Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın arkadaşlar.......

kaswacım ne ilginç ya.. ben sırt ağrısından sen bel ağrısından ölüyoruz.... canım dün bende şu yakınımdaki sağlık ocağına kadar gittim aşı olmak için, mahvoldum... yolda kaç kere dinlendim belli değil... oh ne güzel eşinde izne çıkıyor, teyze kızıda geliyor bu haftan çabuk geçer şimdi senin... bu arada ben zaten normaldede oruç tutamıyorum çünkü kanşekerim maalesef açırı düşük... hamileleiğimde bile kontrolde tutmaya çalışıyoruz.... allah tutanlara kolaylık versin... bende bütün arkadaşların ramazanını kutluyorum.... bolluk ve bereket içinde geçirmelerini diliyorum....

hymarryyyy kuşum geldinmi evine bakımmm???? sen şimdi ne özlemişindir evini valla....

gnaydın kızlar oruç meselesini bende düşündüm 9 haftalığım acaba tutabilirmiyim ama çok kusuyorum falan herkese hayırlı ramazanlar

Atom karıncam benim Allah gücünü artırsın.Bende tutmayı düşünmüyorum canım.Günler çok uzun.Sonra bu Allah'ın bize verdiği bir izin Sonra tutarız inş...

bu arada günaydın kızlaaarr:sm_cool:

tatlım bende hamileyken dr.um istemişti... 130 a arkadaşımın eşine yaptırmıştım... hem yazılı rapor hem cd çekimini vermişti... orda sadece sağlığklı gelişip gelişmediği inceleniyor.. yani damarlarından parmak kemiklerine kadar.. sadece nefes porusu ve kalbin iç yüzü görünmüyo.. ama derdin küvez se her halukarda hazır olmalı sonuçta ikiz gebelik ve solunum yada birkaç günlükte olsa farklı problem olabilir.. benimkiler 7 aylık doğdu.. ikiside 1 ay gibi küvezde kaldıki.. normal doğan tek bebeklerde bile küvez gerekebiliyo.. bu bir tedbir olmalı... rabbim yardımcı olsun... maddi gücün yoksa yaptırma...

Canım sorma ya ben gebe kaldığımdan beri belimden bir doğrulamadım.Bu aralar iyice arttı.Allah yardımcımız olsun ama daha da ağırlaşacağız.Canbebek o yorgunluk zaten anlatılacak gibi değil.Nefes nefes kalıyorum inan.Hep evde olmam en iyisi.Canım ben hele hymarryden sonra çok dikkatli davranmam gerektiğini iyice anladım.Şükür alışverişimde bitti sayılır.Ufak tefek şeylerim var.Bu arada sağlıkla büyüsün bebişlerin odalarında.Ben de maskodan aldım oda takımımı.Bugün yarın gelecek teyzesi.Çok güzel takımlar var değil mi?Ben takımlarımızı aldığımız gün ağlamıştım çok.Ben hayal mi görüyorum diye.Nasıl bir takım aldın?

ya tatlım ilk üç ay ne kadar önemli biliyosundur tabi.. hele ikiz... zaten sevapların ve güzelliklerin en güzeliyle ödüllendirmiş rabbim seni... şimdi senin görevin oruç değil bebeklerin sağlıklı doğmasını sağlamak.. oruç bidahaki seneye..

kzılar dün yazdın görmediniz sanırım hymarry dün öğlen taburcu oldu zaten

evet canım ya... artık herşey çok daha zor... ama hep şükrediyorum çünkü 36 yaşında ikiz gebeliği allahın izniyle yinede rahat geçirdim diyebilirim... ama aynı sitede karşı blokta oturan arkadaşıma giderken bile çok yoruluyorum... iki kat merdiven çıkıp iki saat nefesimi ayarlayamıyorum..... yinede bu bile hamileliğimin devam ettiğine bir işaret deyip 8 yıllık mucizelerim için şükrediyorum....

kaswacım evet bebişlerimin odasını çok beğenerek aldım... ne güzel seninkiler bugün yarın gelecek.... benimkiler bayrama yakın gelecekmiş.... beyaz mobilya aldım hayalim hep öyleydi... çok açık bazı yerlerinde mavileri var... kulplarında ayıcıkları var... oldukça sade bir mobilya... iki karyola aldım... onları ayrı ayrı yatırıcam herkes yerini bilsin :)) 4 kapılı gardorap + iki karyola +şifonyeri +oyuncak kutusu + emzirme koltuğu + yatakları ve uyku setleri içindeymiş zaten + birde cibinlikleri var.... ben çok beğenerek aldım.. allah tüm isteyenlere nasip etsin... iyi günlerde kullanmak nasip etsin.... senin takım nasıl canım? ne renk aldın?

kızlar gunaydın...................ne dıyon can bebek ya 36 cok mu..............bak doverım .............bende sevıyorum beyazı mobılyada bende acık renk alıcam ınş............nerden aldın................gule gıule kullan ınşşşşşşşşşşşşşşşşş.........................herkese gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günadın kızlarrr..ne tesadüfki bende dün maskodadımm..bende aldım 2 haftada gelecekk..büüebilen karyola dolap ve herşei içinde çok güzelll..seval bebeden aldık.tavsiye ederim.. bakın bence.canbebek sanada haırlıolsun canım..dün 2 tane hamiş gördüm belki biri sendin.. olabilirr.

sağol canım... seninkilerde hayırlı olsun... ama ben salı günü oradaydım... sen ise dün gitmişsin... bende bebish ten aldım canım... ne güzel seninkilerde çabuk geliyor... biz birkaç yerini değiştirdik falan.... belki ondan geç geliyor... amannn hayırlı olsunda geç gelsin...

canımın içi karıştırdın galiba... ben 36 falan bişey demedimki.... allah inşallah sanada beyaz güzel bir mobilya nasip eder... güzel güzel bebişlerini büyütürsün..... :1hug:

kız canbebek öle okudum ben ...............yanlışmı okumuşum..............neysem ben guyam kendımı genc hıssdiyoom ya o yuzden...................sakaydı zaten..............ınş rabbım hepımıze guzel bebışler yaaklar nasıp etsın..............eeeeeeee yasın kac ben kendıme arkadas arıyoooooom da

canım benim evet yaa sen salı giitin değilmii.. canım bana dedikleri 3 a içinde teslim edebiliriz die.aldığımız yer akrabamızın çok yakın arkadaşının eri.iki haftada gelecek ama yaklaşık 1 ay birşey yerleştirmeyeceğiz.havalanması gerekiormuş.

canbebek canım kac lıra tuttu...............hepsı ıçınde derken ayrı ayrı hesaplamıyolarmı................resmını koysana............alanklar koysun bıze bılgı olur............

kızlar gunaydın hepınıuze ramazanın son bı gunu .............tabı bız bı ramazan moladayız..............ama ınş bereketı guzellığı daıma uzerımızde olur.......................

kızlar benim yatakodasını internetten seval bebe den bulabilirsiniz.asmalı bebekodası benim kurplar sadece ayıcıklı ve mavi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…