Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

biz iiz tatlım sen nasılsın bakalım :CüvCüv: rüyanıda çok güselmiş hayır olsun hayırlara vesile olsun allah gönlüne göre versin..

rüya mı,ben mi yanlış anladım yani,rüyamıymış:1shok::sm_confused:

şimdiden afiyet olsun ozamn size şekerler opuyorumnanaktan

ben öle düşünmüom valla bence onlar bizm daha karnımızdayken beraber olmayı ve paylaşmayı öğreniolarr dimmi amaa yerimseniben

ooouuuyy kuzular ne yapsın,yine bir usg de,birinin ayağı birinin kafasıda,
bir usg de birinin bacağı birinin karnında idi,daha göremediğimiz ne pozisyonlara giriyorlardır yazık kimbilirkaydirigubbakcemile,
dünyada yaşanabilecek en yakın fizyolojik yakınlaşmaopuyorumnanaktan
bu yüzden doğunca da bir müddet beraber yatırmayı düşünüyorum

he valla yavrular bir oynaş bir oynaş,gidip doyuralım,bugün buralardaysan konuşalım egelii cimma.s.

hayır hayır rüya değil gerçek :) dr.um gece nöbetçiydi hastanede o yüzden akşam öğrenmiş olduk :dance:

kızlar siz progestana devam ediyor musunuz, ya da erken doğum önleyici ilaçlara falan.. böyle bişiyler duydum da dr.uma sorcam bugün bakıyım... ben tırsmaya başladım.. düşük tehlikesi sendromum geçti şimdi de erken doğum endişesi sardı beni :çok üzgünüm:

Günaydın şekerler pardon öğlen olmuş bugün çok şükür bolca uyuduk terleye terleye sütümüzde kocaa yorganla -tatlicadiarzu-

ah Hymarry cim demek uyuyamaz oldun ha sende bende snei örnek alıyordum bak Hymarry m 30 a geliyo hala rahat hareket halinde demek bende öyle olabilriim diyip teselli buluyordum hayırlsıı artık napalım bi sağ bi sol derken geçicek zaman.. ooo bide çok şanslısınız yaa bebek bezleri oh missss bize kimse getirmez hiç sanmıyorum mafoldumben utandırır beni birileri inşallah :teytey::kedi:

kevser14 ben bi kutu progestan içtim 20. haftama kadar oda idrar yollarımda enfeksiyon ve miyomum vardı erkek doğum olamsın diye kullandım.. öyle kendini strese sokma hemen rahat ol bebeklerinede yansır hayırlısıyla vakti gelince doğacaklar inşallah..

egelii m cim seni yii gördüm neşe süper oto koltuklarında gelmiş oh misss Allah bozmasın canım..

ya kızlar varya benim bebeklerimden biri hareketli biri çok hareketsiz canı istediğinde duruyo duruyo öyle hareket ediyo 2 saat yalvarıyorum o zaman küçük bi tepki veriyor tembel olduğu ihtimalini düşünmeyim diyorum ama babası belkide dardır yeri ondan edemiyordur diyor bide siz alt alta üst üste duruyolar diyosunzu ya sanki benimkilerin biri sağda biri solda yanlış algılıyoda olabilirmiyimki :kedi:

pamuk şeker teşekkür ederim dimi stres yapmamamlıyım...benimkiler de sağlı sollu yatıolar.. benim kızlardan biri yani sol tarafımdaki kıpır kıpır nasıl ağrı yapıodu arada bi tekmelerini hissediyorum diyodum bana inanmıodu eşim, akşam ultrasonda bakarken hakketten ne kadar hareketliymiş ya dediler,i resmen düzlerinin üzerine ters yatmış basıyo tekmeyi, çifte atıyo resmen ya, ama öbürü ohhh sırt üstü yatmış sadece ellerini hareket ettirio bi sakin bi sakin... iki görümcem var biri çok sakindi,r biri de çok hareketli sanırım bu kızlar halalara benziycek :sinifsinif: hatta bi arkadaşımızın yine kk dan sol tarafı daha çok çatlamıştı karnı :)

aman tatlım duuur o benzeme olayını hiç açma düşünmemeye çalışıyorumm ufff ödüm kopuyo yaaa :gitme: ama cidden çok güzel ya maşallah erken hissetmişsin hareketlerini kızlarından biri pek bi cıvıl cıvıl olacak demekki :) evettt olumsuz hiç bişey getirmiyoruz aklımzıa sakin sakin güzel güzel mamalarımızı yiyip bebeklerimizin hareketlerini hissedip onlarla konuşuyoruz dimi :)

ya ben mama da yiyemiyorum ya, nolcak benim bu halim... bak sabahtan beri 1 dilim ekmek yememişimdir.. yok, canım hiiiç istemiyo, ama bi saatten sonra elim ayağım titremeye başlıyo, fenalaşıom ööğğyle yatıp kalıom rengim bembeyaz oluyo, sırf bu yüzden bu akşam dr.a gitçem, kanım mı dşüktür nedir,

20. haftalar geşsin iştahın açılır canım.. bende 20 lere kadar yiyememiştim gerçi hala midem bulanır ama artık alıştım inadına inadına yiyorum bu seferde fazla bile kaçırıyorum :)

Hepinize sevgiler yolluyoruz teyzeler.....4 gün hareket etmeyipte beni üzen yavrularım dün hiç durmadı,birde tekme atmaya başladılar.Tekmelerine inanmak için karnıma baktım dışardan farkediliyordu.Dün akşamdan beri uçuyorummmmmmmmm..........ınş. artık ara vermezler hareketlerine..

teşekkür ederim kızlar bilgileriniz için bakalım hayırlsı dırımkızı iyi oturmalar )

gözün aydın canım ya o stresi bilirim aman hiç yaşamayalım insanın canı cesedi gidiyo bebeişlerime bişeymi oldu diyee ama ne güzel hep öyle hareketli olsunlar büyüsünler maşallah

merhaba kızlarr bayağı kaynatmışsınızzz..tülay ben salı ciğer geliştirici iğne olacağım.rahim ağzı boyu 45 mm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…