Arkadaşlar muayene olduğumda 3 yumurta gözüküyor opu sonrası 3 yumurta Toplandı tekrar toplam işlemi yapacağım ilaçlara başladım yine üç tane mi çıkar

Protokol farkliysa sayisi degişbilir.
Benim ilk toplamada 4 cikti. Ikisi döllendi. Ikinci toplamada 27 tane cikti ve 14 tanesi döllendi. Taze transferler tutmadi. Rahimi baya dinledirip Kyro transfer yapilacak.

Protokol farkliysa sayisi degişbilir.
Benim ilk toplamada 4 cikti. Ikisi döllendi. Ikinci toplamada 27 tane cikti ve 14 tanesi döllendi. Taze transferler tutmadi. Rahimi baya dinledirip Kyro transfer yapilacak.
Genetik bozuk gelince yeniden mi ücret ödeniyor bilgniz var mi

Yurtdişinda bilinen bir program. Genelde yumurta kalitesini ve sayisini arttirmak icin uygulaniyor.
Ayni şekilde Sperm kalitesini arttirmak icinde program var.
Besin takviyesiyle yumurta sayisi ve kalitesi yükseliyor.
Interseniz uyguladigim Programi yazim burdan. Toplamda 12 Hafta uyguladim

Yurtdişinda bilinen bir program. Genelde yumurta kalitesini ve sayisini arttirmak icin uygulaniyor.
Ayni şekilde Sperm kalitesini arttirmak icinde program var.
Besin takviyesiyle yumurta sayisi ve kalitesi yükseliyor.
Interseniz uyguladigim Programi yazim burdan. Toplamda 12 Hafta uyguladim
Tabiki nasıl göre bilirim uygulamayı

Tabiki nasıl göre bilirim uygulamayı

Benim 12 hafta boyunca hergün aldigim takviyeler şunlar:

Vitamin D = 2000 IE
Folik asit= 800 mag
Omega 3= 1000 mg (bu cok cok önemli)
Q10 = 200 mg
Cinko= 30 mg
Selenyum= 200 mcg

Ben ayrica Inositol kullandim. Günde 4 gram ( Sabah 2 gram ve akşam 2 gram olarak). Hormonlari dengelemek icin.

Bu Programi uygularken mümkün oldugunca saglikli beslenin. Detox tarzinda. Yogun protein ve yeşil yaprakli sebzelerle beslenin. Vucutda iltihap yapacak besinlerden kacinin.

Vitamin D = 2000 IE
Folik asit= 800 mag
Q10 = 200 mg
Cinko= 30 mg
Selenyum= 200 mcg

Ben ayrica Inositol kullandim. Günde 4 gram ( Sabah 2 gram ve akşam 2 gram olarak). Hormonlari dengelemek icin.

Bu Programi uygularken mümkün oldugunca saglikli beslenin. Detox tarzinda. Yogun protein ve yeşil yaprakli sebzelerle beslenin. Vucutda iltihap yapacak besinlerden kacinin.
Ah canım benim çok teşekkür ederim yazdığın vitaminlerin bir kaçını kullanıyorum allahtan yeşillik seviyorum sabah bile salata yerim her öğünde tabi takviye olayına daha yeni başladım inş bu ay etkilerini görürüm omepa q10 bide bıosteron başladı bakalım neler olacak

Ah canım benim çok teşekkür ederim yazdığın vitaminlerin bir kaçını kullanıyorum allahtan yeşillik seviyorum sabah bile salata yerim her öğünde tabi takviye olayına daha yeni başladım inş bu ay etkilerini görürüm omepa q10 bide bıosteron başladı bakalım neler olacak

Bence firsatin varsa yazdiklarim hepsini al ve dozajina Dikkat et. Genelde takviyeler cok düşük dozajli oluyorlar ve bu sebepten işe yaramiyorlar. Tüp bebek dönemi zaten stresli oldugu icin cogu vitamin ve Minareller emilip gidiyor.

Bu dönem icin proteyin yemeye cok Dikkat et. Illa et olmasina gerek yok (ben et yemiyorum) Fitness yapanlarin kullandigi tozdan alabilirsin. Hergün 2 Bardak icsen yeter bile. Cogu kadin asla yeterli protein yemiyor. E yumrtalarin oluşmasi protein gerekli ama

Vitamin D = 2000 IE
Folik asit= 800 mag
Q10 = 200 mg
Cinko= 30 mg
Selenyum= 200 mcg

Çinko selenyum hiç kullanmadım bugün alayım eczaneden

Bence firsatin varsa yazdiklarim hepsini al ve dozajina Dikkat et. Genelde takviyeler cok düşük dozajli oluyorlar ve bu sebepten işe yaramiyorlar. Tüp bebek dönemi zaten stresli oldugu icin cogu vitamin ve Minareller emilip gidiyor.

Bu dönem icin proteyin yemeye cok Dikkat et. Illa et olmasina gerek yok (ben et yemiyorum) Fitness yapanlarin kullandigi tozdan alabilirsin. Hergün 2 Bardak icsen yeter bile. Cogu kadin asla yeterli protein yemiyor. E yumrtalarin oluşmasi protein gerekli ama
Zaten ne ette ne tavukta ne yumurtada doğal bulamıyoruz yemiyorum bende çok zorda kalmadıkça çok doğru dedin stresten tüm vitaminlerimiz gidiyor hiç böyle düşünmemiştim

X