Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hepimziin ağrıları başladı demek kızlar napalım bunada şükür hayırlısıyla atlatıcaz inşallah bu dönemleri sağlıcakla..

ben bugün daha iyi gibiyim birazdan 2. aşımızı olmaya gidicez. bide tahlillerimi yaptırıyım dedim. cumartesiyede kontrolümüz var bakalım kaç kilo olduk meraktan ölüyorum :) bide biz hala isim bulamadık Hymarry cim hadi bize kopy ver :) valla sana sormak içimden geldi yani bilinçli değil vardır bi ahyır belkide kimbilir :1hug: bu arada Hymarry cim wavy cimle görüştünmü napıyo yendien gitmişmi dr ye..

şu mevlüt şekeri değişik değşik yapıyorlar ya,patik matikiçine şeker koyulan cinsten,onu kastediyorum,hazır mevlüt şekeri istemiyorum ama öbürlerini yapmaya da benim hiç becerim yoktur,hani bir yerle anlaşsam baksam diyorum,,onu da ne zaman yapmak lazım bilmiyrum..
hastanede lohusa şerbetiyle çikolata ikram ediyorlar genelde canım,tabi ki tercih ve imkan meselasi,benim şimdi hastanem değişince hevesim kaçtı biraz açıkçası ama hani böyle renkli kaplı çikolatalar üzerinde kurdelalar bebekler filan yapışıtırlıyor,dur bakiyim resim bulabilcekmiyim nette?
Öyle bişey iştee:kedi:

şekeri anladım canım biliyorum. yapan arakdaşlar çok kolay yapılıyor dediler zaten yuvarlak hazır tülü çubuğuyla süsü varmış bide kurdela alıp bağlıyomuşsun içinede şekerler basitmiş yani.. benimde becerim yok sen annenle otursan kesin yaparsın sipariş edince pahalıya geliyo tanesi 2 tl oluyo normal bi şekerin.. ama yaparsan 1 den aşağı maliyeti oluyomuş şeekrcim..

elbette herşeyin en güzelini sitiyor insan ama dediğin gibi imkan meselesi.. hayırlsıı artık hepimiz için canım..

hoş geldiin olmuyo cummm a.s. seni gördük daha iyi olduk :kedi:

Hymarry im bu farklıymış ama cici duruyo böyle saklanabilir bişeymiş hatıra kalır içinden pembe pembe draje şekerler ay çok çıtır :) bizdende mavisi :kedi: neyse sanki herşeyi bitirdimde bi bu kaldı klava:

ewet hymarry bu el ayak izi tablosunu nerden bulabılrız..............ben sekerleri kendım yapacam allah izin verirse..............

canım baktığım sitede var bunlar,istersen yazarım siteyi,ama burdan alışveriş yapılır mı bilmiyorum..

canım bayaa ilerledin sende,birden geliyor zaman inan:1no2:..

ikizlerin resimleri cok tatlilarya insallah sizde kazasiz alirsiniz kucaginiza.
hymarry evet yurt disi burda bir gün bir gün deyip hic bir rahatsizligin yoksa bekletiyorlar gayet de sakin oluyorlar.arkadasin artik 38 haftasinda suyu gelince dogum basladi gelmeye onlar 18 termin vermislerdi o zman alcaklardi.insallah sizde 38 haftalari görürsünüz.onlar icin karninizda ne kadar durursa o kadar iyi oluyor.

biz bu işi de yapıyoruz kızlar çok keyifli bi iş ama maliyeti çok olmamasına rağmen satış fiyatları biraz fazla..biz de çok ucuz almıyoruz malesef imalatçı değiliz yani..ama her bütçeye uygun olanları var 1 TL civarı başlıyor tanesi 10 TL civarına kadar değişiyor fiyatlar..ama çok sade olanlarından herhangi bir beceriniz olmasa bile yapabilirsiniz bence..önce iyice bir araştırın sonra karar verin derim ben..
bir de en çok 1 hafta 10 gün içinde hazır oluyor acele etmenize hiç gerek yok..bir yerle anlaşıp şimdiden beğenin,zamanı gelince verirsiniz siparişlerinizi onlar hastaneye kadar getirirler..

el ayak baskıları da bebek günlüklerinin ilk sayfalarında hep var..el,ayak baskısı ; bebeğin doğduğu günkü gazete küpürleri ; ultrason ; fotoğraf ; aşı listeleri vs hepsinin olduğu günlükler var..ben hamile günlüğü aldım şimdi onu yazıyorum, bebeişler doğunca da onlara günlük alıcam kısmetse hem takip açısından kolay olur hem de onlara harika bir anı..düşünsenize ilk adım attıkları tarihi, ilk söyledikleri kelimeyi bile görecekler..böyle işte :))

günaydınn fıstıklarrrrr,,az önce uyandık kahvaltımızı yaptık geldikkk.... opuyorumnanaktan

benimle sabah kahvesi içmek isteyen varsa sölesinn hadi yapiorum çünküüüüüüüüüüü :kedi:

KIZLAR BENDE SABAHTAN BERı BEBıŞLERıMı ŞEKERLERı ıLE UĞRAŞIYORUM. FOTOLARI KOYACAĞIM.. AYRICA SıZE BıR YER ÖNERECEĞıM.birmax.com. ben oradanda ayrıca malzeme siparişi verdim.. cuma günü başlayacağımm..
annem 50 tane yelek ördü.. kayınvalide 45 tane patik ördü. bende 50 tane emzik aldı.. şimdide magnet nazarboncuk kurdele falan siparişi verdim..çok ucuz tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…