Arkadaşlar lütfennn bakınnn!!!!!!

olha

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
257
64
Arkadaşlar lütfen yardımmm... Ben femara kullanıyordum yumurta geliştirmek için. Bugün son kontrolüm vardı yumurta çatlatma iğnesi yapacaktık. Ama baktık ki yumurta kendi kendine çatlamış. Kendi kendine çatlaması tamam güzel. Ama şöyle birşey var en azından çatlatma iğnesi yaptığın zaman ne zaman ilişkiye gireceğin gün belli oluyordu şimdi öyle değil. Benim bu cumartesi çok sancım oldu doktor o gün çatlamış olabilir dedi. Eğer cumartesi çatladıysa biz cuma sabahı ilişye girmiştik. Cumartesi be pazar girmedik bugün beraberlik olsa hala şansım var mı sizce lütfen yardım edin

Sperm vücudunuzda 72 saate kadar canlı kalabiliyor. Yani cuma sabahı girilen ilişkiden sonra cumartesi yumurtaniz catladiysa dollenme olmuş olabilir. Fakat çatlayan yumurta 24 saat canlılığını koruyor bugün yine de bi deneyin tam nezaman çatladı bilemediginizden şansınızı deneyin

Bana kalırsa c.tesi çatladı çünkü çok sancım oldu bunu nerden biliyorsun dersen bi keresinde yumurtam büyümüştü çatlatma iğnesi olmuştum ertesi gün çok sancım olmuştu kontrole gittiğimde yumurtamın çatlamış olduğunu gördük yani yumurta çatlarken sancı yapıyor bende kramp gibi c.teside öyle oldu zaten bugün gittik çatlamıştı yinede deneyeceğim Allah büyük nasip etsin yarabbim

Merhaba bende femara ve ovitralla kullanıyorum geçen ay denedim negatif sonuçlandı.Bu ay tekrar femaraya başladım yumurtam sol taraf 22mm di perşembe kontrolüm vardı 22 aralıkta gittim ovitrella iğne verdi yine doktorum o gün oldum doktorum cuma gecesini cumartesiye bağlayan sabaha karşı ilişki olsun dedi resmen ilk defa hesapladım alarm kurup kalktk 6:30 gibi bir ilişki sonra 11:00 gibi bir ilişki birde gece ilişki oldu cumartesi pazar günü değerlendiremedik yine bugün değerlendirsem faydası olur sanırım doktorum sonrası gün aşırı dedi çünkü o günü bol değerlendirme olsun dedi bugün iğnemin 4.günü iki gündür aşırı göğüs hassasiyetim var rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

canım önemli olan yumurta çatladığın da kanallarda sperm olması,72 saat kalıyor ama sağlıklı olarak 32 saat kalıyor ,inşallah yakalamıştır.

Amin inşallah işte sen ne zaman olduğunu biliyorsun ona göre bir yol çiziyorsun ama benimki kendi kendine çatladığı için bilemiyoruz yine şansa kaldı

Amin inşallah işte sen ne zaman olduğunu biliyorsun ona göre bir yol çiziyorsun ama benimki kendi kendine çatladığı için bilemiyoruz yine şansa kaldı
Allah büyüktür ben biliyorum da bu 2. İğnem geçende de biliyodum oluşmadı gebelik

Rabbım sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin müjdeli haberleriniz olsun.
Catlatma ignesinden sonraki ilk 12,36,48 saat çok önemli. Gene olarak kabul görmüş durum 36 saat sonrası ilişki, doktorunuz sabah karşı olsun diyerek tahmini bi saat hesaplamasinda bulunmuştur. İnşallah dollenme olmuştur. Artık gün aşırıya dönün çok sık ilişki sperm kalitesini düşürüyor. Müjdeli haberleriniz olsun

Ay inşallah ağzınız bal yesin dün olmadı gün aşırya döndük pazar yoktu bugün olsa yine ihtimal vardır dimi? Çok heycanlıyım mazur görün

Ay inşallah ağzınız bal yesin dün olmadı gün aşırya döndük pazar yoktu bugün olsa yine ihtimal vardır dimi? Çok heycanlıyım mazur görün
Belki yumurta tahmini saat aralığından bi tık geç catlamistir belli mi olur. Bugünü de değerlendirin. Heyecanınız katlanarak artsin minik bebisle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…