Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

biz çok iyiyiz teyzesi öpüyorlar seni bebeişlerim...Bir kaç gündür işlerim yoğundu pek muhabbete katılamadık ama resimlerine baktık çok tatlısın ya tam ikiz hamilesi yani,ben yerimden kalkamıcam galiba haftalar ilerledikçe şimdiden oturup kalkarken çok zorlanıyorum,Birde geçen ay tam tamına 3 kilo almışım yaaaaa kabus gibi,sizlerde durum nasıl benmi çok abartmışım kilo olayını?

iilerrr aynı bildiğin gibiiii tembellerrr kaydirigubbakcemile3 yalnız gece uykularım hiç kalmadı bacağımın arasında yastıkla sağa sola dönebiliom çok zor olmaya başladı artık yaaa...

Maşallah canım,bizlerde onları öpüyossopuyorumnanaktan
20.haftadan sonra çok farklı bir seyre giriyor insan.Kilo alması,bebeklerin hareketliliği ve vücudun ağırlaşması noktasında farklı oluyorsun.
iilerrr aynı bildiğin gibiiii tembellerrr kaydirigubbakcemile3 yalnız gece uykularım hiç kalmadı bacağımın arasında yastıkla sağa sola dönebiliom çok zor olmaya başladı artık yaaa...
Gece çok kötü oluyorum ben de yaaa:bbo:

ben kahvaltı yapmaya kaçiorum sonra görüşürüzzzz öpüyorum hepiniziiiiiiiiii opuyorumnanaktan

al olmuyor işte açılmıyor,donup kalıyor,başka yerlere giriyorum,face de dondumklava:

canım benim de öyle oldu ya,gece tuvalete kalkıyorum.dönerken uyanıyorum,dönmek zorlaşmaya başladı,yastığı deneyecem bu gece.

kızlar bizim bugün çok küçücük işlerimiz var.. annenemizzz paşaların kıyafetlerini makinye attı yıkanıyorr. minik minikler..yarında evde ütü varrr

canım benim de öyle oldu ya,gece tuvalete kalkıyorum.dönerken uyanıyorum,dönmek zorlaşmaya başladı,yastığı deneyecem bu gece.

yastığı hem bacağımın arasına aliom hemde göbeğimin altına... valla daha ii oluo ..dene tatlım sende..gerçekten zor olmaya başladı ilerleyen aylarda napıcaz ben onu düşünüom...

Çok yakında başlayacaklar,harekete minnoşların.Benimde aynen öle gece uyuyacağım diye korku geliyor.Ne sağa dönebiliyorum,ne sola.Hem bacağımın arasında hemde karnımın yanında yastık.kaydirigubbakcemile3 Gece bi bakıyorum,babamız ürkek tavşan gibi yatağın ucuna sinmiş.Biz rahat edelim diye kaydirigubbakcemile3 Şükür bu günleri gördük ya,uyuyarak geçirdiğimiz günlere sayalım...kaydirigubbakcemile2

aynen güselim yaaa eşime bi bakiom bi köşeciğe pusmuş kalmışşş kaydirigubbakcemile3

öle yatmak kim eşiiiim kimmmm valla ben geceleri dönerken bile uyanio noldu bişi oldu die alı gidiooo opuyorumnanaktan

geçicek bu günler inş vee yine hepberaber o yatakta 4 kişi yatıcaz allahın izniyleee kaydirigubbakcemile3

yoo açılıo canım bendee ben seni eklimm ozamn ama profil resminde senin ne varr kaydirigubbakcemile5
ay hiç hatırlamıyorum inan,ne var ki benim profilimde yaaa:kedi:,hala bakıyorum,açılmıyorr..
yastığı hem bacağımın arasına aliom hemde göbeğimin altına... valla daha ii oluo ..dene tatlım sende..gerçekten zor olmaya başladı ilerleyen aylarda napıcaz ben onu düşünüom...
Canım ben de aynen bacaklarımın altına büyüüük kalııın bişey koyuyorum,karnımın altında da bebek yastığı gibi küçük yastık dayıyorum.Eşim diyor şimdiden aramıza dağlar girdi,ooouuy kıyamam onaa,ne yapayıımmopuyorumnanaktan

aynen valla eşim sarılcak oluoo nerdeeeeeeee zaten koca bi göbüşümüz var bide yetmiomuş gibi koca bide yastıkkkk kaydirigubbakcemile3 eeee katlanıcakk hatta katlanıcaz dimi ama kaydirigubbakcemile3

hymaryy hadi ama tatlım hatırlasanaaaaa hangi resmin var orda zaten 4 kişi çıkıo ikisi aynı fenerbahçe formalı bi kız bi oğlan biri yakışıklı bi erkek diğeride ayakkabı resmii sen hangisiisnn söyleyiver bakimmm kaydirigubbakcemile3

selam arkadaşlar desenize herkeste aynı taktik...kaydirigubbakcemile5 bende hayatta yastıksız uyuyamıyorum. bacaklarımın arasına kalın bir yastık koyuyorum uyuyorum.... ama benim eşim napıp yapıp sarılma teknikleri buluyo valla kaydirigubbakcemile3 o üzülmesin diye sesimi çıkartmıyorum ama arkamı döndüğümde hemen sarılma pozisyonuna giriyo.... zaten sıcak yastık, kocam boğuluyorum valla...mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…