arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtin

reallife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
58
0
arkadaşlar bnde 2 cm lik kist vardı çatlamıştı.ameliyat olma riski taşıyordum.sonuç olarak kist 1 ay snra kendlğnden geçti ama ağrılarım devam ediyor.doktor yasmin adında bir doğumkontrol hapını kullanmamı önerdi ama formda yazılanları okuyunca korktum.göğüsleri büyütüyormuş miyom fln yapıyor demiş bi arkadaş.kararsz kaldımCADIARZU

kardeşımdede vardı kıst doktoro gıttı ona dogum kontorol hapı yazmıs kullndı gectı ama simdi yıne rahatsız heralde yıne gıtcek:teselli:

doktor yasmin verdi.verirkende yan etkilernde göğüsleni gergnleştreblr dedi.miyom fln bşe demedi.piyasadaki en iyi doğum kontrol hapı dedi.doktoruma güveniyorum aslında ama yazılanları okuyunca biraz kararsız kaldım sonuçta bunlaryaşanmış

walla canım göğüsleri büyüttüğü doğruda miyomuda ilk defadır duyuyorum inan.ama bakma sen göğüs büyütmesi felanda bünyeden bünyeye fark edebilir genelde öyle kilo aldırıyo..

Bende yaklaşık on gündür kullanıyorum bendede 5 cmlik kist için verdi dr.Benim bu ilacı içmeden önceden göhüslerim adet olmadan 10 gün önce nasıl ağrırı ve şişerdi şimdi de başladı vala büyümeye ve daha 2 hafta filan var adet olmama ama miyom filan bende ilk kez duydum.Bu kilo alma göhüslerde şişkinlik filan da bünyeden bünyeye farklılılk gösterebilir.......AAAAAA bu arada bu yasmin suratımı mahvett 4 5 tane sivilce çıktı kocaman öncedn sadce 1 2 tane küçücük çıkardı şimdi suratım maaf.Bir de reçetsinde sivilceyi önlemesinden filan bahsediliyor.Yan etkileri değişebiliyor demek ki kişiden kişiye.

yasmin ilacını bende kullandım kist tedavisi için ve kistim kayboldu. kilo yapmadı hatta zayıflattı beni ( kilo alırım umudumda gitti). evet göğüslerde dolgunluk oluyo. bide sivilcelerimi yok etti,yüzüm pürüssüz artık. yan etkileri degişebiliyor demekki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…