Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

mimozacım hoşgeldinnn aramızaaa opuyorumnanaktan ilk sayfaya baktınmı orda herkes hakkında bilgi var,,hem sende yazarsan bilgilerini arkadaşlar eklerlerrr kaydirigubbakcemile5 hamilelik şimdilik gayett ii,,bel ağrımda olmasa tam süper olucak ama...

selam kızlaaarr,biz geldiiikkk:lepi:
sabah 10da doktorda randevumuz vardııı,kızlarım çook iyiler biri biraz daha büyük,biri biraz daha küçük,küçük olan sürekli tekme halinde,sürekli oynak anası gibi,büyük olan daha ağır ve ağırbaşlı,babası gibi,
hamdolsun,tüm kan değerlerim,idrar durumlarım ikiz gebelikten beklenenden çok iyi düzeydeymiş,uzun zamandır böyle iç açıcı ve rahatltıcı değerler görmediğini söyledi doktorum,çok mutlu oldumalkisalkisalkis
kızlarımı da gördüüm anam her yer kol kafa bacak doluu,doktor arada konuşunca neresi hangisinin neresi kaçırıyorum yaaaw dedikaydirigubbakcemile3
kızlardan biri 1286 gram,38.5 cm.
kızlardan biri 1424 gram, 39.6cm.
bu değerlere göre haftanın alt ve üst değeri 1000-1500 grammış,biizm kızlardan biri neredeyse üst sınıra yakın,diğeri de ideal boyutlardaymı,Allaha şükürr
Rahim boyu 3.6 gayet iyi,erken doğum için sorunsuz dedi,
Doğum tarihini 37.Hafta Ramazan Byramı hemen sonrasına 25.Eylüle verdi kısmetse,
bir sonraki randevumuz da 4 hafta sonra,33.haftada inşallahh..
Herşey çok güzel teyzeleri,inşallah burdaki herkesin herşeyi yolunda giderr,Rabbim yavrularımızı sağlıkla bizlere bağışlarr..

selam kızlaaarr,biz geldiiikkk:lepi:
sabah 10da doktorda randevumuz vardııı,kızlarım çook iyiler biri biraz daha büyük,biri biraz daha küçük,küçük olan sürekli tekme halinde,sürekli oynak anası gibi,büyük olan daha ağır ve ağırbaşlı,babası gibi,
hamdolsun,tüm kan değerlerim,idrar durumlarım ikiz gebelikten beklenenden çok iyi düzeydeymiş,uzun zamandır böyle iç açıcı ve rahatltıcı değerler görmediğini söyledi doktorum,çok mutlu oldumalkisalkisalkis
kızlarımı da gördüüm anam her yer kol kafa bacak doluu,doktor arada konuşunca neresi hangisinin neresi kaçırıyorum yaaaw dedikaydirigubbakcemile3
kızlardan biri 1286 gram,38.5 cm.
kızlardan biri 1424 gram, 39.6cm.
bu değerlere göre haftanın alt ve üst değeri 1000-1500 grammış,biizm kızlardan biri neredeyse üst sınıra yakın,diğeri de ideal boyutlardaymı,Allaha şükürr
Rahim boyu 3.6 gayet iyi,erken doğum için sorunsuz dedi,
Doğum tarihini 37.Hafta Ramazan Byramı hemen sonrasına 25.Eylüle verdi kısmetse,
bir sonraki randevumuz da 4 hafta sonra,33.haftada inşallahh..
Herşey çok güzel teyzeleri,inşallah burdaki herkesin herşeyi yolunda giderr,Rabbim yavrularımızı sağlıkla bizlere bağışlarr..

tatlım çok sewindimmm bak ne güsel haberlerle döndünnn maşşalallah sizeee opuyorumnanaktan

canım benım ne guzel ya..................allah saglıkla kucagına versin..............bebekleri............yarabbim darısı bütün isteyenlerin ve bekleyenlerin başına..................................hymarry sen genede uslu dur canım............yaramazlık yapma..................................................

canım çok sevindim ne güzel haberlerin iyi olması demek kurban bayramında bebeklerinde bayram ziyareti yapacaksın kalabalık aile...
gittiğiniz eve gerçekten bayram gelecek bizede gelin.......

tatlım çok sewindimmm bak ne güsel haberlerle döndünnn maşşalallah sizeee opuyorumnanaktan
çok teşekkür ederiz canım,inan özlemişiim,oynadılar anne-babalarına,bir de gelişimleri de iyi olunca hamdolsunn,insan daha ne istesin dimii
Cümlemizin yavrularını anne-babalarına bağışlasın rabbim canım,çok sağoll,
tüm evlat için yananlara rahmetini lutfetsinn inşallahh:Saruboceq:,

canım çok sevindim ne güzel haberlerin iyi olması demek kurban bayramında bebeklerinde bayram ziyareti yapacaksın kalabalık aile...
gittiğiniz eve gerçekten bayram gelecek bizede gelin.......

