Kontakt Lens Arkadaşlar bu lensin rengi nedir??? lütfen bakın çok önemli??

parvati

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
314
35
arkadaşlar deepika padukone'nin bu lensi ne renktir veya ne marka olabilir bu veya buna yakın bi lens bilen paylaşabilir mi lütfen????

yahu vallahi çıldıracam ben ciddi kafama taktım bu lensi ya...
kadını twitter'ını bulup sordum bile cevap bekliyorum deliricem kafaya taktım arkadaşlar görüşlerinizi paylaşın lütfen :)
şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
lensmiymiş cok doğal duruyor ama bu tonlar ilgi alanım değil yeşili tercih ederimm

İlk fotoğraf gerek dokusu gerekse pupil boşluğu ve renk tonu olarak Ciba Vision İllusion, Amber rengi. Herhangi bir göz doktorunda tester'ını inceleyebilirsiniz.

İlk fotoğraf gerek dokusu gerekse pupil boşluğu ve renk tonu olarak Ciba Vision İllusion, Amber rengi. Herhangi bir göz doktorunda tester'ını inceleyebilirsiniz.

sizin başka bi konudaki yorumunuzu görmüştüm bu konun pirisinz galiba kaydirigubbakcemile3
internetten baktım bulamadım ama sizin yorumunuza çok inanıyorum görmediğim halde hemen testerini aricam :) çok teşekkür ederim a.solumunekankayizsmile

Estağfurullah,1998'den beri renkli kontakt lens kullanıyorum ve soleko dışında hemen hemen tüm lens markalarının pek çok rengini denedim sadece.

Haresinden dolayı W.tricolor Hazel de olması ihtimal dahilinde ama Türkiyede bu ürün yok. Aynı hare etkisini göz rengi koyu olanlarda Illusion' da sağlıyor. Hatunun göz rengi koyu ve burada da aynen öyle olmuş, her gözde bu etki yakalanamayabiliyor, arkadaşımda olmuştu; ama ben de olmadı mesela, belirgin bir hare. Denemeden almamak gerek kesinlikle :1hug:

Son düzenleme:

bende 2 senedir lens kullandığım için profösörlük taslıyorum arkadaşlarıma kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
13 seneden beri kens kullanıyorsunuz vay be bana bir doktor 4 5 senden fazla kullanılmaz demişti lazer şansım olmazsa bende mecburi kullanıcam artık :)
evet evet hare etkisini bende farkettim benim gözümde çok koyudur siyaha yakın bile diyebilirim arada doktora gittiğimde gözüme ışık tutuyoda yansadığı kadarıyla kahverengisini görebiliyorum başka türlü simsiyah gözüküyor kaydirigubbakcemile3

Ben de miyopim yüzünden kontak lenslerle tanışmak zorunda kaldım ne yazık ki ve lensler 4-5 yıl değilse bile kesinlikle ömür boyu kullanılamıyolar, çünkü korneayı inceltiyor çok uzun süreli kullanım :1no2:

Aslında çok koyu göz rengi saydam lenslerde dezavantajsa da opak lenslerde kesinlikle müthiş bir avantaj. Benimki aksi gibi açık, saydam lenslerde müthiş bir doğallık ve iki rengin birbirine karışması yaşanıyor; ama opak lenslerde pupila boşluğundan bir şekilde asıl renk görünüyor. Koyu gözlerdeki opak lenslerde pupil holü tamamen göz bebeğiymiş gibi koyu duruyor ve belirgin bir kahverengilik olmuyor. Bu gerçekten işin en olumlu yanı. Bu bağlamda tüm opak lenslerin iyi duracağına eminim a.s.

