Arkadaşlar selam. Ben bu ay havuc ve incir kürüne basladim . Benim gibi baslayip hamile kalmak isteyen varsa birlikte bekleyelim siz neler yapiyorsunu

fe123

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
309
60
43
Arkadaşlar ibrahim Saraçoğlundan ogrendigim İncir ve havuç kürü kullaniyorum. Kasiklarimda igne batmasi gibi agrilar mevcut siz neler yasiyosunuz aranizda kullanan var mi?

valla bende 6 7 aydr hamile olmayı bekliyorum ama hiç bi kür vs yapmıyorum bu ay hele hiç aklıma bile gelmiyo arada geliyor geçen 3 4 ay çok kafaya takmıştım. Bilmiyorum normal yolla olmuycak gibime geliyor ocakta hastaneye gidicem bakalım

Sende küre baslasana beraber bekleriz

Kizlar merhabalar adetime 1 hafta kaldı hala yumurtlama göremedim bu kuru nasıl yapıyorsunuz zararı varmi bazılarında kist oluşmuş sanırım nasl yapılmalı önümüzdeki ay sogan kuru uygulamayı dusunuyodum

İbrahim Saraçoğlu incir havuç kürü yaz cikiyo canım bu ay bunu ve bal tarçın çörek otu karışımi kullandım sonuç bekliyorum. Bende de çikolata kisti var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…