın havalara uçtuğun günler gelsin bir an önce inşallahhhhh:sm_cool:
sen hangi aşamadasın canım, oldu mu transferin??
meritcim güzel duaların için çok teşekkür ederin.İnşallah bizde o güzel günlewri bir an önce görürüz.Benim ilk denememde olmadı , şimdi 3 tane dondurulmuşum var, büyük ihtimalle pazartesi yada salı transferim olacak.Cuma günü doktora kontrale gideceğim.Rahim kalınlaşmışsa transferim yapılacak.Hayırlısı diyorum artık .
Bende hamile olduğumu eşime söyleyeceğim günlerin hayalini kuruyorum.İnşallah bir an önce o günleri hep beraber görürüz.:Saruboceq:benneyaptımki

X