Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sizede bol muhabbetler,,,oh vallahi ne güzel biz çatlayalım burda...:umursamaz:

çatlayacak ne var kızzz,bi koca buluşma yapamadık şu kadar kişi içinde,bi biz buluşalım bari arkadaşımla,demii

dırımkızııı hu huuuuuuu,bu yağmurda çıkabilcen mi yavrularınla?

hymaryy cnm geleceğim doktor kontrolü var cnm mecburrrrr gecikmeli olabilr ama olacak

mafoldumbenŞenizŞeniz:1hug:a.s.

Hayırlı cumalar hepinize canlarımmmmm...Şeniz Cumanız müberek olsun.Biz bugün 22 haftalık olduk.Dün yorucu bir gün geçirdim.Misafirim geldi.Şimdi derin bir uykuda.Dün muhabbetin en tatlı yerinde gitmek zorunda kaldım.Şu bel ölçüsüde beni kopardı.Hymarry nın yorumunada bayıldım.Aynı bende öleyim kuşum....:sm_cool:O koca göbekle egeli hanım 101 cm miş.:dilcikar:Ne ayıp şey..Birazdan benim balkon macerası başlayacak gene ..bakalım becerebilecekler mi?Bugünde yağmur var deyip kaçarlar.saat 3 gibi annemin dişçisine gidilecek inş.Benim program bu bugün.

hee kaswacım kız diyor ki 101 olmuşum,o benim hamilelikten önceki halim valla,
ebru şallı gibi kız hayret,
ona bir de çapımı ölçüp yazıp kendimi rezil mi edicemkaydirigubbakcemile3
ben de duş alıp çıkıcam,dırımkızı ve yavrularıyla buluşucazzzemuszemus
gelince yazarım,
şurdan kopup hazırlanamıyorum kiiii:kedi:

:roflol::roflol::roflol::roflol: Şimdi kalkınca cevap yazar bize...Aklımı yemedim daha bi sana derim, belimin ölçüsünü başka da kimseye demem....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 İyi eğlenceler size de...

kızlar günaydınnn... yavrular asıll.. dırımkızı ve hymarryyyyy bende çok isterdimmm :gitme: yatmak çok zor bana yaaa gezmek istiyorum. gece ben çok rahatsızlandım nedeni sıkıntı....öptüm hepinizi

Bebiş istiyıoruz sana dün mesaj yazdım topikte.Bebekrin bakımıyla ilgili okudun mu onu?Merak etim düşüncelerini.

Bu arada dün akşamdan beri göğüslerimde sızılar var kuvvetli.Benim ayımda ve benden önde olanlarda olmuşmuydu bu durum?

canım kaswacığım yazmışım cevabını:gitme:

canım o sızılar benim transferden beri var.. benden süt gibi bir sıvı bile geliyor 18. haftadan berii

kacırmıısm cevabını tatlım ama sen genede tüm ımkanlarını zorla ...akrabalarından yok mu bakıcılık yapabılecek bırı?ınş. bir çözum bulunur..Bu arada gögüsler konuusnda içimi rahatlattın

zorlayacağım canımmm..canım en yakınım olan kaynana bakamam yada idare ederiz dedikten sonra başka akraba ne yapsın. zaten ablam kızkardeşim falan yok buralarda benim canımdan kimsede yokkkk
gece zaten kafaya taktımm sıkıntı beni öldürdü. ve sancım vardıı.. sonra delimisin dedim tabii saat 4.30olmuş..o saate kadar uykusuzum.doğsunlar bakalım.. benim fedakar annem canım hiçbirşeyi belli etmiyorum ama anlıyorr oda annee..

gögüsler süt doluyor o yavrucuklar için.. ben 18. haftada sütyen takmamıştım evde oturuyoruz bir baktım içimden birşeyler akıyorr. eşime bağırdımmm gelllll gellll süt geldi diyee. oda çocukların tekmelemesi kadar güzelbir duyguymuşş

canım sıkma kendını.ınş. guzel olacak her sey..Çok yazık kayınvalıdene de çokkkk
merhametsız sey...

merhaba kıslar nasılsınızzzz
penses canım doktorum ıkız olabılır dediii hayırlı saglıklı olsunda ben tekde razıyımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…