Gebeliğe Hazırlık arkadaşlar çok acil bilgilerinize ihtiyacım var!!! nolur yardım!!!!!!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meybon

17.12.2009/ 09:55
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.254
0
arkadaşlar, 3 aydır korunmuyorum, şuanda adetim 7 gün gecikmiş gibi görünüyor, her ay bir öncekinin ilk gününden saydığımda 26. günde tekrar oluyordum.. şuan 7 gün geçmiş durumda hamile olabilirmiyim, :1no2:

Günaydınnnnnnnn bence olabilirsin ama herhangi birşeyden dolayı gecikmede olmuş olabilir bir test alıp yapsan ben olsam çoktan yapmıştım

sevgili shinmina ben bebek sahibi olmayı bu aralar çok istiyordum, ama nasıl bilmiyorum henüz hazır değilim ve geciktiğimi bugün farkettim.. eşim hiç hazır değil, napıcamı bilmiyorum şuan, delirmiş gibiyim kafam karışık

çorabım sıktığı için mi bilmiyorum, karnımda bir şişkinlik hissi var.. aman allahım!!!!!!

canım bu kadar gecikmenin üstüne test yap. şu anda idrar testi kesin sonucu verir. negatif çıkarsa gebelik yoktur ve herhangi bir nedenle adetin gecikmiştir. bu sitede bir arkadaşımız 10 günden fazla gecikmişti ama sonuç negatif olmuştu. hazır olmaman konusuna gelince bence bir an önce kendini hazırla. çünkü sen hazır olduğunda bebek hazır olmuyor ve bekletip duruyor :)

canım bence de bu kadar neticesiz vakit geçireceğine hemen bir test alıp yaparsan bu belirsizlikten de kurtulmuş olursun?
hakkında hayırlısı olsun herşeyin canım...

canım bence de bu kadar neticesiz vakit geçireceğine hemen bir test alıp yaparsan bu belirsizlikten de kurtulmuş olursun?
hakkında hayırlısı olsun herşeyin canım...

teşekkür ederim sevgili nesrinsavas, eşimi arayıp gebelik testi almasını istedim.. şu an iş yerindeyim, ben alamıyorum akşamı sabırsızlıkla bekliyorum.. ama eşim sanırım pek mutlu olmadımirmirmirmir olumlu çıkarsa çok sevineceğim sanırım.. ben eşimin henüz çocuk istememesi yüzünen hazır olmadığımı düşünüyorum galiba:nazar:.. umarım olumlu olur, sonuçta 1,5 yıllık evliyim.. bir bebiş olursa çok sevinicem.. inşallah eşimde sevinir, dua et arkadaşım.. çok saol..:CüvCüv: umarım hamişimdir :asigim:

X