Arkadaşlar buna inanamayacaksınız ama doğru ve yaşanmış...

Aybala42

''me veddeake rabbuke ve ma kale...''
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
1.332
206
Bir arkadaşım 4 ay boyunca normal adet görmüş,öyle leke leke değil tam ve bol ve uzun uzun adet görmüş ve hiç bulantı ya da belirti yaşamamış,4.ayda rahatsızlanmış ve doktora gittiğinde öğrenmiş hamile olduğunu...Kızında da 2 ay normal adet görmüş hiç belirti yaşamamış ve hamile olduğunu öğrenmiş.Düşünebiliyor musunuz? Yüce mevlam nelere kadir...Üstüne görme değil neredeyse üstüne adet olmuş diyebiliriz...Allahım sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin en kısa sürede hepimize...a.s.a.s.a.s.

ilginç gerçekten acaba günü gününe düzenlimi olmuşki.e çocugu onca kanamadan sonra sağlıklı kalabilmişmi...ama normalinden uzun olması da zaten bi sorun var demektir..

bende bu aralar kendimden şüpheleniyorum, kasıklarım uzun zamandan ağrıyor, bacağıma vuruyor, belim ağrısını hiç sormayın, bu akşamdan itibaren mide bulantısı başladı, çok olmasada, sol kasık tarafımda yürürken sanki şişlik var, elleyince birşey yok, bazen düşünüyorum, olabilir mi diye çünkü geçen dört gün sonra geldi öncekilerden biraz daha az geldi, bu ay 15 inden sonra ne zaman olacağım bilemiyorum, bekliyeceğim.

bende bu aralar kendimden şüpheleniyorum, kasıklarım uzun zamandan ağrıyor, bacağıma vuruyor, belim ağrısını hiç sormayın, bu akşamdan itibaren mide bulantısı başladı, çok olmasada, sol kasık tarafımda yürürken sanki şişlik var, elleyince birşey yok, bazen düşünüyorum, olabilir mi diye çünkü geçen dört gün sonra geldi öncekilerden biraz daha az geldi, bu ay 15 inden sonra ne zaman olacağım bilemiyorum, bekliyeceğim.

Bence şüphelenmek yerine test yaptırmalısın canım....İnşaallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun...
Rabbim beni de çok bekletmez inşallah.Herşeyin hayırlısı tabiki:nazar:

X