Arkadaşlar derdim büyük

juju

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2006
13
0
düğünde bir çocuk beğendim ilk görüşte aşk diyebilirim;çocuk annemin arkadaşının oğluymuş ama ben hiç tanışmadım öncesinde,muhabbetimizde olmadı fakat bakıştık kendi çapımızda,bende facebookta onu buldum binbir güçlükle ekledik fakt yarın doğumgünü,fazla muhabbetimiz olmadığından samimi mesajlar yazamayacağım
bana yardımcı olurmusunuz hem resmi hemde sevimli bir mesaj oluşturalım mı beraber ,ben iyice şaşkın oldum çıktım iki kelimeyi bir araya geltiremiyorum,hadi kızlar yardımmm kaydirigubbakcemile

ilahi çok büsbüyükmüş derdin gerçekten.şaka şaka ama facebook falan anlamıyorum o muhabbetlerden hiç .mynette çok güzel e kartlar var onlardan gönderebilirsin.zaten çok yenisiniz fazla abartmaya gerek yok.şımarmasına.s.

yaa facebook muhabbeti değil ancak o şekilde muhabbet kuyrabilirdim ondan
mynet kartlarına da bakarım başka fikirleri olanlarr lütfen yardımmmm

allah daha büyük dert vermesin arkadaşım, en büyük derdin bu olsun. a.s

mesaj konusunda ise kıtım valla

hihoyyyt

dugunde sadece bakistigin birinin dogum gununu ozene bezene kutlayacaksin??? sevgilisi vardir belki canim nerden biliyorsun? hem o da seni begendiyse sana mutlaka ulasirdi, senin bisi yapmana gerek yoktu...

yaa bacım o benim adımı soyadımı nerden bilsin
zaten bende onu annesinden dolayı biliyorum muhabbetimiz yok derken bunu kastettim :)
farkettirmek istiyorum kendimi napim ,ama sevgilisi yokmuş istihbarat sağlam

en büyük derdin böyle olsun sekerim,allah dert vermesin...
internette e-kart diye verirsen binbir türlü mesajlar kartlar bulabilirsin

doğru diyosun da cucucum şuan derdim bu bir haftadır tek derdim hatta :)
herkes kendi derdini büyük snarmışmirmirmirmir

sahıp olmak ıstedıgın tum guzellıklerın senın olması dılegıyle nıce yıllara gıbısınden bısey yazabılırsın genellıkle ınsanlar bu cumle arkasından derın bı ahhhhhhh ceker ve dıyen kısıyle bu konuda paylasımlarda bulunur her zaman ıse yarar mı bılmem ama daha fazlası mevcut durumunuzda hos olmyabılır

arkadaşlar derdim büyük hemde büsbüyük

bu mudur yani :S

arkadaşım beni anlamanı beklemiyorum sadece fikir bekliyorum

doğru diyosun da cucucum şuan derdim bu bir haftadır tek derdim hatta :)
herkes kendi derdini büyük snarmışmirmirmirmir

haklisin canim...
bizim gözümüz bebekten baska bisey görmedigi icin böyle seyler minnacik geliyor,ondan yani,özür dilerim:tomato:
bence o kadar üstüne düsme sekerim,sayet oda seni farkedipte icinde kipirdanmalar olduysa ne yapar eder seni bulur...
illa yazicam diyorsanda abartidan uzak,kisacik bi nice yillara gibi,hatirladigini belli eden bisey gönderebilirsin...

sunu bilir sunu soylerim ki bu kesin boyle bana gore
bi erkek seni begendiyse, hayatinda kimse yoksa, iliskiye hazirsa
mutlaka ama mutlaka sana ulasir
o ya da bu sekilde mutlaka bi ses verir

dugunde sadece bakistigin birinin dogum gununu ozene bezene kutlayacaksin??? sevgilisi vardir belki canim nerden biliyorsun? hem o da seni begendiyse sana mutlaka ulasirdi, senin bisi yapmana gerek yoktu...

valla içimi kararttın yaa :)

Yeni yaşında yeni mutluluklara adım atman dileğiyle...O YENİ MUTLULUK DA SEN OLUYORSUN ANLARSA EGER...

Arkadasim her erkek ilk adim atan kizdan hoslanmaz.
Hatta erkeklerin bir cogu böyledir.
Sen bu cocugun daha hangi yapida, hangi karakterde oldugunu bile bilmiyorsun.
Henüz hic muhabbetim olmadigi bir erkegin dogum gününü kutlamazdim ben.
Eger dügünde bakistiysaniz, sende elektrik aldiysa o sana ulasir hiiiic merak etme.
Madem sen ekledin, ilk muhabbeti birak o acsin derima.s

arkadaşım bak ne dicem şimdi bi insan bi insanda hoşlandıysa ki sen aşık oldum derecesinde olduunu sölüosun bence reddedilmek pahasınada olsan duygularını sölemeli bak örnek veriim ben söledim aşık olduum kişiye duygularımı ve şimdi çok mutlu bi evliliğimiz var tabi herkes aynı olucak die bi şeyde yok.yinede bence güzel bi şekilde kutlamalısın doğum gününü.ben bu resmi öneririm ama resim olmaz dersen ordaki yazı bence şahane hadi kolay gelsin cnm.allah gönlüne gre versin.

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer feysbuka eklediysen bence doumgnünü kutlama
ekleyerek zaten bi adım atmışsın, kutlamayla iki adım yaoar ki başlangıç için fazla
ilgilendiini bu kdr belli etmek sana fayda getirmes, aksine zarar getrebilir

yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim sağolun kızlar :)

Yorum yapmak için gecikmiş olduğum halde fikrimi belirtmek istedim canım.
Çok hoş bir heyecan yaşıyorsun kıymetini bil. Bu tür heyecanlar sık yaşanmaz.
Duygularını anlamasından çekinme. Sen kendini dosdoğru ifade ederek pası karşı
tarafa atarsan heyecanlanma ve düşünme sırası ona geçer.
Sanada olumlu olumsuz yanıtı beklemek kalır.
Herkes beğenilmekten hoşlanır. Duygularını kabul etmeye müsait değilse sana uygun
bir şekilde açıklar. Bu şansı kendine vermelisin bence.:asigim:
Hakkında hayırlısı olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…