arkadaşlar lütfen yardım edin

lalezar_bilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
28
2
43
arkadaşlar benim bir sorum olacak hamileyken bebeğin kaldi durursa belirtileri oluyormu aranızda böyle bir sorunla karşılaşan varmı çok merak ediyorum bende 14+3 haftalık hamileyim içimde hep böyle bir kuşku var halen hareket etmediği içinmi böyle düşünüyorum bişlmiyorum aslında sorunsuz bir ham,lelik geçiriyorum ama şüphe işte birazda bişey olacak diye korkuyorum lütfen cevap

canım bu ne karamsarlık ..böyle geçmez hamilelik..lütfen biraz rahat ol..dur bakalım 18. haftalara gel tekmeleri yiyince rahatlarsın..aklına da böyle şeyler getirme..hamişliğin tadını çıkar...

eğer çok şüphe ve korku duyuyorsan bunu doktorunla paylaşıp daha sağlıklı bilgi al bence cnm. unutmaki yaşadığın stres bebeğine de yansır o yüzden sıkıntın yoksa fazla stres yapma bence. umarım sağlıklı bir şekilde bebişine kavuşursuna.s.

canım bukadar stres yapma bebişe yazık.bak ne güzel senı zorlamadan bı hamılelık gecırmene yardımcı oluyo,ona böyle tesekkür etme.iyi düşün iyi olsun.hep dua et,ama böyle süreklı kendını dınleyerek gecıremezsın önündekı ayları.rahatla,eger hala şüphe duyuyorsan doktoruna danıs belkı rahatlaman için ilaç olmasa bıle cay faln önerebılır.

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler tabiki bnede çok dua ediyorum ama ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı gerçi daha yeniydi 15 günlük falan şimdide ondan korkuyorum bide kasıklarıma çok ince ağrılar giriyo göğüslerim özellikle sol tarafım çok sızlıyo ama kanamam falan yok sadece belirtileri oluyomu diye sordum rabbim hepimizi muradımıza kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…