Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

geldim canım burdayım bu kızların çenesi hiç durmuyoki yaza yaza 25 sayfa gitmişler oku oku helak oldum millette ya trakyalı ya bursalı ya huu erzincan yada sivaslı olan yokmu ya hani bana hemşoooo

sen nasılsın bebiş istiyoruz keyfin nasıl

canancım hoşgeldinnnn nasılsınnn eee tüm kızlar toplanınca muhabbet haliyle koyulaşiooooooo opuyorumnanaktan bu arada nereli olursak olalım burda hepimizzzz tek yüreğizzz kaydirigubbakcemile5

bugün muhabbet uçtu maşallahhkaydirigubbakcemile3,
tam çıkıyordum,bi selam veriyim dedim,kaçıyorum ama canım,çok öptüm..

opuyorumnanaktankızlar buluşmanız çok güzel geçmiş ne güzel dirimkızı bebişlerine maşallah haymarrycim sanada az kaldı 6-7hafta sonra seninkilerde kucağında allahın izniyle

Haber Türkte evrim teorisi tartışılıyor,
onu takip edicem....

canancım hoşgeldinnnn nasılsınnn eee tüm kızlar toplanınca muhabbet haliyle koyulaşiooooooo opuyorumnanaktan bu arada nereli olursak olalım burda hepimizzzz tek yüreğizzz kaydirigubbakcemile5

iiyim egelicim bu aralar biraz belim ağrıyo şiddetli bide baş ağrım var bunlarda malum hamilelikten istiklale çıkmıştım bende bu gün nüfüs müdürlüğünde işim vardı birazda dolaştık kocişe bi şort bi t şört aldım eve geldim yemek yaptım yedik şimdide geriden geriden size yetişmeye çalışıyorum :asigim:

opuyorumnanaktankızlar buluşmanız çok güzel geçmiş ne güzel dirimkızı bebişlerine maşallah haymarrycim sanada az kaldı 6-7hafta sonra seninkilerde kucağında allahın izniyle

inşallah canımm,
o haftalar biraz zor gibi ama yavrular kendilerini kuvözden kurtarsınlar da sağlıkla,gerisi onlara erkenden kavuşmuş olurumibu da iyi birşey oluropuyorumnanaktan,
bu saatten sonra 3 gün üst üste selamsız sabahsız kalırsam,hastaneleri arayın :roflol:

kız ağzından yel alsınnn sen hayırlısıyla bi doğur şu veletleride ozamn uğraşıcam ben seninleee :jeyyar:

karpuz bizdee anammm hadi ben hazirliomm sen çık yolaaa kızlarıda topla gellllll kaydirigubbakcemile

fazla yürümek,ayakta kalmak bel ağrısı,güneş ve sıcak da baş ağrısı yapabilir,sıcaklarda dikkat etmek lazım canım.
Benim de iş yerimle alakalı 15-20 gün içinde Kadıköyde ssk ya gitmem lazım,o zamana nasıl olcak,nasıl kalkıp gidicem bilemiyorum:1no2:..

marrycim küvoz felan düşünme böyle sen sağlıkla doğuracaksın allah muhafaza hastane felan gibi bişiler olursa muhakkak bizi bilgilendir telefonda görüştüklerin vardır bizi merakta bırakma

kızlar bu arada bişi sorcam günde kaç bardak süt içiyosunuz

kim senmiii gidemicennnn ayol hayyatta inannmammm kızım nerdeysee eve girmiycen yaaaa allahtan hamilesinn kaydirigubbakcemile3

karpuz bizdee anammm hadi ben hazirliomm sen çık yolaaa kızlarıda topla gellllll kaydirigubbakcemile

oldu canım,şimdi helikopterime atlar gelirim diye iğrenç zenginlik espirileri muhabbetlerine girmeyeyimkaydirigubbakcemile3
sen nasılsın,eşin akşamları mı çalışıyor egeliim sorması ayıp

günde 2 bardak süt içiorummmmm ayrıcaaa gün içinde 1 bardak ayran ve 1 kase yoğurtta tüketiorummm

oldu canım,şimdi helikopterime atlar gelirim diye iğrenç zenginlik espirileri muhabbetlerine girmeyeyimkaydirigubbakcemile3
sen nasılsın,eşin akşamları mı çalışıyor egeliim sorması ayıp

yooo eşimm 8-5 çalişiooo evde şuanda maç izlioooo :umursamaz: bazı akşamlarda bilgisayarı o alioo projesi falan oluo onları çizioo öle işteee

inşallah canım,görüştüklerim var işte malum,haberiniz olur kısmetse,dua edersiniz..
kim senmiii gidemicennnn ayol hayyatta inannmammm kızım nerdeysee eve girmiycen yaaaa allahtan hamilesinn kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 ahanda sen de bana takılıyon şimdi ben de sana alınıyım miikaydirigubbakcemile3
kız hani o zaman yaklaşık 33-34 haftalık olursam araba kullanmam biraz zor olabilir,eşimde çalışıyor,kendi işimi kendim halledebilirim ancak,o süre zarfında yapamazsam da bazı şeylerden mahrum kalabilirim,
inşallah dediğin gibi gücüm yeter de halledebilirim işlerimi..

yooo eşimm 8-5 çalişiooo evde şuanda maç izlioooo :umursamaz: bazı akşamlarda bilgisayarı o alioo projesi falan oluo onları çizioo öle işteee

hani gündüz değil de akşam takılıyorsun ya,o yüzden sordum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…