Arkadaşlar çok sikintidayim tefriciyye ye başladım yardım eder misiniz ?

BEYBISIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2013
1.961
1.162
Kızlar 8 senelik evliyim bebek hasretiyle yanıp tutusuyorum cevremde herkes 2. Çocuğuna hamile su mübarek günlerde tefriciyye ye başladım bana yardim eder misiniz kimin duasi kabul olur Allah bilir birinizin içinden gelerek okumasi belki vesile olur neolur dua edin bana bende anne olayım mis kokulu mu kucagima alayim inşallah

Inşallah hayırlısıyla sende bebeğini kucagina alırsın sabir edin rabbim ol desin yeter yer gök dua ile bende dua edeceğim sizin için

Şimdilik 100 tane aldım canım. Okudukça yazarım. Sayıyı aşmayalım da

"BEYBISIM, post: 51610949, member: 472033"]Kızlar 8 senelik evliyim bebek hasretiyle yanıp tutusuyorum cevremde herkes 2. Çocuğuna hamile su mübarek günlerde tefriciyye ye başladım bana yardim eder misiniz kimin duasi kabul olur Allah bilir birinizin içinden gelerek okumasi belki vesile olur neolur dua edin bana bende anne olayım mis kokulu mu kucagima alayim inşallah

Allah yardımcınız olsun,ben sizi soğan kürü topiğinden tanıyorum ve takip ediyorum.Sizin için dua edicem ben de.Tefriciyye nasıl okunuyor,ben bilmiyorum,bana da anlatın ben de okurum.

şimdilik 100 tane aldım ama sende kalan sayını yazkı asılmasın almak ısteyenler alabılsın sonra musaıt olursam yıne alırım Allah kabul etsin

A-BH canim bu sayılı duadir ne eksik ne fazla okunmamasi gerekiyor tam 4444 tane okunması gerekiyor duamiz şöyle:

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…