Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar ben yeni geldim sayılır buraya..daha önceki mesajıma bir tek "hymarry" cevap verdi..beni de aranıza alır mısınız?sizin destek ve deneyimlerinize çok ihtiyacım var..hepiniz Allah'a emanet olun..öpüyorum..

canım benim daha sizlere göre çok yeni olmasına rağmen aldım lierac zaten hep lierac'ın cilt ürünlerini kullanıyordum bunu da aynı marka aldım..umarım işe yarar ve çatlamayız..

burcinn cim muhtemel doğum tarihini de,haftasını da belirterek, eklermisin lütfen..

40. hafta 3 Mart güzelim..umarım bu zamana kadar dayanır bebeişlerim de sağlıkla evimize gelelim inşallah..

merhaba kızlar bende ikizlere hamileyim tüp bebekle biraz kaygılı geçiyor iki kere kanamam oldu ALLAH yavrularımızı bize bağılasın

canım benim de ilk kanamam 13 Temmuz'da oldu hala ara ara devam ediyor,yaklaşık 1 aydır yatıyorum..çok bunaldım ama bebekler iyi olsun da ben herşeye razıyım..Allah senin de yardımcın olsun güzelim..

selam kızlar. nasılsınız.
ben 29 temmuz çarşamba sezeryanla bbeklerimi dünyaya getirdim. Çok şükür bir problemimiz yok. şuanda evdeyiz. darısı başınıza inşallahh sağlıkla...

Allah sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin..İnşallah uzun ömürlü,başarılı,akıllı olsunlar..darısı başımıza..Allah analı-babalı büyütsün..

Canım büyük geçmiş olsun inşallah herşey tez zamanda yoluna girer..Allah yardımcınız olsun..

çok normal canım böyle şeyler,sen yine kendine dikkat et ve fazla yoma kendini emi tatlım?

canım benim de kanamam var malesef..13 Temmuzdan bu yana ara ara devam ediyor ve neredeyse 1 aydır yatıyorum..çok zor bir dönemden geçiyorum ama inşallah geçecek ve bebeklerim sağlıkla gelecek dünyamıza..

canım çok sevindim..inşallah tüm hamileliğini böyle rahat,mutlu,huzurlu ve en önemlisi sağlıklı geçirirsin..Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah..

canım benim seni en iyi ben anlarım herhalde..13 Temmuzda başlayan kanamam hala ara ara devam ediyor..fakat sen benden daha şanslısın çünkü doktor bana "kıpırdamadan yatacaksın" dedi..sen en azından evinde özgürsün anladığım kadarıyla..benim evimde bile özgürlüğüm yok.yat yat yat yat yat yat bunaldım valla ama bebeklerim için değer diyip sabretmeye çalışıyorum ve daha önümde çooookkk uzun bir yol var..sen yarılamışsın bak..bunalınca beni düşün rahatla emi canım benim?

ben de kendime bir eğlence bulamıyorum artık..kitap,TV ve PC de gözlerimi rahatsız ediyor ve geceleri migren gibi başım tutuyor..puzzle çok severim ama yatarak imkanı yok yapmamın..sen yap bence puzzle hem zaman çok çabuk geçer hem de keyif alırsın..

ben de kesinlikle özelden yanayım imkanı olan herkese de özel tavsiye ederim..benim özel sağlık sigortam var ve hep özele gidiyorum ama özel deyince herşeyin olduğu gibi onun da iyisi var kötüsü var ben şu hani otel gibi olan özel hastaneler var ya onlardan bahsediyorum..imkanı olan herkese de şiddetle tavsiye ederim..birçok özel hastanede bildiğim kadarıyla SGK da geçiyor artık..iyice bir araştırın arkadaşlar ve her neresi olursa olsun size insan muamelesi yapan bir yere yaptırın tedavinizi..sevgileeeerrr..

ben de kanamam olduğunda korkarak doktora gidince öğrenmiştim ikizlerimin olacağını acayip bir an o,seni heyecanını çok iyi anlıyorum..ben yaklaşık 1 aydır yatıyorum..doktorum "12. haftayı atlatınca biraz daha rahat edeceğini düşünüyorum." dedi..dört gözle şu önümdeki 3 haftanın geçmesini bekliyorum..inşallah herşey yoluna girer..sen de sakın endişelenme herşey çok güzel olacak inşallah..

canım benim de annecim 1 aydır her gün sabahtan geliyor gece 10-11 gibi gidiyor..yarın tatile çıkacaklar ve 1 hafta yok sonra tekrar gelecek kısmetse..şimdiden özledim valla annemi..Allah başımızdan ayırmasın ve sağlık versin annelerimize inşallah..

canım hoşgeldin tatlım elbette burası çok güzel sanki herşeyi burada bulurum gibi geliyor :)

sende stres yapma hayırlısıyla geçecek bu günler hepimiz atlattık önemli olan moralini yüksek tutup biraz dişini sıkman canımcım..

sende hepimzide hayırlısıyla kucağımzıa alırız yavrularımızı inşallah tatlım..

