Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sağol egeliim,inan çok sabrettim,çok şey duydum,çok sustum,neysee,,

kızlarr dün gece uyandım saat 3 e geliyorduu,canım bişey istediiiiiiiii,bişey istediiiiiiii,ama kokuyor burnuma bööyyyle,nasıll,
eşimi uyandırdım,dedim canım şunu istiyor sende kokusunu alıyormusunn,
ayyy dedi yazık nerden bulsak,
ama vallaha naz değil,o kokuyla uyandım yaaaw,bunu hamileliğimde tek tük yaşadım ama bu acaiptii

ay canlarım benim öteki topikte ölüyorum gülmekten burada toparlıyorum.Hymarry Allah razı olsun canım güzel sözlerin için.Wavy'im sende sağol Allah sizin aile bütünlüğünüzü bozmasın.Çok büyük acılar anne,baba kayıpları ama allah'tan işte mafoldumben Aynen kız sadece alsana demeyi biliyorlar,Alalım diyen yok.Benim oda takımımında yarıdan fazlasını annem verdi.Hem benim kayınpederimin durumu benim ailemle karşılaştırılamaz bile.Gerçi inan hiç bir şeylerini istemiyorum( bide zevksiz zevksiz zevkleride.)ama insan kırılıyor.Bir kere sorun bakalım ne yapacağız bizde diye.ış insan kullanmaya geldimi onlardan önde gideni yok.

bulupda yedinmi bariiiiiiiiiii kızz ?
bende daha hiç böle bişi olmadı eşimde kızııo nezamn aşercen sen dieee deli yaaaa kaydirigubbakcemile3

OFFF elektrik süpürgesi bekliyor daha beni yarım işim kaldı.Bekleyin beni Bu konuyla ilgili son bir şey daha diyeyim.Ben el kızıyım o yüzden ne yaparsam yapayım yaranamam bari yapmada kötü ol..aman bugün kafam çok takık onlarada ondan böle doluyum.....

benim passifloradan yollıyayımmı sana şekerimmmm kaydirigubbakcemile3

amann ne takionnn delüüüü onlar bizi takiomuuuuu boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar allah analarımızı babalarımızı başımızdan eksik etmesin.. benim annem memleketten buraya yanım ageliyor.bebişelr rahmime düştü annem burada hala burada.. onlarda çocuklar için varlarr.. annem ve babamın emeğini ödeyemem..

ne güsel canım yaaa allah sağ salim kavuşmak nasip etsinnnn

keşke benimkilerde gelse gelebilse.....

bulupda yedinmi bariiiiiiiiiii kızz ?
bende daha hiç böle bişi olmadı eşimde kızııo nezamn aşercen sen dieee deli yaaaa kaydirigubbakcemile3

egeliim öyl euyumuşum sabah kalktım ama unutmuşum,
annem kahvaltıya geldi sabah eşim ona anltıyor,kız bişey istedi tam istedi,nerden bulsaydım yazık öyle uyudu dedi anneme orda yine hatırladım..
Ayyy bi çıkıp yesem ya bir yerde baaricokacimcoook..

çık kızz dışarda yeeee aaaa ne duruyosunnnnn kaydirigubbakcemile ben götüreyyimiiiii seniii

çık kızz dışarda yeeee aaaa ne duruyosunnnnn kaydirigubbakcemile ben götüreyyimiiiii seniii

canım hava serinlesin biraz,gidip bulayım bi yerden valla,
gel asıl ben götüriyim seniiialkisalkisalkis,
bak sana çıkm ateklif ediyorum çıtırkaydirigubbakcemile3

wavy cim çok geçmiş olsun allah kötü şeyler yaşatmasın hiç birimize amma ölümde bi gerçek bunu unutmayalım allah tüm sevdikleirmizi bizlere bağışlasın

kızlar ne çok ilaç kullanıyosunzu ya ben sadece elevit kullanıyorum acaba daha sonraki haftalarda felanmı başlayacağım

bu arada artık bende evimin kadını oldum işsiz ve güçsüz ama mutluyum

ya istanbulda olan kızlar ben hepinizi çok sevdim sizlerle çok tanışmakta istiyorum bana gelmenizi çok isterim ama bazılarınıza uzak olabilirim hepimize yakın ortak bi yerde buluşsak birer bitki çayı içsek tanışsak ne dersiniz

valla ben hayır dememmm ne olduğunu bilmiom ama eşlik ederim şekerimmmm kaydirigubbakcemile5

Canım 1 ağustos için buluşma ayarlayalım dedik,kimse takılmadı bize,ne bileyim,hani ev olmasa da herkese uyan ortak bir yerde bir sabah kahvaltısı yapılabilirdi,ama olmadı işte.Sen nerde oturuyorsun.Yani "Ben varım" diyen olursa yeniden deneyebiliriz ama,bilmiyorum yaani:sm_confused:

Canım ben de bıraktım işimi,iyi bir ev hanımı olmadığımı anlasam da şimdi yavrularımın gelmesi için sabırsızlanıyorum,sonuçta bir değil,iki uğraşımız olucak dimiopuyorumnanaktan

ilaçların ben nerden baksan 12.haftadan beri kullanıyorum canım..

valla ben hayır dememmm ne olduğunu bilmiom ama eşlik ederim şekerimmmm kaydirigubbakcemile5

bana biraz eşlik edebilsen böyle nohut yutmuş solucan gibi kalmazsınkaydirigubbakcemile3,
ama maşallah yaa,tabi ki seninki ideal olanı,binlerce maşallahh

bana biraz eşlik edebilsen böyle nohut yutmuş solucan gibi kalmazsınkaydirigubbakcemile3,
ama maşallah yaa,tabi ki seninki ideal olanı,binlerce maşallahh

kızlar ben k.çekmece ikitelli tarfında oturuyorum valla eğer öyle bir kahvaltı olayı olursa
katılırım bende

HADı KIZLAR YENıDEN DENEYELıM O HALDE:

07.Ağustos.Cuma günü saat 11.de kahvaltıda buluşalım.
Anadaoluda mı avrupada mı olduğunuzu yazın,çoğunluğa göre buluşma yapalım.
Tüm konuşulacakları,gülünecekleri,sorulacakları,paylaşılacakları o güne bırakalım,
fotoğraflar çekip gelmeyenleri çatlatalım,
ben varım diyorsanız topiğimize ben de varım yazıp oturduğunuz yakayı da ekleyin,
ona göre bir yer belirleyelim,
bak ben 30 haftamı geçmiş olucam,yine de ben çekiyorum başı,,
haydı kızlar,buluşmayaaakaydirigubbakcemile

kızlar ben k.çekmece ikitelli tarfında oturuyorum valla eğer öyle bir kahvaltı olayı olursa
katılırım bende

Canım aramıza hoşgeldin,burda her sabah maaşlı gibi buluşup aklına gelecek herşeyi konuşup paylaşıyoruz,
Bağımlılık yapıyoruz ona göreyerimsenibenkaydirigubbakcemile3

Canım aramıza hoşgeldin,burda her sabah maaşlı gibi buluşup aklına gelecek herşeyi konuşup paylaşıyoruz,
Bağımlılık yapıyoruz ona göreyerimsenibenkaydirigubbakcemile3

zaten bağımlıyım canım merak etmekaydirigubbakcemile3
tüüp bebekteydim birde buraya geceyim dedim

yaa ben olamıycam amaa yaaa bende gelmek istiyorummm senağlama

kızlar gelin şunu tam ortada yapalım işte tam ortası bandırmaaaaa :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…