Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar avrupa yakasında olursam ben gelirim...çünkü evim b.çekmecede ben pzt ciğer geliştiriciiğne yapacaklar eğer hastanede olmazsam BEN VARIM..

ben avrupa yakası okmeydanında oturuyorum ve varım kızlar çamlıcada bildiğim bi mekan var çamlıca tepesinde ama sanırım avrupa yakası çoğunluk gelirim BEN VARIMMM

ben varım,nerde olursa,seni de cumaya kadar tutmazlar sanırım bebişim,
inşallah görüp katılan olurr..

kızlar avrupa yakasında olursam ben gelirim...çünkü evim b.çekmecede ben pzt ciğer geliştiriciiğne yapacaklar eğer hastanede olmazsam BEN VARIM..

ben avrupa yakası okmeydanında oturuyorum ve varım kızlar çamlıcada bildiğim bi mekan var çamlıca tepesinde ama sanırım avrupa yakası çoğunluk gelirim BEN VARIMMM

ben varım,nerde olursa,seni de cumaya kadar tutmazlar sanırım bebişim,
inşallah görüp katılan olurr..

BEN DE VARIM,
3 olduk böyleceee...

1) bebiş istiyoruz,
2) canan2508
3) esel83
4) hymarry

sarı tişört aynen duruyor wavyciğim,
haram olsun döktüğüm kosla

huuuu yok mu karşıdan gelicek biriii şu wavyle toplaşıp gelin hadi yaaaa

yaaaaaaaa sensiz olur mu yaaa,bakarız bi çaresine,geçersin eminöüne alırım ben seni kııızzz,bak toplanıcak gibiyizzz

wavy kızzz kanbersiz düğün olmaz ama

sağolun canlar bakalım kısmet ama ben biraz yol özürlüyüm ya:gitme: hymarry daha önce konuşmuştuk sennle biliyon. yani o nedenlerle eşimin tutumunu da biliyon :gitme:

bu arada 8 ağustosta ayrıntılı için randevu aldım.cmt günü meleklerimi görcem allahın izni ile..opuyorumnanaktan

Canım sen eminönüne geçebilsen ben alırım seni yine,bunu da konuşmuştuk ama biliyorsuun,

hadi hayırlısı canım,artık gün sayıcann,7 sinde bizimle ol,8inde de randevuna gidersin,he kuzumyerimseniben?

çok güzel ya yazılarınızı okumak bile çok güzel bide sizinle bi araya gelip muhabbet etmeyi düşünemiyorum yani :)
ayrı ayrı hepinize sağlıkla hayırlısıyla güzel doğumlar diliyorum inşallah bebeklerinizi doğumdan sonra kucağınıza aldığınızda sadece mutluluktan ağlarsınız...
evlerinize bebeklerinizle döner her gün mutlu mesut yaşarsınız..
Allah yardımcınız olsun sizide meleklerinizide korusun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…