Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

mrb kızlar ben bu crınoneden nezaman kurtulcam ya birikiyo orda sinirbozucu bişey sonra dökülüyo yaaaa sizdede oldumu böle

mrb kızlar ben bu crınoneden nezaman kurtulcam ya birikiyo orda sinirbozucu bişey sonra dökülüyo yaaaa sizdede oldumu böle

Canım o fitili attıktan sonra yatıyormuusn sen?Fitilden sonra yürümeye başla ki emsin rahimin onu.Öyle yaparsan o tortulaşmış kremi azaltırsın.12. haftaya kadar kullandırırlar genelde.

ya ben kalkacam diyorum ama kocam yok 5 dk yat yoksa akar diyo 5 dakika yatıyorum 12 haftalıkolana kadar kulşlanacaksın dedi dr bi zararı olmaz dimi birikmesinin sonra düşüyo zaten

ya ben kalkacam diyorum ama kocam yok 5 dk yat yoksa akar diyo 5 dakika yatıyorum 12 haftalıkolana kadar kulşlanacaksın dedi dr bi zararı olmaz dimi birikmesinin sonra düşüyo zaten

O ilaçla bilgili bilinen en yanlış şey yatmak.Oysaki hareket etmen gerekDoktorun demedimi bunu sana canım?Bi zararı olmaz ama iyice emmiyor yatarsan rahimin onu.Birde kanama yapabiliyor o fitil endişelenme.

wavy sen gecen gun demıstın ya canım bır krem not ettım onu ama lansıloh dıye bır krem varmıs.Çok memnunlar ondan.Onun en iyi tarafı sürdükten sonra göğüs ucunu temizlemeden hemen emzirebiliyormuşşun.Senin dediğin kremde öylemi acaba?Bu kremlere de 6 aydan itibaren başlamak gerekmiş.Kız allah razı olsun senden ben önceden başlanması gerektiğini bilmiyordum.

kaswa cım 20. haftalarda beyin gelişimleri hızlanıyormuş.. bu nedenle bu hafta haeketleri yavaşlayabilir merak etmeyin diyor yazıda....

of kızlar yaa ilginç bir karınağrım ve kasılmalarım varr,sırtıma kadar vuran bir ağrıya benziyor off

karınağrın çift tsrsflımı canım? bide kasılmaların iki saatten fazla devam ettimi?

karınağrın çift tsrsflımı canım? bide kasılmaların iki saatten fazla devam ettimi?

yarım saattir kasılmam var,uzanıyorum olmuyor,yan yatamadım zaten,ayağa kalkınca iki büklüm kalıyorum,karın ağrım da şiddetli bir adet sancısı gibi,sırtıma kadar vuruyor sanki..

canım benim senin haftalarında sırt ağrısını önemsiyor dr lar.... ama yinede seni panikletmeyeyim... sen daha iyi bilirsin ama bir dr unu ara derim... lekelenme falan varmı? istersen biraz daha bekle....

kaswa cım 20. haftalarda beyin gelişimleri hızlanıyormuş.. bu nedenle bu hafta haeketleri yavaşlayabilir merak etmeyin diyor yazıda....

teşekkür ederim canım bunların normal olduğunu biliyorum ama insan heleki zor bulunca evham yapıyor.

yarım saattir kasılmam var,uzanıyorum olmuyor,yan yatamadım zaten,ayağa kalkınca iki büklüm kalıyorum,karın ağrım da şiddetli bir adet sancısı gibi,sırtıma kadar vuruyor sanki..

canım noldu ya böyle sana,yazını okuyunca inan nefesim daraldı.Aradınmı doktorunu sen?Canım çok dikkatli davran lütfen...

teşekkür ederim canım bunların normal olduğunu biliyorum ama insan heleki zor bulunca evham yapıyor.

haklısın canım... aynı dertten muzdarip olunca insan elinde hangi bilgi varsa paylaşmak istiyor... rahatlatmak baabında....

canım korkma rahim büyüyor organlar sıkışıyor geçen benimide çok pis bir ağrı girdi nefes alamadım iki büklüm etti ama yinede tedbirli olalım iyi haberle gel canım inş geçer

ya acaba kızın söylediği ilaç bumuydu acaba. uff balık hafızalı olduım valla.. ben gelecek ay alıp kullanmaya başlıcam canım. malum bizim bi ay erken olma ihtimali yüksek. şiddetle tavsiye ettiler canım..

of kızlar yaa ilginç bir karınağrım ve kasılmalarım varr,sırtıma kadar vuran bir ağrıya benziyor off

canım benim stresini yendik baka oynaşmaya başladı zilliler yerim ben onlarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…