çok sağol teyzesii,
dimi,ramazanı koca bir karınla yapar,kurbana kendimizi toplar giyinir kuşanır gezeriz ay eveeet,düşünmesi bile güzeellopuyorumnanaktan

ewet hymarry cok haklısın canım rabbim herkesin yüzünü güldürsün................

kızlar kendimizi eve yeni attık,bir toparlanayım,yiyecek birşeyler hazırlayayım,bikaç saate yine glirim inşallah,
arada sizlerle paylaşaıyım diye girdim,
gelicem,görüşürüz,
herkesi yavrularıyla beraber öpüyoruumma.s.

Aranıza kabul ettiniz için hepınıze cok tşk ederim.O gün size yazdıktan sonra nette sorun oldu editöre kdr yazdım giremedim. birtürlü şuan düzeldi sorun çok şükür..
Gözünüz Aydın Maşallah süpanallah bebeklerinize ve sizeopuyorumnanaktan
ben 12 haftayı bitirmek üzereyim. Bulantılarım hala devam ediyor.. herşeyi denedim ama banamısın demiyor.. Siz ektra bişi yapmısmıydınız çok bunalıyorum...

olmuyo nasılsın.................bıraz daha ıyı dımı lekelenmeler benım azaldı baya................
hymaruy masallah kızlarına.............ya sen basak burcunu kurtarıyon kız............hadı dayan .........kaydirigubbakcemile

teşekkürleeer canım görmemişim ilk sayfayı şimdi sen deyince gördüm , benimde
sat 11 aralık, aşılama 36.hafta 20 ağustos, iki erkek

arkadaşlar 26.haftaya kadar bende herşey güzeldi sonra çoook zorlanmaya başladım,28 den beridir de yatıyorum işte karnım o kadar büyüdüki yürüyemez oldum şu an, karnınızı hiç ölçtünüzmü göbekten ben bu gün bi ölçeyim dedim de veee 113 cm olmuş yaa, 48 le hamile kalmıştım şu an 72 kiloyum boyum da 168cm.çok zayıf bi kızdım şimdi de zaten kocaman göbeğimi saymazsanız kollar bacaklar falan hala çok ince.
sizler ne alemdesiniz?

sevılaycım benım bu hafta rahat mıdem..............daha azaldı bekle senınde gecer ınş doktorum bısey vermıcem dayan dedı ..........en ıyı cubuk krakerrahatlatıyo.............onu dene ıstersen...........

mımoza masallah yaklaşmıssın sona................ınş hayırla gelırle darısı bıze..................bence ıyısın ..........ben hem karın hem kol bacak beraber buyuyo............kaydirigubbakcemile

kızlar merhaba ben de kısmetse ikiz annesi olacağım..henüz çok yeni 9+2 yiz..üç haftadır kanamam var malesef..fakat artık çok çok azaldı ve dün doktorumuz içerdeki kanamanın bittiğini, 12. haftaya kadar çok dikkat etmemi, sonra daha rahat edeceğimi söyledi..çok şükür ikisinin de gelişimi son derece normal ve kalpleri de gümbür gümbür atıyor..
ben gonal f iğne olup bitince ovitrelle çatlatma iğnesi olarak hamile kaldım..SAT (doktorumuzun hesaplarına göre) 28 mayıs..Bursalıyım ve henüz cinsiyetlerimiz belli değil..
inşallah sağlıkla sona ulaşırız ve sağlıkla dünyaya gelir miniklerim..aranızda ilk haftalarda böyle sıkıntılar yaşayıp sonra atlatanlar var mı?

sevilayım tekrar hoşgeldin canım,,
ben bulantı sprunu yaşamadım ama muallimin de söylediği gibi krakerler iyi geliyor,çok değil,en geç 3-4 haftaya kadar geçer bulantıların canım,sabır diyelimm
kız sormaaa,kimse üstüne alınmasın ama terazi bana daha çok uyuyor yaa,
böyle bir şey isteme lüksümüz yok tabi,verilen tarih te 37.hafta az değil yani,ama hhııııgh deyip tutmam lazım kendimi haklısın canımkaydirigubbakcemile3
Canım maşallah benden ilerdesin,ben de atıp tutuyorum burda az kaldı diye,
ben zaten kiloluydum şuana kadar 9 kilo aldım,bugün doktorum iyidir,keyfine bak dedikaydirigubbakcemile3
sanırım kilolu olmayanlar daha çok alıyorlar,olsun varsın be arkadaşımm,sağlıkla gelsin de bebekler..
bilgilerini aldım,müsait zamanda listemize ekleriz,hayırlı haberlerini bekleriz canımopuyorumnanaktan
ben de gittikçe ağırlaşıyorum işte,şuan 29+1 iz,yatmakta kalkmakta,temizlikte,ayakta kalmakta,yatarken sağa sola dönmekte zorlanıyorum canım,ilerleyen haftalarda neler görücez kısmet,
doktor 37.hafta hedef verdi,sana bir tarih verdimi doktorun?
Hadi hayılısı canım,bak muallimciğimin de yazdığı gibi yavaş yavaş azalır,rahatlarsın inşallah,
liste bilgilerini alıdm,müsait zamanda eklerim canım..

hymarry maşallah kızlarına oyşş yesin onları teyzeleriopuyorumnanaktandoğum tarihin belli oldu demek ay hadi gözün aydın.. 37. hafta süpperr yaa. ay 38 e dayanabilirlermiki acaba pazarlık yasaydın serdarlakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…