Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bana da demir ilacını aç,elevit i kahvaltıdan sonra,magnezyumu da yatmadan al dedi.ben öyle yapıyorum.

amaaan kızlar vallaha bazen hepsini birden içmeyi bile unutuyorum da,birini sabahi,birini akşam,birini aç,birini tok içicem,aklımda tutamam hiç,iyice unuturm vallakaydirigubbakcemile3,,
ayni ben normalde antibiyotiğe bile biakç gün sadık kalamayan bir ilaç kullanıcısydım,bu ilaç işi beni çok sıktı artık:kedi:

mrb arkadaşlar bende akşamları içiyordumsüt ama 4 gundur içemiyorum midembulanıyo amapeynir yiyorumtabi kaşarıda denicem hiç tatlı yemek istemiyorum limon ve ekşi erik yiyorum zararıolurmu sizce acaba öğlende bile hiç bişey yemekistemiyo canım normalmi bu

kaç haftalıksın sen canım,bi takvim yapsana kendineee,,
kız vallaha seninkiler kız o zamankaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 aynen bende arada unutuyorum zaten bu aralar hep unutuyorum bişeylerisırnaşık şey
hayırlısıyla bebişler dogunca ilaçlarda son vericez en cok ona seviniyorum
bu çocuklar bu kadar vitamınle canavar gibi çıkacaklar vallaadelikafadulden

bende ilk aylarda senin gibiydim hep ekşiler yiyordum sonradan düzene giriyor.
benim bebeklerimin ikiside erkek

selam arkadaşlar bende buraya tüp bebek sayfasından geldim:) benim bebişlerde ikiz henüz 7+6 dayım.yardımlarınıza ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.hala şaşkınım ikiz gebelik hakkında henüz bilgi sahibi değilim

aynen arkadasım bende ilk 3 ay hep ekşi yedim eşim diyodu çıkaracan ayseyı galıba
halen daha ekşiyi severım ben benımde bebeklerımın ikiside erkek yanı ekşi yiyom kız olur buna takılmayın bence

kızlar bende yemegımı yaptım temızlıgımı yaptım meyvemı yedım oturuyom simdi bebeklerımın hareketlerını hissediyomiş yaparken bişey anlamıyorum onlarda yoruluyo herhalde ne zaman dınlenmek için otursam harekete geciyolar kızlar yaa bisey soracagım size siz günlük nekadar meyve tüketiyorsunuz acaba bana taneyle yada mesela 1 tabak seklınde yazarmınız ?

hymary yapamadım canım ya çizelgeyi çok uğraştım benimkiler 9 uncu haftasındalar teyzesi

canım ben de tatlıyı göremeye dayanamıyorum sadece ekşi şeyler yiyorum.nar ekşisini şişeyle içecek durumdayım.iki kız benim kaydirigubbakcemile3 bazen tutuyor yani.senin belli mi?

benimkiler de aynı canım,ne zaman akşam işlerimi bitirip otursam hareket başlıyor,yoksa çıt yok.

ben normalde meyveden nefret ederim ama şimdi canım da istiyor.genellikle tüm günde 1 şeftali+1 salkım üzüm+1 ince dilim karpuz veya kavun u ara öğünler olarak tüketiyorum.bazen daha az olabiliyor.

aynen arkadasım bende ilk 3 ay hep ekşi yedim eşim diyodu çıkaracan ayseyı galıba
halen daha ekşiyi severım ben benımde bebeklerımın ikiside erkek yanı ekşi yiyom kız olur buna takılmayın bence

Penses bende bebekleri 3 ay sadece erikle besledim desem yalan olmaz.Ekşiye bayılıyordum.! kız 1 erkek olacak inş.

yok sadecebu belli diil 9 haftadayım ben daha sağlıklıolsunlarda fark etmiyo kız erkek canımya ama 1 erkek 1kız olursada hayır demem yane:kedi:

ben çok meyve yiyorum en az 1 tabak tepeleme.

yok sadecebu belli diil 9 haftadayım ben daha sağlıklıolsunlarda fark etmiyo kız erkek canımya ama 1 erkek 1kız olursada hayır demem yane:kedi:

tabii öncelik sağlık,benim için de hiç önemli olmadı.benim çizelgemden istersen son adet tarihini yaz bir deneyeyim canım,yardımcı olabilirsem.

Tembellerden özür dile çabuk...kaydirigubbakcemile3Allah sağlıkla hep hplatsın onları.

hmmmm sen doğru olanı yapıyomusun canım yaa ben meyve olayını abartıyom herhalde doktorumda aynı sekılde demişti mesela 1 günde 1salkım üzüm 1 dılım karpuz yıyeceksın fazlası yok demıstı ama ben kendıme hakım olamıyom bu konuda sınırı bıraz asıyom galıba .doktorum kılomun hızlı arttıgını söylemıstı gecen ay en son 16 temmuzda tartıldım 74kılo geldım tam 11 kılo almısım sımdıden daha 3 bucuk ayım var bılmıyorum ozamana ne olurum ayrıca sekerıde yükseltıyomuş meyvenın asırısı tokluk sekerım iyi çıkmıstı açlıgı 1 ağustosta yaptıracagım bakalım ne olacak

dün çok mutlu oldum kızlar oğluşum ömere çorabı artık küçük geliyorrr nasıl güzel bişey yaa

ben ilk giydikleri kıyafetleri ve mevlüt kıyafetlerini saklıyorumm

kaswacım aynene bende canım 1 tam lımonu gözümü kırpmadan yıyodum mesela ama eksı tatlı ile erkek yada kız olmasının bi alakası oldugunu kendımde gördukten sonra düşünmüyorum arkadasım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…