arkadaşlar kırmızı kanama ne demek oluyo

kızlar ben dün itibariyle kürtaj oldum artık kasım annesi değilim
aranızda olamıcam hepinizi çok çok sevdim
hepinize hayırlı doğumlar
inşallah sorunsz olarak kucağınıza alırsınız minik meleklerinizi
çok çok üzgünüm ben
çok istemiştim bu meleği ben
ama o annesini istemedi sanırım

çok çok üzgünüm ben

canım benim bende seni merak ediyordum çok üzüldüm ya neden kaynaklandı acaba böyle bişey ne diyeceğimi bilemiyorum inan ki çok çok üzüldüm:çok üzgünüm: ne güzel ilk günleri berbar paylaşmıştık
allahım inşallah ilk başlarda yaşadığın mutluluğu en kısa zamanda tekrar yaşatmasını diliyorum canım öpüyorum seni kendine dikkat et olurmu

canımsın yaaaaaaaaaaa
bitanem benim ya
sen de benim bu sayfadaki mutluluğu paylaştığım ilk dostumsun
o kadar üzgünüm ki fıstık ya
dr sık görüldüğünü söyledi ama
ben bu bebeği çok istemiştim
çok istemekde iyi değil miş bunu anladım canım benim
aslında tek korkum hamile kalabilmek için yaşadıklarımı tekrar yaşamak
işte bundan çok ama çok korkuyorum
keşke dr un dediği gibi 2 ay sonra kalabilsem bcanım ya
ama kalbim sizlerle inan
kasım annelerinin bende çok çok özel bi yeri var
ne olursa olsun ben burdayım yaaaaaaaaaaaaaa

çok çok üzgünüm ben

canım çok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilemiyorum allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin kendini çok yıpratma en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz

canımsın yaaaaaaaaaaa
bitanem benim ya
sen de benim bu sayfadaki mutluluğu paylaştığım ilk dostumsun
o kadar üzgünüm ki fıstık ya
dr sık görüldüğünü söyledi ama
ben bu bebeği çok istemiştim
çok istemekde iyi değil miş bunu anladım canım benim
aslında tek korkum hamile kalabilmek için yaşadıklarımı tekrar yaşamak
işte bundan çok ama çok korkuyorum
keşke dr un dediği gibi 2 ay sonra kalabilsem bcanım ya
ama kalbim sizlerle inan
kasım annelerinin bende çok çok özel bi yeri var
ne olursa olsun ben burdayım yaaaaaaaaaaaaaa

canım seni çok iyi anlıyorum böyle bişe yaşamasam bile ama korkularını bir kenara bırak olurmu bir yerde okumuştum boş gebelik yaşayanlar için 2 bir olasılık yokmuş ve hemen hamile kalına biliyormuş ve benim eşimin bir tanıdığı yaşamıştı ve iki üç ay sonra tekrar hamile kalmış ve şimdi bebeklerini yani aldılar kucaklarına
herşeyde bir hayır var böylesi hayırlıymış senin içinde eminimki senin meleğin en kısa zamanda gelecek sana canım

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.bende zor dönem geçiriyorum.allah hepimizin yardımcısı oolsun.kürtajdan çok korkuyorum ben yaa???????????????

çok çok üzgünüm ben

Canım ya çok üzüldüm.Çok istenen bebeğin ne demek olduğunu senin gibi bende biliyorum.

Geçmiş olsun canım.İnşallah bir dahaline çok beklemezsin ve çok çok hayırlı bişr gebelik yaşar ve sağlıklı bir evlat dünyaya getirirsin.a.s.

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.bende zor dönem geçiriyorum.allah hepimizin yardımcısı oolsun.kürtajdan çok korkuyorum ben yaa???????????????

Sen neden zor bir dönemdesin.üzüldüm kızlar.Hayırlısı olsun.Siz sağlıklı olun bebişte olur inşallah.a.s.

sözleriniz çok güzel arkadaşlar iyi ki varsınız bana güç veriyorsunuz
inşallah dediğiniz gibi çok beklemeden tekrar hamile kalabilirim
aryener aman ya ne olur kötü bi şey deme
niye ki risk mi var güzelim ya
artı kürtajdan inanılmaz korkuyordum ama anesteziyle hiç bir şey anlamadım ama
inan ki psikoloji çok daha kötü
ben artık kasım annesi değilim ama sizlerle konuşmak iyi geliyor bana
ben yine aranızda olmak istiyorum sizin
aryener allahın izniyle hiç bir şey olmıyacak
gönlünü feah tut

canım arkadaşım çok teşkkür edrim ilginize.ben arzu bu arada.bende 2 haftadır önce kırmızı sonra kaverengi akıntım oluyo.daha kontorlda 19unda.ense kalınlığına bakacak doktor.umarım herşey yolundadır.progestana devam ediyoruz.senin adına çok üzüldüm cimbomlu.sen en kısa zamanda müjdeyi vereceksin bize gönülden inanıyorum.

arkadaşlar geçen gün kırmızı kan şeklinde 3 damla kan geldi.ağrım falan yok ama.7e 2 günlük hamileyim.neden oldu yaaa?doktoru aradım iğne yaptırdım hemen.şimdi tablet kullanıyorum.birdaha olmaz dimi?

canım geçen hafta pazar günü bende de aynı şey oldu.bebeğimi kaybediyorum sandım.ve hmen doktora gittim.bir önceki gece eşimle ilişkiye girmiştim.doktorum temastan dolayı ve bende endometrozois hastalığı olduğu için bu kanamanın olabileceğini söyledi ve fitil kullanmamı önerdi.istirahat et ve dinlen doktorum bana ilişkiyi 10 gün yasakladı ve 1 hafta rapor verdi.sakın üzme kendini ve dinlen canımnaniknanik

çok çok üzgünüm ben

canım çok çok geçmiş olsun ben daha yeni görüyorum mesajını ama benim dayımlarında başından böyle bir olay geçti sana bunu yazmak istiyorum. Yengem hamile kaldı ve beklenilen dönemlerde embriyo görülmedi dolayısıyla kürtajla aldılar ve hemen akabinde dr. 2-3 ay korunun demişti onlarda 2 ay korunup 3.ay denediklerinde hemen hamile kaldı ve maşallah hiç bir sorun yaşamadan hamileliğini geçirdi artık son haftalarında nisan sonu gibi doğuracak inşallah. Yani diyeceğim o ki keşke böyle bir şey olmasaydı ama olduktan sonra kendini lütfen çok yıpratma arkasından hemen hamile kalınıyor kendine çok iyi bak allahım tez günlerde yüzünü güldürsün inşallah

beklemek canım yaaaa
nasıl da rahatlattın beni
allahım o kadar çok istiyorum ki 3.ay ilk denemem de tekrar hamile kalabilmeyi
zaten zaman hiç geçmiyor
yazın gelmesini o kadar istiyorum ki çok sıkıldım iyice nefret ettim bu kapalı puslu havalardan
güneş açsın artık benim hayatıma da

arzucum canım çok geçmiş olsun iyice dinlen bitanem ve bizi habersiz bırakma allahın izniyle hiç bir şey olmıyacak minik meleğine
kendinize çok çok dikkat edin KASIM ANNELERİ

X