arkadaşlar nolurrr dua edin bu defa tutsun

nisa77

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
842
25
canlarım ben 5 düşük yaşadım.çok acı anlar yaşadım.ama yine hamileyim ve ayın 11 i adet tarihimdi adet oldum sandım.çünkü yine kanamaylabaşladı.1 gün sürdü kanama.keseyi gördük çok şükür rabbime.ama önemli olan kalp atışı görmekmiş.korkuyorum yine göremeyeceğimden.dualarınıza ihtiyacım var.5 Hafta 5 günlük şuan.mide bulantıları başlar mı?Offfffff çok tedirginim.dualarınızı bekliyorum bu defa sağlıklı sürsün nolurrrrrrr rabbim.

allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah dikkat et kendine bol bol dinlen ilk 3 ayın çok önemli bak kendine lütfen

çok sağolun Allah razı olsun.benim sorunum hep boş kese olmasıydı,yine aynı durum olabilir korkuyorum.o nedenle soruyorum bulantı olmalı mı?hiçbir belirti hissetmiyorum.korkuyorummmm Rabbim koru ne olur

herkeste aynı belirtiler olmayabiliyor sen içini rahat tut dualarımız seninle

canim benim insallah alirsin bebisini kucagina...benim halamda 5 tane dusurdu 6.suan 9 aylik dogmak uzere ama o kendine cok dikkat etti bulaasik bile yikamazdi...dikkat et insallah bu kalir canim

belirtiler için çok erken, gerçi herkesde aynı olmuyor ama .... üstelik hiç bulantın olmadan da tamamlayabilirsin hamileliğini, onlara takılma, sürekli yat istirahat et, stres de yapma , olumlu düşün

icini ferah tut canim dua et allah yardimcin olsun insallah bebegin sana siki siki tutunur hic birakmaz

ayaklarinin altina yastik koy o sekilde yat kalkma ev isi görme en azindan kalp atislarini duyana kadar yat faydasi oluyormus

sürekli sırt üstü yat ve hiç bi iş yapma inş bu sefer iyi olucak moralini bozma iyi şeyler düşüşn kendine dikkat et allah kucağın almayı nasip etsin inşallah

canlarım ben 5 düşük yaşadım.çok acı anlar yaşadım.ama yine hamileyim ve ayın 11 i adet tarihimdi adet oldum sandım.çünkü yine kanamaylabaşladı.1 gün sürdü kanama.keseyi gördük çok şükür rabbime.ama önemli olan kalp atışı görmekmiş.korkuyorum yine göremeyeceğimden.dualarınıza ihtiyacım var.5 Hafta 5 günlük şuan.mide bulantıları başlar mı?Offfffff çok tedirginim.dualarınızı bekliyorum bu defa sağlıklı sürsün nolurrrrrrr rabbim.

allah yardımcın olsun dualarımız seninle ama bu sefer olacak gibi içeme doğdu

canımın içi çok geçmiş olsun çok üzüldüm.kurban olduğum allah güven sen.inşallah bişe olmaz.ne olur takma kafana.benimde bi tanıdığımın 5 kez karnında öldü.ama şimdi bi kızı var.üzülme tatlım benim.sana dua edicem...allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

canlarım rabbim razı olsun desteğiniz için.bugün dr a gittim.6 haftalıkmış kesede nokta kadar bebek vardı ama kalp atışı yok hala.dr ben görmeyi umuyordum dedi.5 gün sonra tekrar çağırdı.Allahım nolurrrrr canlarından bir can ver ona.6.yı bağışla rabbim.herkese de sağlıklı bebekler nasip et rabbimsenağlama

canım benim.allah yardımcın olsun.sürekli yat.bak bende 4 haftalık hamileymişim.dün öğrendim.benimde ilki düşük oldu.bu ikinci.ama ilk önce inan tamam mı?ben bebeğimin kalp atışlarını duyucam de ve yat.hadi kolay gelsinnn

ben yenıyım ve yazını okudum nasıl oldunu merak ettım inş hayırlı haberlerın vardır bize bilgilendir bizi dualarımız senınle inş allah gönlune göre verir canım

canım çok teşekkür ederim.beni merak eden çıktı çok mutlu oldum.dr gittik karından baktı göremedi sonra alttan baktı kalp atışı var dedi.güzel bir duygu şükür rabbime.ama düşük tehlikesi devam ediyor sürekli yatıyorum.umarım rabbim bu defa bağışlasın,herkesin bebişini de bağışlasın kimseye acı göstermesin.amin

inş.canım bu sefer allahım yüsünü güldürürde kucağına alırsın hayırlısıyla..............

canım benim ALLAH razı olsun dilerim senin meleklerini de rabbim bağışlasın.çok güzel bi duygu olsa gerek.....

X