arkadaşlar ne olur derdime çare olun

bitanem canım nergiscim suan işyerindeyim gözyaşlarım sel oldu adama senden nefret ediyorum bukadar duyarsızlığın için dedim iki gün öncesinde hiç bu kadar olur dedirtecek bişi yaptı ve bende tamamen bitti suan burda anlatamam o durumu onun üzerine mj cvektim sen nasıl bir insansın dedim bunu banada yaptın ya dedim ne yamzış biliyomusun aynen aktarıyorum sen kendini ne sanıyosun ya kraliçemisin bulunmas hint kumaşımı ne istersen onu yap tek hayatı güzel geçmesi gereken sensin sanki aynen bu cümleler benim artık bu ilişkide sonum yok bu mjda kedninibeli etmeye değdi bakınsana kötüyüm çok kötüyüm

ya ben ınanamıyorum bu kadarınada pes doğrusu dıyorum ıkı arkadasımızın durumuda içler acısı asla boşanın yada boşanmayın dıye bişe dıyemem çünkü sizin kendı düşüncenız hanı olay öle bı hal almıskı.eşlerınızkardes falan mı anlamadım bu kadar ıyı nıyetlı ve akııllı ıkı arkadasımızn şnsızlıgına ınanamyorum genelde ılgılı ol denılır yapmıssınız kıskandır desek kıskanmıyolar hele nergıscım bır hafta arkadasında kalıyosun ve kocan tınlamıyo ben ınanamıyorum ben öle bişe yapsam kocam evlılıgımızı bıtıtrır ya.bunlar neden böle yapıyo ve nedemek erkek arkadaslarını eve getırıyo yanlıs anlaömayın benım kız arkadasımda bızde kalmıstır onun arkadasıda gelır yalnız çok samımı olduklar öle toplayıpta gelme olmamalı kızlar burdakı herkes gerçekten uzuluyo ve bişeler yapmaya çalısıyo ama çok zor durum vahım çünkü ne dıyım bu mubarek gunlerde bı çıkıs kapısı açar inşaallah ama sızde kendınızı yıyıp bıtırmeyın bişeler bulun ve ık sık arkadaslarınızla konusup rahatlayın içöinize atmayın atarsanız tabı 45 kılo olursunuz bu devırde kımse kımseye acımaz ılk önce kendınızı düşünün kafanızı dagıtmaya bakın tabı evlılık ayrı hayat demek degıl ama eşlerınız yuvanın ne demek oldugunu ıdrak edememişlerr yınede umarım duzelırlerrr dualrım sızınleee:1hug:

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum gerçekten çok üzüldüm.Ben de nerdeyse senın durumundayım ne saygı nede ilgi malesef bende göremiyorum ben 9 senelik evliyim bunca sene belki değişir umuduyla bekledim ve halada beklemekteyim ama melesef sonuç daha da kötü.Bende eşimle beraber gezmek dolaşmak herşeyi birlikte paylaşmak istiyorum ama malesef herşey istediğimiz gibi olmuyor artık kendi içimde yaşıyorum herşeyi çok konuşmak istedim konuştum da ama sonuç hep tartışma ile bitti bu yüzden artık konuşmak bile istemiyorum.Seni etkilemek istemem ama bence eşinin değişeceğini umut ediyorsan yanılıyorsun.sustukça bekledikçe alttan aldıkça dahada hakimiyet kuracaktır bence çok iyi düşün ve mantıklı bir karar ver henüz yolun başındasın ben yaşadığım için söylüyorum ve halada yaşıyorum aynı şeyleri ben neden bekledim bu zamana kadar cevabını bende bilmiyorum ama kaybettiğim yıllarıma kahroluyorum. ALLAHIM hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin ama sana tavsiyem sonu ne olursa olsun kesinlikle kendini savun susma yoksa sonuç çok kötü oluyor ve iş işten geçmiş oluyor.

gerçekten zor bi durum ewli değilim..bunları okudukca da inanın birgun benimde böyle olurmu demekten kendimi alı koyamadım..çünkü aynı şekilde ailem ile mesafeliyim bunun nedeni onların çok otariter olması....hayattımda kimse bana nun kadar içten sımsıkı sarılmadı..acaba ben tamammen onun olunca tepkisi böylemi olucak..benim çok ağırıma gider bu durum açıkcası sadece cinsellik adına kurulmuş bi yuva olur.herşeyi bir anda yıkmak kolay olmazz bir yuva ZOR KURULUR ÇOK ÇABUK YIKILIR...lütfen eşinizle konusun allah bizlere dil vermiş ses vermiş biraz siz ilgi gösterin sacını okşayın onun için pasta yapın sacınızı değiştrin ilgisini kendiniize çekin.... gerekirse ona berabeer oynayacagınız playstıon alın yeterkı siz kendinize çekin..umarım dilediğinizce olur herşey :hooray:

arkadaşlar durumunuza çok üzüldüm.ama birşeyler yapmak lazım hayatlarınızı böyle adamlar için karartmamalısınız.konuşmakla tatlı dille düzelmiyorlarsa başka çareler bulmalısınız.yazık değilmi size.inanın yapayalnız olmak aynı evin içinde umursanmamaktan daha iyidir.

bence susmayın çok kızıyorum böyle olunca evlenince kadınları mal gb görüyorlar o otursun bi köşede ben istedğim zaman istediğimi yaparım güçlü olup ezdirmemek lazım hem ne sanıyolar ki kendilerini pabuçun pahalı olduğunu anlasınlar ayrılmakla tehdit etmeyin ama bende nişanlıyım ve birgün buna benzer bişey yaşadım erkekler aldatmalarına kılıf ararlar ilgisizlikten oldu falan derler ya kadın içinde erkek içinde aynıdır ilgisizlik ve sevgisizlik insanı dışarı iter lütfen beni yanlış yollara itme sadakatimi korumama izin ver mutsuzum beni başka birinin kollarında mutlu mu görmek istiyorsun dedim çok garip bi ses tonuyla ağlamaklı bana son bi şans ver lütfen dedi.o gün bugündür çok değişti nazar değmesin yani demem o ki kaybetme korkusunu yaşasınlar nasıl olsa bizim diye salıyorlar kendilerini ayrıca bilsinler hiç kimse vazgeçilmez değildir kendilerini fazla önemsemesinler ıyyyyy sinir oldum:KK43:

canlarım benim cok uzuldum durumunuza ne bu bilgisayar düşkünlüğü ben neden hayran olamadım bu makineye işim olmasına rağmen neyse...bı an kendımı yerınıze koydum da en basta ne yapalacagını bılınmez bir durum ancak son olanlardan söylenen sözlerden sonra bosverın gıtsın 'hayat benim ve sadece birtane' deme zamanı bence

ah canım benim malesef 11.yılınızdada 21.yılınızdada kocan aynı olacak
ama sen değişeceksin
artık ondan beklentin kalmayacak

Aynen sana katılıyorum benin burcum balık değil ama eşimin burcu ikizlerdi.

burclara cok takmam ama bu ikizler erkeği kadar dengesizi yoktur:1shok: karasız olurlar bi süre cok üste düşerler tavlar ve vazgecerler genelde bunu gördüm çevremden yasamsam da...

X