Arkadaşlar hayatim berbat annem ve babama bana dua edermisiniz ?

Tamamdrdik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
461
113
24
Annem psikolojik hastaydi suanda çok iyi dedemle yaşıyor ama kendi ayakları üstünde durmuyor istemiyor tembellikle baba evinde kalmak istiyor adam ölecek gidecek. Neyse bende babamla yaşıyorum ama mutlu değilim para konusunda cimrilik yapıyor okumayi bırakıp annemin yanina gidip çalışıp evlenmeyi bile düşündüm. Ama annemle dedemin paralari da kesilmis dava acmislar.arkadaslar her isimiz ters gidiyor bize dua edermisiniz annem sorunluluk sahibi bir anne olsun babamla tekrar evlensinler babam da düzelir belki. Babam akrabalarinin 40 milyar borcunu ödüyor ben 1 yil aynı kazakla geziyorum kardesini emekli yapmak icin para yolluyormus neden bu kadar seviyor onlari ben bebeken orda burda büyüdüm babam basimda yoktu annem babasiyla gitmis doğuma babam kendini cok beğeniyor bizi kit saf görüyor evlat es sevgisi yok. Ben psikolojik hasta annem ve teyzemle büyüdüm benimde psikoljim bozuldu ve sizden dua etmenizi istiyorum bende artık gülmek istiyorum hep ağlıyorum kendimi ezik kimsesiz hissediyorum istediğimi alamiyorum annem dünyanın öteki ucunda çok uzakta lütfen dua edin bize insallah barisirlar herkes bizim bu düşkün halimize gülüyor babam eve kiyafetlerle doldurdu kendisi muezzin ama kızına kiyafet almıyor tek çocuğum ben herşeyi alirim dediği icin geldim yanina deden para yollasin alirsin diyor . Deden benden fazla para vermistir diyip gülüyor adam bu nasil babalik.hayatimi mahvetti her gun ağlıyorum duygularimi kaybettim lütfen annem ve benim için dua edin annem babamla evlensin babam düzelsin

Allah yardımciniz olsun Ya Fettah okuyun bol bol Allah hayir kapilari acsin .Siz güçlü olmak zorundasiniz yasiniz kac acaba calisma imkanınız yok mu ?

Yasin daha cok küçük. Ani kararlar verme sana bir abla tavsiyesi çokça dua oku ailenin duzelmesi icin .Seni cok iyi anliyorum tam gezip tozacak eglenecek yastasin.Ama sabret oyle bir kapi acilir ki rahata erersin .Eger okumadiysan dışardan tahsilini tamamla ve kendi ayaklarin uzerinde dur

X