arkadaslar cok acil

sagokey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
7
0
merhaba size çok acil bi sorum olacak.erkek arkadasımla adetime 5gün kala üzerimde 2tane kilot varken sürtünme yasadık.bosalmadıgını soyluyor.adetim 1 2 gun gecıktı ve sadece 2 gun oldum o da cok az kan geldı ilişkiden 9gun sonra kan testı yaptırdık negatıf cıktı (24araık) daha sonra 10ocakta tekrar kan testı yaptırdık yıne negatıf cıktı.sonra evde kendım 3tane test yaptım eczaneden alıp yıne negatıf cıktı ama hala adet olmadım çok korkuyorumsizce kist var sa eger bu hcg degerını göstermıyor olabılır mı?)

canım korkma keske hamıle kalmak bu kadar basıt olsa ama degıl malesef
kan testınde mutlaka cıkardı rahat ol hamıle degılsın

kesinlikle hamile değilsin
bence stres yaptığından rahat ol.Keşke o kadar lolay olsaydı hamile kalabilmek

hamile değilsin olsanda bu kadar telaş yapmaya gerek yok göze almış olman gerek erkek arkadaşınla ilişkiye girerken ki hemileysende eğer geçti bolunun pazarı şekerim :1rolleyes:anneliğe alıştır kendini

ya iki kilot derken onun kalınlıgında dıye kastettim,bi kilot bi de çıtçıtlı badi

tesekkürler arkadaslar değilim yani öyle mi ohh yaa.kist varsa bunun hcg hormonuna etkisi nedir peki

cnm hamile değilsin merak etme üzerine bile boşalsa yani ısrlaklık degerse hemen wcye git ve tuvaletini yap bol su ile vajinanın içini iyice yıka kesinlikle hamile değilsin ama çok kafaya takmışsın ondan adet olamıyosun sıkma kendini bi kaç güne kadar olursun kistde etkilemez cnm test negatifse doğrudur amma korkmuşsun yahuu gitt erkek arkadasını korkut hamilyim diye çok eglenirsin hehehee...

arkadaslar ılk ay 2 gun ıkıncı ay oldu hala olmadım 4gun gecıktı adetım yaaa yardım edin

arkadasim korkma hamile deilsin kesinlikle. kan testi kesin sonuctur ki sen 2 kez yaptirmissin. bence yumurtaliklarina baktir.pko olabilirsin. icini rahat tut hamile kalmak bukadar kolay deil.gercek bi iliski olmadan ic camasiriyla hamile kalinmaz ki kan testinde de cikmamis. ama bi jinekologa git bence

teşekkür ederim çok yardımcı oldun sağol:)

ya saçmalamayın kızlar ilişkiye girmemişler üstelik meni bile degmemiş.kızın psikolojisini bozmayın.olamaz hamile değildir.yahu biz kaç ay korunmadık ancak 3 ay sonra hamile kaldım.öle kolay olsaydı....
şekerim sen canını sıkma hamile olmamanın sebepleri
1-ilişkiye girmemişsin
2- içine sperm gitmesi için butun yollar kapalı kilot + cıtcıtlı bady
3- sen kafana taktıgın için adetin gecikior..
bak sana ne anlatayımda için rahatlasın
biz eşimle nişanlıyken el ele tutuştuk sarıldık falan sonra ilk öpücüğümüz oldu ve o ay nedense benim adetim gecikti ben okadar korktumki hamileyim diye düşün maksimum öpmüş yani beni....bunlar psikolojik..aslında cahil değildim biliyorum ilişkiye girmeden olmaz diye ama düşün....

takma kafana değilsin...kesin değilsin..

yazdıklarınızı tebessümle okudum çok teşekkür ederim çok rahatladım:)sağolun:)ama iki aydır çok garip 5 gün geçti bu ay hala tık yokve midem bulanıyor bazen bu da mı stresten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…