kızlar ya yorgunluktan pc başına gecemiyorum hep okuyorum yazdıklqrınızı
kaswacım benimde babam yoksenağlama annem ramazan başında gelecek inş.:dance:
arkadaşlar benimde ayak tabanlarım çok agrıyor kendi kendime diyorum benmi naz yapıyorum yoksakaydirigubbakcemile3
kızlar ben 14 haftalığım 51 kiloyla hamile kaldım şimdi 58 kiloyum
sizce biraz hızlı mı kilo almışmhihoyyyt kilo takıntım yok ama 30lu haftalarda 9kilo
alanları duyunca sasıyorum kendimekaydirigubbakcemile3

amin canım inşallah..iyi dileklerin ve mesajın için çok teşekkür ederim.. opuyorumnanaktan
Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

amin canım aminnn.. canım olamazsınn.. o arkadaş rekor kırdııı:dance::hooray:

selam kızlarrr,
anam oku oku bitmedi,ordan alıntı burdan alıntı aktım 1.5 sayfa alıntı yapıcam,dedim kalsın..
Pek çok şeyden konuşmuşsunuz keşke olsaydım,her işe atlardım,
işini sevmeyen doktorlardan,kiloya kadar gelmişsiniz,
yeni gelen tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum,burası herşeyin konuşulduğu,çok güzel bir paylaşım topiği oldu gerçekten,herkese katılımından dolayı teşekkür ediyorum,
işlerim vardı bugün biraz,sonra da misafirliğe gittim,benden 5 hafte geride bir akrabam var,onunla buluştuk,konuştuk,herkesin ne kadar ilginç bir kişisel yönetimi var,ama herkesle konuştukça wavyciğimin de dediği ve pamupumun da hayran olduğu üzere ben de burdan bana hamileliğimi sevdiren doktorum Serdar Koç Beye tekrar teşekkür ediyorumm..
Sizlerde kayifler nasıl,yeni gelişmeleri ve muayeneleri okudum,herkese sağlıklı huzurlu bir hamilelik temenni ediyorum yine..

Ben de 2005 te karaciğer yetmezliğinden kaybettim.Yaşayamam dedim ama yaşanıyormuş.Babamla ilgili içimde kalan tek şey,,Keşke evlatlarımı görebilseydi,çok isterdi bunu canım benim.Sen çok yumuşak huylu birine benziyorsun pamukçuğum belli ki kalbin tertemiz senin.Bence abartıyorsun kendini sen..Şişkocuk değilsin..Belki tombul keklik olabilirsin ama..

Esel seninle de kaderdaşmışız demek.Allah doğacak yavrularımızı sevdiklerimizi bağışlasın bize.Esel bu arada o kadar güzel bir avatarın varki bayılıyorum..

bu arada kızlar şimdi televizyonda haberlerde gördüm,
ceninlerden yapılan bir geçnlik aşısı oluyormuş,bu aşıyı piayasalara arz edenleri,bu aşıyı piyasadan talep edenleri (Şimdi bizde Bülent Ersoy yaptırmış),
bu aralar ne anlamı varsa bana gönderilen maillerden olan,cenin yiyen insanlıktan nasibini almamış Çinlileri,
ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ HELAK ETSİN DİYEREK O'NA HAVALE EDİYORUM..

Esel seninle de kaderdaşmışız demek.Allah doğacak yavrularımızı sevdiklerimizi bağışlasın bize.Esel bu arada o kadar güzel bir avatarın varki bayılıyorum..

inşallah canım ben babasız büyüdüm sayılır 11 yasındaydım
onun için çocuklarım babalarına bağlı olsunlar istiyorum
rabbim bizim çocuklarımızı babalarından ayırmasın inşallah
bu arada avatar için teşekkür ediyorum canım
avatarımı dıpdıs eklemiştikaydirigubbakcemile3

kaswacığımkorkmaaa... sen iyisin
burcin aramıza hoşgeldin canım amin amin

hoşbulduk canım teşekkür ederim..

Burçincim nasılsın canım,nasıl gidiyor hamilelik?

kanamalarım yok denecek kadar azaldı ama ben çok bunaldım artık..iş yerimiz de gece 1e kadar açık o yüzden eşim de yok ne gece ne gündüz..annem geliyor sağ olsun ama insanın eşi gibi olmuyor, zırt pırt arıyor, ne istesem alıyor,getiriyor,yolluyor ama YOOOKKKK :çok üzgünüm:
kendi olmayınca çok sıkıcı herşey, çok bunaltıcı..
Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah :Saruboceq:

Ya sorma kaswacım kadın tutturdu çok aldın kiloyu diye,diyetisyene göndericem diye,şöylede bir durum var ki bu kiloyu yiyerek almadım ya hareketsizlikten hep ama anlamıyormafoldumben

Anladım canım,ne yapsınlar adamlar,evleri için çalışıyorlar,insan ilgi bekliyor demi:kedi:

Anladım canım,ne yapsınlar adamlar,evleri için çalışıyorlar,insan ilgi bekliyor demi:kedi:

evet canım..sağ olsun ilgileniyor benimle ama yanımda olmaması çok moral bozucu..
inşallah herşey yakın zamanda çok güzel olur.. :Saruboceq:

SELAM BURCINCIM

kendı sayfanda gorusmustuk, daha ıyı olmana sevındım,,,sabret arkadasım gececek onların kıpırtılarını hıssetmeye basladınmı hele oooooo....bu arada 2 bursalı olduk

burcincimi
çekirgeler
kızlar sizi ilk sayfamızdaki topiğe ekledim miii?
Bana bilgilerinizi yazsanıza eklemediysek ekleyelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…