Arkadaşlar muayene olduğumda 3 yumurta gözüküyor opu sonrası 3 yumurta Toplandı tekrar toplam işlemi yapacağım ilaçlara başladım yine üç tane mi çıkar

Kesinlikle cok önemli.
Denemekte fayda var.
Ayrica her ay yumurta oluşmuyor. Bu ay ultrasonda gözüken yumurta 3 ay önce folikel olarak oluşuyor. Toplama işlemi arasinda zaman birakmak daha iyi oluyor
Yaa hiç bilmiyordum o zaman bir ay ara vereyim diş tedavimi yaptırayım o sırada hemde vitaminleri alıp kullanmaya başlıyayım

Yaa hiç bilmiyordum o zaman bir ay ara vereyim diş tedavimi yaptırayım o sırada hemde vitaminleri alıp kullanmaya başlıyayım

Kesinlikle ara ver. Yumurtanin kalitesi cok önemli. Diger saglik sorunlarin varsa onlarida gidermeye caliṣ. Bu döneme nekadar saglikli girersen senin icin okadar iyi.

Kesinlikle ara ver. Yumurtanin kalitesi cok önemli. Diger saglik sorunlarin varsa onlarida gidermeye caliṣ. Bu döneme nekadar saglikli girersen senin icin okadar iyi.
Bak hiç doktorumda ara verelim Demiyor hiç bana bu yazdıklarım vitaminleri bile vermedi sadece biosteron yazdı ben sağdan dolsan araştırarak omega 3 folik asit d vitaminine başladım

Bak hiç doktorumda ara verelim Demiyor hiç bana bu yazdıklarım vitaminleri bile vermedi sadece biosteron yazdı ben sağdan dolsan araştırarak omega 3 folik asit d vitaminine başladım

Cogu Doktor malasef vermiyor canim. Sonucda para kazaniyorlar. Ne kadar cok işlem okadar cok para.
Benim cocukluk arkadaşim Doktor. O olmasa benimde haberim olmazdi.

Internetde mesela Biosteron hormonunun 4-5 ay sonra fayda etdigi yaziyor. Bunu bile söylemiyorlar insana. Simdi gelen ay işlem yapsan bile biosteron fayda görtermemiş olur

Internetde mesela Biosteron hormonunun 4-5 ay sonra fayda etdigi yaziyor. Bunu bile söylemiyorlar insana. Simdi gelen ay işlem yapsan bile biosteron fayda görtermemiş olur
Evet ilk tedavi için gittiğimde üç yumurta vardı verdi bana bıosteronu bir ay sonra gittiğim göbekten iğne yazdı 4 kere kullandım sonra yumurta toplama işlemi oldu onlarda 5 güne kadar yaşadı 6 günü bekleyelim dediler 6 gün olunca ikisi ölmüş. Biri yaşıyordu onada biyopsi yaptılar genetik teste gitti kromozom bozuk diye rapor geldi iptal oldu transfer

Kafamda karışık aynı doktorla da başlamak istemiyorum 41 yeni girdim en aZından dediğin gibi takviyeleri iki ay kullan dese belki daha verimli bir yumurta elde ederdik

Kafamda karışık aynı doktorla da başlamak istemiyorum 41 yeni girdim en aZından dediğin gibi takviyeleri iki ay kullan dese belki daha verimli bir yumurta elde ederdik

Kesinlikle. En az 3 ay kullansan en iyisi. Yumurtanin kalitesi iyi olmadigi sürece embriyo malasef yaşamiyor. Yaşasa bile düşük oluyor malasef.

Ayni şekilde eşinde kullansin (yukarda yazdiklarimi). Sperm kalitesini yükseltmek icin L-Arginin 2-3 gr , L- Carnitin 1,5 gr ve Vitamin E 400IE kullanmasi gerekiyor.

Chromozom bozuklugu sizden kaynakli degilse Eger eşikizinde takviye kullanmasi en uygunu

Kesinlikle. En az 3 ay kullansan en iyisi. Yumurtanin kalitesi iyi olmadigi sürece embriyo malasef yaşamiyor. Yaşasa bile düşük oluyor malasef.

Ayni şekilde eşinde kullansin (yukarda yazdiklarimi). Sperm kalitesini yükseltmek icin L-Arginin 2-3 gr , L- Carnitin 1,5 gr ve Vitamin E 400IE kullanmasi gerekiyor.

Chromozom bozuklugu sizden kaynakli degilse Eger eşikizinde takviye kullanmasi en uygu

Chromozom bozuklugu sizden kaynakli degilse Eger eşikizinde takviye kullanmasi en uygunu
Yaş faktörü dedi onada başlayayım sperm baktı doktor gayet iyi demişti tabi kalitesini bilmiyorum sayı hız iyi

Merhaba ben de Aret hocada tedavi oluyorum 2 kutu klomen kullandım fakat 12. Günde e2 değerim 90 çıktı. Yumurtalarım var en büyüğü 16 mm şuan ama e2 değeri düşük çıkıyor. Sizin başınıza böyle şeyler geldi mi? İlk kez foruma yazıyorum ama çok çıkmaza girdim. Bu 2. denemem

Yurtdişinda bilinen bir program. Genelde yumurta kalitesini ve sayisini arttirmak icin uygulaniyor.
Ayni şekilde Sperm kalitesini arttirmak icinde program var.
Besin takviyesiyle yumurta sayisi ve kalitesi yükseliyor.
Interseniz uyguladigim Programi yazim burdan. Toplamda 12 Hafta uyguladim
Ben öğrenebilir miyim

X