arkadaşlar bir sorum var!!!

N

nursenaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
slm canlar.benim idrar testinde pozitif çıktı ama kanda negatif çıktı.ben yinede kesin olsun diye 9 gün bekleyip tekrar kan testi yaptırdım yine negatif çıktı.sizce güvenmelimiyim yoksa tekrarlamalımıyım?

• Konu Sahibi nursenaa
adetın kac gun gectı kı canım...
kan testı kesın sonuc verıyor..

• Konu Sahibi nursenaa
canım benimki karışık oldu biraz.yani ben eşim izne geldiğinde birlikteliğimiz olmuştu.yani en son 25 temmuzda birlikte olduk.sonra ben adetimi gördüm.ama yine şüphelendiğim için idrar testi yaptım pozitif çıktı.ardından kan testim negatif çıktı.9 gün bekledim tekrar yaptırdım yine negatif.bu arada geçenlerde 2.adetimide gördüm.bu duruma göre neye inanmalıyım?

• Konu Sahibi nursenaa
gonulll ordamısın?yada diğer arkadaşlar sizde bir akıl verin lütfen

• Konu Sahibi nursenaa
herkes uyuyormu millettttt nerdesiniz benim sorumada bir cevap verseniz fikirleriize ihtiyacım var

• Konu Sahibi nursenaa
canım bildiğim kadarıyla kan testleri kesin sonuç veriyor o yüzden büyük ihtimalle hamile değilsin. üzülme inş öbür ay kalırsın....

• Konu Sahibi nursenaa
evet haklısın bende kan testine inanıyordum zaten.ama yinede bir umut diyerek az önce nöbetçi eczaneden aynı testten aldım yaptım ve negatif çıktı.boşu boşuna o kan testlerine ve doktorlara paam gitti salak bir testin yanlış sonucu yüzünden.dava açmayı düşünüyorum üretici firmaya

X