Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkese hayırlı cumalar kızlar,esterya canım çok üzüldüm ama rabbimden ümit kesilmez ne mucizelere şahit oluyoruz hayatta ama yok aksi olduysa bundada vardır bir hayır,RAbbim bu mübarek günler hürmetine sana hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin tez zamanda inş.

Selam kızlarrr biz geldiik:lepi:,
anaaam amma kaynatmışınız heeenaniknanik
dün kızkardeşimin sözü vardı da,yoktuk ortada..
Canım eşim benimle kesinlikle doğuma girecek.Epidural sezeryan istiyorum,bebeklerimizi beraber görmeyi kesinlikle istiyoruz.O yüzden hastane alıyormuş,almıyormuş,hiç dinlemem,dalarım yani,zaten doktorumuz da bize kıyak yapar sanırsamyerimseniben
Doğum fotoğrafçılarından biriyle görüştüm,her yere herkese kesinlikle güvenemem,bir hanımla özelden yazıştık,inşallah doğum tarihimiz belli olsun,kesin anlaşıcaz..
Canım hoşgeldiiinbuyrunnnnnnnnn,
yavruların ve hamileliğin hayırlı uğurlu sağlıklı olsun,
bak topiğin ilk sayfasında bazı bilgilerimizle ikiz adaylarını listeliyoz,bilgilerini ver canım sein de aramıza ekleyeyimyerimsenibenda ben senin ne testi kastettiğini anlamadımbenneyaptımki
Canım araba kullanıyorum,yani yaklaşık 1 saati geçmediğim sürece yorulmuyorum,çok severim ayrıca,sanırım doğurana kadar kullanabilirimkaydirigubbakcemile3gamyoncuiremsu
Kızlar mantar yada akıntı,kaşıntı için vajinal fitil kullanan varmı?Benim akıntı ve kaşıntım var dr fitil verdi ama çekiniyorum kullanmaya bebeklere zararı varmıdır diye????
Canım vajinal fitil kullanmak zarar verseydi doktorumuz vermezdi dimi,için rahat olsun.Fakat bazı marka fitillerin içinde vajinaya gönderme aparatı var uzun,söylemesi ayıp ben onu kullanmıyorum,kendim koyuyorum yani:kedi:
:CüvCüv:canım bende tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. iki kız bekliyorum. sağlıkları gayet ii. aranıza girmek benide mutlu eder.
Canııım ne demek aramıza hışgeldiiinbuyrunnnnnnnnn
hamileliğin ve bebeklerin hayırlı uğurlu sağlıklı olsunlar inşallahhopuyorumnanaktan,
takıl bize yaaa,uzakta kalma,bak topiğimizin ilk sayfasında bir ikiz anneleri listemeiz var,burdan bilgilerini yaz,seni de ekleyelimmkaydirigubbakcemile5
Ben valla korunmam,2 yıl boşuna korunmuşuz biz de,olursa da tutarsa seve seve doğurur,çatır çatır bakarım vallaaopuyorumnanaktan
kızlar yaa çok oluyorum ama facebookta sayfalarınız varmı eğer varsa bir kişide toplayalım ve özelmesaj olarak atalım ne dersiniz
Faceye dalalıım,benim var ama isimlerinizi neden gizli yazıyorsunuz,nasıl gizli yazıyorsunuz onu anlamadım.Yani ben burda adımı soyadımı versem nasıl bir zararı olur dersiniz kibenneyaptımki?
kızlar banada doktorum normal yolla gebe kalabilirsin dedi

ben kırkımdan sonra adet gördüm ve ilk adetimle d.kontrole başadım pko olduğumdan ve bebek istemediğimiz için riske girmemek adına hapa başladım
Canım bende de pko vardı,doğumdan sonra düzeliyormuyuz,şimdiki adetlerin nasıl?Ben korunmıycam vallla..
günaydın kızlarzemuszemus
nasılsınız,kuzularınız nasılkaydirigubbakcemile2
Günaydın canıım,hoşgeldiin,benim yavrular sağdan sola,soldan sağa koşuyorlar sabahtan beri maşallahları var,
e bugün 28 olmuşuz Allahın izniyle
oh be başardık sonunda
Anam ne uğraştınız yaaaa,beni de ekleyin adımı soyadımı yazsam ne olur kifisfisfis

hayırlı cumalar kızlar

Hayırlı mübarek Cumalar canlar..
Nasılsınız?
Muallimim mi de bulantın nasıl canım?Sane ense kalınlığı ölçümünü sormuşltum bir mesajımda arada kaynadı,nerde yaptırıcan ense kalınlığı ölçümünü canım?
hazancım sen nasılsın?Bebişler nasıl?

Senın bı ultrasyon resmınde adın soyadın yazıyodu zaten ben eklıyım senı sende benım son ekleıdĞım 2 kıŞıyı ekleyebılırsın bırı dırım kızı bırı bebıŞ ıstıyoruz

canım günaydınnn hayırlı olsun...bu arada face sende dalll..ismini ver canım ekleyeyim

kızlarrr günaydınnnnnnnn sabah sabah ne kaynatiosunuz böle face maceee hııııı benide ekleyin ozamnnn zemuszemus

kaydirigubbakcemile3,
son eklediklerini nasıl görücem,sayfanda yazıyor dimi şununl arkadaş oldu diye tamam..
canım günaydınnn hayırlı olsun...bu arada face sende dalll..ismini ver canım ekleyeyim
Beni ekleyin kızlarr
kızlarrr günaydınnnnnnnn sabah sabah ne kaynatiosunuz böle face maceee hııııı benide ekleyin ozamnnn zemuszemus

ver adını canımm ekleşelim:roflol:

Son düzenleme:
Hymarry senin düşündüğün doğum fotoğrafcısı kim,paket fiyatları kaça peki?Benim özelime atarmısın?

hymarry soyadın d..ç dimi 4 kişi çıkıyo arama yaptımmı facede hangisi sensin
anaaaa ne çok türemiş ben tekim sanıyordumkaydirigubbakcemile3,
hymaryy özelden yazdım tatlım sana çünkü ben seni bulamadım ok
aldım mesajını canım,da face açılmıyor,çökerttik anasını satıyım:roflol:
Hymarry senin düşündüğün doğum fotoğrafcısı kim,paket fiyatları kaça peki?Benim özelime atarmısın?
Canım ben Alev Durmuşoğlu diye bir fotoğrafçıyla görüştüm.Sitesine gir Alev Durmuşoğlu [www.dogumfotosu.com] [www.alevdurmusoglu.com],
bi incele derim canım,
bu doğum fotocuları türemeden çok önce o vardı,bakma diğerleri medyatik isimlerle çalışmış reklamı var bilmem ne ama bu kadın çok farklı.Sitesine bak,diğerlerindne çok farklı bir duygusal bakışı var,
paketleri ve içindeki eklentileri sitesinde bulabilirsin,sen paket beğen,ben fiyatını yazayım sana.Neden paket beğen diyorum sitede çok daha açık ve net yazmış paketleri ve içindekileri.Ben tam anlatamaz atlarsam üzülürüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…