aslında göz rengimi beğeniyorum yani gözlerimde büyüktür koyu oluncada. gözleri parlayan insanları çok severim iri iri benimkide öyle
evet evet ben onu kısa süreli araştırmamda da olsa farkettim
koyu olmayan gözlerde belirgin bir kahvelik oluyor bu resimde de olduğu gibi koyu gözlerde böyle bir sorun olmadığı gibi göz bebeğinin dışındaki kısımda hare bile oluşabiliyor bu konuda koyu gözlü olmak gerçekten çok avantajlı olumunekankayizsmile
konudan biraz alakasız ama şunu farkettim bu arada insanlar lense çok önyargılı.
araştırılmadan tişört alır gibi seçilmiş abartılı ve bariz abes duran lenslerden dolayı insanlar lense biraz garip bakıyorlar ben bu tepkiden çekiniyorum ama skıldım artık şeffaf lensten kendimde de değişiklikler yaratmak istiyorum opuyorumnanaktan

hazel renginde cok basarılı olamıyorlar bana göre.

en yakın durasoft hazel gibi geldi :

hazel renginde cok basarılı olamıyorlar bana göre.

en yakın durasoft hazel gibi geldi :

bu ton gerçekten çok benziyor bir sorum olucaktı gözleriniz kahve mi kahverengiyse hangi tonda yani açık mı? benimki çok koyuda koyu gözde gösterdiğim resimdeki gibi durarmı diye soruyorum :)

bu ton gerçekten çok benziyor bir sorum olucaktı gözleriniz kahve mi kahverengiyse hangi tonda yani açık mı? benimki çok koyuda koyu gözde gösterdiğim resimdeki gibi durarmı diye soruyorum :)

Yok bu fotoğrafı yıllar önce ben eklemiştim, fotoğrafı çeken de kuzenim; bir şarkıcımızın kulis görüntüsüdür :roflol: Bu bahsettiğim Ciba Vision'un Illusions'u zaten; fakat burada flashlı ve eski sarımsı tonu. Freshlook ve Durasoft'u bünyesine katınca Illusion'un bu renginde de hafif bir ton değişimi yaptı Ciba, şimdiki bu kadar sarı diil. şakkıdı

ben ciba vision'un lensinin fotoğrafını bulamamıştım bunun daha az sarısını düşünüyorumda evet gerçekten aradığım göz rengi budur şimdiden çok teşekkür ederim. ikiside aynıymış zaten :)
peki son bir soru Ciba Vision'un Illusions lenslerini nereden satın alabilirim internette araştırmama rağmen bulamadım da benim leventte bir lenscim var yani herhangi bir lens satan yerde bulunabilecek kadar yaygın bir markamıdır yoksa nereden temin edebilirim? :)a.s.

Her yerde bulabilirsin Parvati, lüks segmenti içinde en çok satılan lenlserdendir illusions; fakat kesinlikle bir doktorda denemeni tavsiye ederim.Hem ücretsiz dneyebilirsin hem de hijyeninden emin olursun. Sonra fiyat olarak en makul bulduğun yerden sipariş verirsin. Herkesin beklentisi farklı olduğu ve fotoğrafların seçim için başlı başına güvenilir bir kriter olmayacağını hesaba katarsak, birebir kendi irisinde denemende fayda görüyorum. Gerek güzellik forumlarında gerekse yakın çevremde tavsiye üzerine, fotoğraftan ve ezbere lens alımlarının büyük çoğunluğunda hüsran yaşanıyor. Tecrübeyle sabit. Çünkü zaten biliyorsundur, lens takıldığında ortaya çıkan renk, irisin orijinal rengiyle lensin boyalı dokusunun kombinasyonu ve kişiden kişiye çok açık şekilde değişiyor. Kesinlikle deneyerek al derim yani :1hug:

ben venus amber kullanıyorum usa dan getrttım ıstegm bal rengı tam olarak o cunku buna benzıo bnm gözumde sıyah

ben venus amber kullanıyorum usa dan getrttım ıstegm bal rengı tam olarak o cunku buna benzıo bnm gözumde sıyah

MariettaVision'ların opaklıkları gerçekten güzel, hatta gözü illusions'dan daha bir level daha açması mümkün; fakat oldukça damarsı yapıdalar; venus serisi hadi bir derece ama diğer impression ve bir türü daha vardı, devasa pupila boşlukları. Elbette kişisel zevk meselesi. Her açıdan ideal bir lens bulmak çok zor, kiminin aradığı opaklıktır, kiminin ki dar pupila holüdür, kiminin haresidir. Herkesi aynı anda tatmin eden lensi ben daha görmedimyerimseniben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…