arkadaşlar bu konuya da bir el atın rica ediyorum

canım baska kombin derken yardımcı olurmusun

anacım ben o zaman pörsürüm koca elden gider spor felan geçti benden kısa cozum lazım bekarsan sen yap canım spor sartt

spor cok uzun vadeli yaslanırım pörsürüm o zamana koca elimden gider kesin
arkadaşın gösterdiklerine bakıcam ama begendıgım modeller hem telli değil bide göüs istiyor anacım kafayı yicem valla

Olanin da derdi var olmayaninda :) herkesinki 85 olsaymiş keske

Hic sevmem gecelik giyinmeyi , gecelei kafama kadar cıkıp cırılcıplak yatıyor hissi benim uykularımı keser , acayip bir eylem..

Tatlım erkekler pekte takmaz şu gecelikleri , sen çok rahatsız oluyorsan eger estetik yaptırabilirsin..
Sonra sümerbanktan al pazen kumasını , zetine dikis makinenle guzel bir picoma dik kendine , vallahi en rahatı o :)

Ayni durum bende de var.iki cocugum var ikisini de iki yasina kadar emzirdim.simdi perisan halde zavalli memislerim.hatta birinden daha az sut geldigi icin bariz derecede digerinden kucuk.zaman zaman sinir olsam da esim bunu hic dert etmiyor.ben agzini aramak icin laf etsemde kiziyor.hiic sikayetim yok diyor.zaten hal ve hareketlerinden belli oluyor.gecelik konusunda bir tavsiye veremem ama cok fazla kafana takma derim.estetik ameliyat olamayacaksan bu duruma alismalisin.esin de cok sikayetci olsa ameliyata evet derdi herhalde.

Bir de şu var.hadi geceligi aldin giydin hersey iyi hos da,o gecelik olayin en civcikli aninda cikmayacak mi?hep ustunde mi kalacak?
Esinin hic mi ciplak gormesini istemiyorsun?
Biraz ozel oldu ama ...

Bukadar kafana takilacak bir konu degil aslinda , erkekleri gecelikle cezbedemezsin zaten 10 saniye sonra uzerinde olmuyor ☺ ama estetikte olamiyorum diyorsan gecelik yerine beyaz atlet kullanabilirsin ama sutyensiz , altinada sik seksi bir don , benim esim geceliktense goguslerin belli oldugu beyaz atlete daha fitoluyor umarim sendede ise yarar ..

evet ya ne gysem uyandığımda çıplak gibi kalıyorum hahahahahah

canım baska kombin derken yardımcı olurmusun

Şortlu takım, babydoll ya da kendi üreteceğin kombinler
Örneğin çıtçıtlı bodylere güpür dikerek onları fantazi çamaşır haline getirmek gibi( güpürü ya da danteli gövdeye dikip altını kesiyorsun)
Ayrı ayrı alacağın tek alt ve üstleri eşlemek, eski model jipon denilen iç giysileri geceliğe çevirmek gibi
Bu arada en büyük kurtarıcı straplez, dar penyeler istediğin her şekli verebilirsin, hem de göğüs deformasyonunu saklamış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…