ARKADAŞLAR NOLUR BAKAR MISINIZ LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN

zorunlualandemek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
28
-1
24
Arkadaşlar adet düzensizliğim var diye kadın doğuma gittim karnımdan ultrasonla yumurtalıklara baktı gebelik olsa görür müydü nolur bilem biri yardımcı olsun lütfen

Yav testinizde sanki bi çizgi var dedim diye ben mi soktum ki aklınıza bunları. Yokmuş valla çizgi gözlüğümü takıp baktım. Zaten hamile kalınmaz dediğiniz şekilde
İçim bi türlü rahat etmiyor ya bazı doktorlara yazdım instadan o testlere güvenme dedi ultrason içinde görünmeyebilir dediler napıcam bilemedim sistemde göründüğü için kan vermek istemiyorum

Dediğiniz gibi bişey olsa erkeklerde penis olmazdı denen şey olmazdı elleriyle hamile bırakırlardı 😂 o kadar telaşlanıyorsanız gidip kan testi yaptırın

İçim bi türlü rahat etmiyor ya bazı doktorlara yazdım instadan o testlere güvenme dedi ultrason içinde görünmeyebilir dediler napıcam bilemedim sistemde göründüğü için kan vermek istemiyorum
Görünsün, kim ne bilecek betanın ne olduğunu aileniz görür vs diye korkuyorsanız. Ultrasonda da görünmeme olasılığı yok son adet tarihiniz neydi

X