Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kız oldu oldu...............ıyısın ama bak az yıyelım halımız nıce olur.........................
bende senın gıbıyım..................hymaery valla kız hep burdayım.............ahhh ahh ben böle degıldım gonul bır zaman benım ışlerım guclerım vadı.........................................tembellık benı böle yaptı

gülsümcüm az yiyelimde bende sorun var ben doymuyorum ...............canım hep bıseyler istiyo can sıkıntısından ne olacak yatmaktan.....................bende bole degıldım ama .......bele yapanlar utansın.................lo herifffffffffffffff utan bak beni ne hallere düşürdün...............kaydirigubbakcemile2delikafadulden:teytey::teytey::teytey::teytey:

bu ne muhabbet maşallah kızlar kıskandık almışsınız vermişsiniiiz oy oyyyyyyyy

olmuyo canım gördüm göbüşünü artık görürsem tanırım dermişim :roflol: maşallah büyüyo bu haftalarda biraz gaz oluyo ama sonrası direk şişiyo puff diye :kedi: hayırlısıyla gelsin bebişlerin inşallah canım

oy oyyy dimi ama bizim hiçç suçumuz yok hep kocişlerin yüzünden :kedi: sana bide kötü haberim var olmuyo cummm asıl iştah 5. aydan itibaren açılıyooo hemide bi görsen ne bulursan yiyesin geliyoooo cokacimcoook

el muallim senin cinsiyetler ne zaman beli olduu en tembel benimkilermiş sanırım yada en utangaç bi gösteremediler gitti yaaaa

tanırsın canım neden tanımıyacan ki............neyse bı gun cay içmeye gel beklerım............kızlar bu pamuk varya benım komsum ........ben ablokta oda g blokta oturuyorum.............

tanırsın canım neden tanımıyacan ki............neyse bı gun cay içmeye gel beklerım............kızlar bu pamuk varya benım komsum ........ben ablokta oda g blokta oturuyorum.............

sende atlatta bugünleri bende beklerim inşallah sitedaşımm :) evet ya tesadüfün böylesi dimi ilginç işte ama ben sevindim ne yalan söylüyüm kendimi yanlız hissetmiyorum artık ankaranın dağının dibinde şekercimmm şakkıdı

kız olmuyo ben de bişey sandım heee,seni de çıtır buldum,çıtırları hiç sevmem daha önce söylemişmiydim:dilcikar:
hem de komşusu da varmış vaaaayy,ay pamuğum nerdesiniz arkadşım beni de alın komşu olarakk:1rolleyes:

el muallim senin cinsiyetler ne zaman beli olduu en tembel benimkilermiş sanırım yada en utangaç bi gösteremediler gitti yaaaa

aaaaaa muallimin yavruların cinsiyeti belli mi olmuş,aaa hayretim şaştı,nerde duydun kızz:1shok:

haklısın bızım sucumuz yohhhhh

kuzum benımkıler daha kucuk..............ınş bellı olurlar ..........benım buyuk bı oğlum var sen galıba yanlış anladın..................bebışlere daha var canım..............ınş kız ıst.................

hymarycım ...............ınş bellı olsalar bı kıpırdasalar rahat etcemmmmmmmmmmm

hymarycım ...............ınş bellı olsalar bı kıpırdasalar rahat etcemmmmmmmmmmm

harekete daha var ama sen tecrübeli olduğun için erken de hissedebilirsin canım,neden rahat edicen ki,böyle için rahat değil mi ki?
Cinsiyet konusunda da çoğul gebeliklerde yanılmalar olabiliyor,malum bana 12.haftada iki erkek dediler,sonra 20.haftada kesin olarak iki kıza döndü,o da çok belli olmayabilir yani,ama Allahımm gönlüne göre versin canımm..

men geldim eşim seyhatten geldi beni gezmeye götürdü eve geldim şimdi yorulmusum yaaawww muabbet ilerlemişş

hoşgeldin canııım,hava sıcak değilmiydi,nasıl oldu,biz pencereden bile bakmıyoruz vallaha,bi akşam da bana çaya gelin valla:teytey:

maşallah yavruların resmi değişiyor sık sık,nasıl da topladılar kendilerini yaaa,

biz de burçlardan konuştuuuk,öyle geyşk yapttık felan:1rolleyes:

saat 6 dan sonra çıktık b.köydeydik .....çok sıcak değildi cnm alışveriş merkezine gittik zaten yemek vs. dolandık abiye kıyafet baktım düğünümüz varda şimdiden bakıyorum ve indirimi yakalamaya çalışıyorum....

evet resimler değişiyor heleki facede yığınla

hımmm burçlar benim alanım ilgilenirim kendi burcum ve uyuştuğum burçlarla

bu arda sana değil (sana zahmet olmasın) yakınındaki alışveriş merkezinde çay içebiliriz cnm yakındaki arkadaşlarda isterse gelebilir heheheh tanışmış oluruz

benim çocuklar bir koç erkekleri ve yükselenleri boğa bu yandığımın resmidir

iki tarafdanda inatlar ...bende başak kadını olrak otoriteden hoşlanırım ve keçi gibi inatımdır
bakalım nasıl çatışmalarımız olacak allahtan ikiye ikiyiz babamız da başak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…