Arkadaşlar lütfen bakabilir misiniz::((

ParlayanGece

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
4.712
3.833
Arkadaşlar merhaba. İyi geceler. Benim geçen ay reglimin sadece pede gelmeyip peçeteye gelmesi şikayet i ile doktora gitmiştim. Doktor yumurtalık ve rahmimin temiz olduğunu, kontrol amaçlı rahmimden parça aldı ve buna da bakalım gönderelim teste dedi. Fakat mevsimsel, kilo alıp vermeden olabilecek bir sürü etkileyen sebep saydı. Adetim 4 ünde gelecek. 2 gün önce sütlü kahverengi şeklinde bir iki damla 1 gün içinde geçen ve sadece peçeteye gelen leke olmuştu. Bugün de ilişki sonrası lavaboya gittiğimde peçeteye açık pembe şeklinde kan geldiğini gördüm. Sizce ilişki 2 gün sonra gelecek adetimi tetiklemiş olabilir mi? Aklıma bir sürü şey geliyor ve korkutuyor. İnsan aklına hep en kötüsü geliyor. Uyuyamadım

Tetiklemiştir belki de. Hormon salgılıyorsun. Kafana takma. Tahlillerin temiz gelecek gibi hissediyorum. Bir terslik olsa illa fark ederdi. Bence parça temiz gelecek.

Öncelikle geçmiş olsun Rahim parçası alındıktan sonra bı problem yaşadınız mı , denize girdiniz mi ya da havuza
Tetiklemiştir belki de. Hormon salgılıyorsun. Kafana takma. Tahlillerin temiz gelecek gibi hissediyorum. Bir terslik olsa illa fark ederdi. Bence parça temiz gelecek.
Çok teşekkür ederim. İnsan kafasına takıyor istemsizce

Merhaba hanımlar reglime 7 gün varken korunmasız oldu gebe kalma ihtimalim varmıdir yada böyle bisy yaşayan var mı cevp bekliyorum sizlerden

X